ICAO angličtina

Odpovědět
_misa_
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 09. 10. 2008, 15:37
Stav: Offline

ICAO angličtina

Příspěvek od _misa_ »

Zdravím, mohl by mi někdo podrobně popsat zkoušku z ICAO angličtiny na UCL a v jazykové škole např. Profilungua? V dubnu se chystám na zkoušku a rád bych věděl, co mě čeká.

Děkuji :-)


bubo
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 482
Registrován: 14. 06. 2005, 14:09
Stav: Offline

Re: ICAO anglictina

Příspěvek od bubo »

ICAO anglictina se na UCL nezkousi, kdyz si prohrabes Aeroweb.cz tak budes vedet vic nez potrebujes...

fandamil
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 07. 02. 2011, 21:44
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ICAO anglictina

Příspěvek od fandamil »

bubo píše:ICAO anglictina se na UCL nezkousi, kdyz si prohrabes Aeroweb.cz tak budes vedet vic nez potrebujes...

"Zkouší". Pokud člověk absolvuje kurs IFR angličtiny, podstoupí úspěšně zkoušku na úřadě, tak dostane automaticky ICAO anj.

_misa_
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 09. 10. 2008, 15:37
Stav: Offline

Re: ICAO angličtina

Příspěvek od _misa_ »

Díky za odpovědi ještě bych si rád ujasnil pár věcí. Podle ceníku z ÚCL stojí zkouška IFR angličtiny jen 100 Kč, je to vůbec možné? Je mi jasné, že kurz vyjde cca na 16 000,- ale zkouška za 100,- mi přijde dost málo. Dále v ceníku píšou, že zkouška ATPL (A) stojí 1000,-. Mám tomu rozumět tak, že za každý test - předmět zaplatím 1000,-, i když udělám v jeden den třeba 4 předměty?

fandamil
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 07. 02. 2011, 21:44
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ICAO angličtina

Příspěvek od fandamil »

_misa_ píše:Díky za odpovědi ještě bych si rád ujasnil pár věcí. Podle ceníku z ÚCL stojí zkouška IFR angličtiny jen 100 Kč, je to vůbec možné? Je mi jasné, že kurz vyjde cca na 16 000,- ale zkouška za 100,- mi přijde dost málo. Dále v ceníku píšou, že zkouška ATPL (A) stojí 1000,-. Mám tomu rozumět tak, že za každý test - předmět zaplatím 1000,-, i když udělám v jeden den třeba 4 předměty?

Ano, zkouška stojí 100,- a každá další opravná 50,-. Buď rád, že je ještě něco levný :-)
ATPL přesně nevím, ale logicky bych řekl, že by to mělo být za 1000,- komplet.


Odpovědět