Matematika pro piloty

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Matematika pro piloty

Příspěvek od Fabo »

JackBrno píše:easydrink:
Já to nehrotím, ale přeci jen to není běžné zaměstnání a většinou se k tomu lidí nerozhodují jen tak jako jedné z možností mezi mnoha dalšími. Spíš tak, že by to hrozně chtěli dělat, ale řeší, jestli na to má prostředky a znalosti nebo ne. Nicméně kolega to dovysvětlil, tak je to OK :)


Ja si treba myslim, ze je zcela prirozene uvazovat o teto praci jako jedne z moznosti.
Uz jen proto, ze kazdy nema v kapse dva miliony aby si udelal typovku, coz je tedy jedina moznost mit alespon jakz takz istotu, ze tu praci dostane.

Jinak mi to prijde jako normalni uvazovani - bud udelam VS a budu delat neco jineho, a pak treba zacnu litat, mozna pudu do kurzu z prace jako David Dosoudil (zde phantom - doporucuji dohledat)... nebo pudu za tou pilotazi, s nejistotou, a to bud tak, ze premluvim rodice aby mi dali alespon ten milion vc. zivotnich nakladu, nebo se budu par let potloukat praci vseho druhu neleteckou, a az dodelam CPL pak s trochou stesti praci vseho druhu leteckou, abych pak mozna... ale jenom mozna... trefil diru v trhu a dostal se do kokpitu. A to vse s rizikem, ze me jakykoli zdravotni problem vc. treba i nehody, odstavi na zbytek zivota.

Ja se tedy rozhod pro prvni moznost, uz jen proto, ze kdyby mi treba upadla noha... porad mohu sednout za pocitac a delat to, co jsem delal predtim.


pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Matematika pro piloty

Příspěvek od pepa007 »

PavelD píše:Trochu si rýpnu. Pokud v Praze studenty trápí a vyhazují, nechceš vystudovat v Brně :-)


V Praze studenty trápí a vyhazují v prvních dvou ročnících na matice a fyzice. Což je asi v pořádku, na ČVUT se běžně dalo dostat bez přijímaček a v ČR snad 75% absolventů SŠ jde na VŠ, což asi není normální. Za sebe pak říkám že od 3. ročníku byla FD extrémně jednoduchá škola a všechny ty vtipy o lidech co vyhodili z FELu nebo Jaderky a šli si v poklidu pro titul na FD jsou pravda :D

Odpovědět