Barvocit na ÚLZ

Odpovědět
kubish
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 03. 2011, 23:34
Stav: Offline

Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od kubish »

četl jsem tady dotazy, jak se ÚLZ staví k barvocitu a odpovědi, že pokud nezvládnu jedinej obrázek z pseudoisochromatickýho testu na barvocit, tak neprojdu. Dnes jsem to absolvoval, několik jsem jich nerozlišil a dostal jsem jinej test na barvocit (seřazování podle odstínu) a prošel jsem bez problému. Takže tak :)


Direct Law
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 16. 04. 2010, 18:29
Oblíbené typy letadel: A380, B747
Pohlaví: muž
Bydliště: AMS
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od Direct Law »

Máš ještě nějaké další zajímavé postřehy? Jdu tam za 14 dnů a čím víc se to blíží, tím víc mě zajímá, jak to vlastně probíhá :)

JiS_Progressus
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 262
Registrován: 19. 01. 2011, 18:10
Pohlaví: muž
Bydliště: LKAA
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od JiS_Progressus »

kubish píše:četl jsem tady dotazy, jak se ÚLZ staví k barvocitu a odpovědi, že pokud nezvládnu jedinej obrázek z pseudoisochromatickýho testu na barvocit, tak neprojdu. Dnes jsem to absolvoval, několik jsem jich nerozlišil a dostal jsem jinej test na barvocit (seřazování podle odstínu) a prošel jsem bez problému. Takže tak :)


Čoveče, já jsem za posledních 8 let absolvoval asi 5 nebo 6 různých variant test barvocitu a jsou významně rozdílné a každému vyhovuje něco jiného, protože máme vnímání rozdílné.

kubish
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09. 03. 2011, 23:34
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od kubish »

no jasně, ale tak na isochrom. destičky je základ ... jaký jsou ještě další?

Tom4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08. 05. 2011, 17:56
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od Tom4 »

Zdravim, nechcem zbytocne zakladat novu temu tak sa opytam tu. Bolela ma stolicka vzadu, tak mi z nej zubar vytiahol nerv, teda zub je uz mrtvy. Zatial ho mam otvoreny kym sa vycisti a potom mi ho zablombuje. Moze byt toto problem na ULZ ?, Dakujem


Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od Jeeloo »

Na to pozor, na magnetickem rentgenu, kterym musis projit, by se mohl zub jevit jako potencialni uschovna trhaviny, pripadne jako uschovna ciankaloveho jedu pro sebevrazdu na palube !

Ale ted vazne - vklidu nakracej na ULZ, jsi jen clovek, ktereho proste bolel zub :D Neni nutne to hrotit a doktori tam netrhaji ani hlavy ani nic jineho, kdyz to ma rozumne oduvodneni a tohle neni nic, co by melo jakkoliv ovlivnit budouci pilotni drahu :)

Tom4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08. 05. 2011, 17:56
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od Tom4 »

to jeeloo: diki za odpoved aj ked prvou polovicou som bol celkom znervozneni :)

Tom4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08. 05. 2011, 17:56
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od Tom4 »

Takze vstupna prehliadka na medical class 1 v ULZ v Prahe uspesne absolvovana. :D Naozaj velmi milí zdravotný personál, všade ma prijali s úsmevom na tvári a nikde som v podstate nečakal.

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od Jeeloo »

Takze ted nastupujes vycvik?

Tom4
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 08. 05. 2011, 17:56
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od Tom4 »

Jeeloo píše:Takze ted nastupujes vycvik?

No mám poslané prihlášky na žilinskú a košickú univerzitu, tak od toho sa uvidí ďalej.

EasyShare
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 40
Registrován: 04. 06. 2008, 22:33
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od EasyShare »

Takže barvocit se neřeší jen pomocí Ishiharova testu (kolečka) ?

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Barvocit na ÚLZ

Příspěvek od MEA »

snad ma nikto nezozere za offtopiky ale neda mi nespomenut jeen pekny pribeh. bol u nas jeden skulavy parasutista, tak ocnemu poslal za seba kamosa (za sociku este). no a kamos bol farboslepy :) ale nastastie mu to "nezvoral"


Odpovědět