Jak začít létat

Odpovědět
BAE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 11. 09. 2015, 22:37
Stav: Offline

Jak začít létat

Příspěvek od BAE »

Dobrý den,
Potřeboval bych s něčím poradit. Je mi 16 a od mala mám rád leadla. Bydlím 15 minut pěšky od letiště takže pořád mám hlavu směrem k oblakům :D . Poté co mě můj strýc "povozil" ve svém ULL jsem zjistil že to musí být nádherná věc a chtěl bych začít létat. Jenže nevím jak, jestli ULL nebo větroň a kdyby tady měl osobní zkušenost jak tutu zprávu sdělil rodičům nebo ohledně finanční stránky byl bych vděčný :)


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Jak začít létat

Příspěvek od whiskey »

skus na uvod vetrone. Je to vyrazne lacnejsie, a ak sa niekedy dostanes k motorovemu lietaniu, tak ti plachtarske skusenosti budu len k dobru.

bekes.csaba
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 11. 2015, 11:11
Stav: Offline

Re: Jak začít létat

Příspěvek od bekes.csaba »

no a co ten Tvůj strýc? Když létá, byť "jen" ULL, tak o tom snad něco ví... Ten Ti neporadí?

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Jak začít létat

Příspěvek od MEA »

ja by som bol tiez za vetrone. je to paradicka si preletiet 300, 400 ci viac km len tak v tichu a chapanim termiky, svahu, vlny a tak. nenahraditelna skusenost a zabava. ak nie si nemehlo, vycvik mas za jednu sezonu hotovy a potom sa pomaly zacnes ucit lietat prelety...
aha az teraz pozeram jaky je tento prispevok starina. tak nam uz mozes rovno kamo povedat jak si dopadol...


Odpovědět