Členství v Air Fitness klubu iPILOT

Odpovědět
aviator47
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 13. 06. 2012, 10:32
Stav: Offline

Členství v Air Fitness klubu iPILOT

Příspěvek od aviator47 »

Členství v Air Fitness klubu iPILOT

Sportujete, běháte? Chodíte do posilovny abyste se udrželi fit? Ale kam chodíte, abyste se udrželi v kondici v leteckých dovednostech, za které jste utratili statisíce?

Staňte se členy Air Fitness klubu iPILOT

Měsíční členství stojí 2999,- Kč vč. DPH.
Za tuto cenu máte možnost přijít každý měsíc na dvě hodiny na náš simulátor. (běžná cena je 3499,- za hodinu)
Hodina jako pilot letící, hodina jako pilot neletící. Záleží na Vás.
Můžete trénovat postupy, létat s online ATC nebo prostě létat na jakémkoliv z 24000 letišť na světě.
Nabídka platí 7 dní v týdnu mimo hlavní otevírací hodiny (7:00 - 10:00 nebo 19:00 - 01:00)
Naplánujeme Vás se každý měsíc se stejnou posádkou, abyste mohli rozvíjet svoje dovednosti společně.

Tato nabídka je založená na 6 měsíčním členství. Pokud se stanete členy na 12 měsíců, nabídneme Vám slevu 10%

Co dále? Dáme Vám výtisk Vašeho "iPILOT logbooku", který může společně s Vašm skutečným logbookem ukázat případnému budoucímu zaměstnavateli snahu udržet se v létání fit....v dnešní době každá maličkost může pomoci a právě toto může být rozhodující při posuzování Vašich předpokladů.

Pražská pobočka iPILOT provozuje simulátor Airbus A320.


Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Členství v Air Fitness klubu iPILOT

Příspěvek od Jeeloo »

fajn

1. Je to hodne debilne udelana reklama, tohle proste nemusim
2. Nalepit si to do logbooku? Copak jste certifikovany simulator? Mozna se pletu, ale nenasel jsem nikde zadny odkaz na certifikaci.Jakmile bych logbook se zapisem odsud ukazal na urade s tim, ze jsem si letal IFr nebo cojavim, tak budu za uplneho debila...
3. Letat postupy, na to mi staci VATSIM a FLight Simulator. Za 2 hodiny tady si koupim berany, throttle quadrant i pedaly
4. Tohle je pro "radoby piloty", kteri nikdy v letadle nesedeli a chteji si zkusit na chvili atmosferu "radoby kokpitu". Ten kdo leta IFR, tak je na certifikovanem simu ATR, ktery je, kupodivu, levnejsi nez tohle. Jak funguji budiky, na to opravdu staci ten FS
5. Kdo chce letat, tak hodina tady je defakto hodina na malem letadle ve skutecnosti.

Ale negativni reklama je take reklama, takze predpokladam ze to vyjde. Nicmene uz par spolecnosti tady takhle zkouselo inzerovat, me osobne se to prici, tohle je forum pro nadsence, kterym radi nezstne profici a ne takovehle vnucovani predrazeneho simulatoru, kdyz za polovicni cenu ma FNTP sim ATRky a ten si doopravdy do Logbooku zapise.

Mozna jsem se v necem spletl, ale minimalne jste mi to timhle dost znechutili...


Naposledy oživil Jeeloo v 25. 07. 2012, 09:15

Odpovědět