Prosím poraďte ..

Odpovědět
Senevile
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 08. 2012, 23:29
Stav: Offline

Prosím poraďte ..

Příspěvek od Senevile »

Všechny vás zdravím..

Tak čím začít.Na vštěvuji 8.ročník základní školy.O letadla se zajímam už od malička a tak vás asi napadlo čím chci být.Chtěl bych se zeptat jak jste postupovali vy.
Chci se konkretně zeptat,na jakou jít střední školu.Jestli je lepší mít střední školu nějakou nezavislou (např. gympl,...atd) nebo nějákou jinou.Dopravdy nevím a tak se chci obrátit na vás.
Protože jsem četl strašně moc článku kde se psalo že je lepší mít střední školu jinou,nejlépe gympl,aby v případě závadě na zdravý jsme mněli záložní plán.
Jenže zase gympl?
A taky bych se chtěl zeptat,kdy je dobré si udělat zdravotní prohlídku.
Jestli by byl doopravdy někdo tak hodný a poradil mi,byl bych opravdu velice rád.

Děkuji moc předem !!


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od Fabo »

No, prvne se musis naucit podivat se asi o dva radky nize, kde pred par tydny nekdo resil to same...

trochu samostatnosti proboha.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od prodejce »

Tak jsem jen čekal, jak rychle ti někdo tady udělí "hraběcí radu" :D
.. a Fabo vyhrál.

Co je to "hraběcí rada"? Třeba toto:

323202_gay.jpg

Engine Failure 1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 10. 09. 2007, 22:02
Oblíbené typy letadel: Mig 21
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha, t.č. Calgary, Kanada,
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od Engine Failure 1 »

Ahoj člověče,
já ti tedy hraběcí rady neudělím :D , ale trochu by ses nad tou gramatikou mohl zamyslet :crazy:
Jsi na tom v ostatních předmětech podobně ? :wave:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od Fabo »

prodejce: tak jestli se nenauci samostatne vyhledavat informace, treba v manualech, bude to mit tezky. Lepsi zacit cim driv...


Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od Jeeloo »

I agree. Chtěl jsem napsat cosi podobného, poněvadž jsem osobně na cca 2 naprosto identické dotazy zde sáhlodlouze odpovídal.

Takže Senevile, hledej zde v tomto foru, odpovědi tady jsou a to dokonce několikráte. Nebudu ti dávat link na to, není to těžké najít :)

A zadruhé, v 8-mé třídě psát takhle prasáckou gramatiku, tak to nechci vidět, jak píšeš pak CV do aerolinek :D

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2208
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od pavelpmi »

Sorry za OT: :D Myslím, že zrovna psaní řadových číslovek stylem 8-mý, 19tý dávají v ÚJČ jako odstrašující příklad. :silent: :angel:

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od Jeeloo »

No vidíš a mě zase soudružka učitelka kdysi naučila, že to je tak správně :) Ono to co někdy Jazykový ústav dovymyslí a změní, to je taky dílo.

Robinson22
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 04. 02. 2012, 20:54
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od Robinson22 »

Klucy,já mislím,že obecně je čeština poměrně jazykem náročným.Takže bych tu tolik ani neřešil ty gramatycké prasárni,ale spíš podstatu vjecy.Jsou lidé,kteří se třeba občas zatím moc neorientujou.Vi profýci by jste jim měli pomáhati a ne odkazovati na gramatýku.Chápu Jelouše,že ho to nebaví furt psát rady donekonečna,ale třeba hodit link bez řečí by se šyklo.Holt někdo kdo neumí gramatiku třeba pilotem nebude,ale zaslouží slušné zacházení,pokud sám se slušně chová.Omlouvám se za poučování a asi i nějakou chybu :biggrin: ,berte to s nadhledem.Je silvestr a všem zdejším přeji krásný nový rok,pilotům tolik přistání,co startů a mějte se rádi.Svět je už dneska dost hnusnej,tak aspoň v nějaký takový docela uzavřený komunitě tady buďme na sebe hodní.........

commander304
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 28. 04. 2008, 21:21
Stav: Offline

Re: Prosím poraďte ..

Příspěvek od commander304 »

Zkus si to, co jsi napsal zkopírovat a hodit do wordu. Schválně kolikrát ti to červeně podtrhne :D


Odpovědět