BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Odpovědět
Phantomski
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 94
Registrován: 13. 02. 2007, 11:44
Bydliště: UK
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Příspěvek od Phantomski »

Tak se nám rok (a něco) s rokem sešel a British Airways opět cítí potřebu nabídnout pozici dopravního pilota dostatečně schopným zájemcům, kteří touží po tomhle povolání, ale ještě nezahájili výcvik svou vlastní cestou, nebo mají obavy z nejisté investice, nebo mají třebas hlouběji do kapsy.

Začněte si pomalu chystat klávesnice - 19. listopadu se opět otevře BA Future Pilot Scheme - výběrové řízení, které v současné době nemá ani zdaleka obdoby.

http://www.bafuturepilot.com/
http://www.oaa.com/pages/schemes/british_airways

Že tohle považuju za naprosto jedinečnou a výjimečnou nabídku a jednu z nejlepších možností jak se dostat k dopravnímu létání, je o mě všeobecně známo, ať s tím někdo souhlasí nebo ne :D Proč si to myslím velmi rád osobně vysvětlím případným zájemcům, stejně tak o tom proč ano nebo ne budu velmi rád diskutovat.

Pro všechny ostatní - nerozhodné, skeptiky, pochybovače, Máchoně a rejpaly - ukažte mi nějaký jiný způsob, jak se za cca 2 roky budete schopni za minimálních počátečních nákladů a po dokončení jedné z nejlepších světových výcvikových akademií posadit do pilotní sedačky dopravního letadla British Airways nebo nějaké jiné významné aerolinky, s potenciálem jednoho dne pilotovat třeba A380, B787 nebo B747-8...

Podle mě je to naprostá bomba a jedinečná šance.


rychlovka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 18. 01. 2011, 18:51
Stav: Offline

Re: BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Příspěvek od rychlovka »

Taky si myslim, že je to super věc, ale bohužel jsem ještě moc mladej na to, abych se pokusil se tam dostat. Ale doufám, že až se do toho věku dostanu, bude nějaký ten cadet program otevřen. Jenom nevím, jestli se o něm včas dozvím :crazy: Budeš sem dávat i v budoucnu nějaké tipy, když se o něčem dozvíš?
Díky

hoplit
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 08. 05. 2011, 15:00
Stav: Offline

Re: BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Příspěvek od hoplit »

Ahoj,
nemohl byste někdo prosím převést vstupní požadavky na FPP na věci českého kraje? Předpokládám že jejich GCSE je něco jako česká (to česká zní hanlivě) maturita.
Jaké jsou požadavky anglického jazyka? Stačí úroveň B2 nebo C1?
Dík za odpověď :)

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Příspěvek od Jeeloo »

Ano. Je to defakto uroven maturity. Jinak pozadavky na anglictinu jsou na urovni defakto plynne rozumnet, pripadne ekvivalent nasi ICAO 5-6 urovne :) Ale to jen co vim, Phantom to bude vedet presneji.

hoplit
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 08. 05. 2011, 15:00
Stav: Offline

Re: BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Příspěvek od hoplit »

Dííky Jeeloo.
Phantom asi spí, protože jsem mu psal a zatím nic.
A kdyby někdo věděl nějaký tip jak si aspoň trošičku zvýšit šanci u takovéto přihlášky, tak sem s tím, prosím 8)
Díík


Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Příspěvek od Jeeloo »

Mluv plynne anglicky + mej zkusenosti v letectvi, to zarucene pomuze.

kubi27
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 17. 11. 2007, 14:16
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: BA opět otevírá výběrové řízení pro piloty

Příspěvek od kubi27 »

V pondělí 11.11. 2013 BA opět otevírá výběrové řízení!


Odpovědět