Mám šanci?

80_psu
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 334
Registrován: 07. 02. 2004, 15:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od 80_psu »

františek dobrota píše:To Prada: s tvojí kvalifikací jsi nejlepší kandidát na přijetí do funkce letecký mechanik/ avionik u ČSA, alespoň podle slov vicepresidenta pro personalistiku RSDr. Dušana Rybana plk v.v., podmínkou je jen bydlště na Kladně....místo určitě bude... :D s důvěrou se obracej přímo na jím vedenou agenturu CSA services... :)



Starej fakt.. Prazan je na letisti PRAHA - Ruzyne zamestnancem 3. kategorie. :lol: Jo, bejt tak hutnik nebo ze zeme, kde je morem Zemplinska Sirava, snaze najdes porozumeni a reflexi.. :wink:


Obrázek Obrázek

Btw by me zajimalo, co jedinci probiha hlavou, kdyz se rozhoduje pro hranatej hérkat.. :lol:




.... ze by pribuznej? -----> Obrázek :twisted:


Prada
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 19. 02. 2008, 12:14
Bydliště: Harrachov
Stav: Offline

Příspěvek od Prada »

františek dobrota píše:To Prada: s tvojí kvalifikací jsi nejlepší kandidát na přijetí do funkce letecký mechanik/ avionik u ČSA, alespoň podle slov vicepresidenta pro personalistiku RSDr. Dušana Rybana plk v.v., podmínkou je jen bydlště na Kladně....místo určitě bude... :D s důvěrou se obracej přímo na jím vedenou agenturu CSA services... :)


Děkuju, ale mám nějakou šanci když nejsem vyučen jako letecký mechanik ani avionik? Přeci jen jsem automechanik a opravář lesních strojů a zařízení.. :( - odeslal jsem životopis...tak budu doufat..

80_psu
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 334
Registrován: 07. 02. 2004, 15:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od 80_psu »

Prada píše:
františek dobrota píše:To Prada: s tvojí kvalifikací jsi nejlepší kandidát na přijetí do funkce letecký mechanik/ avionik u ČSA, alespoň podle slov vicepresidenta pro personalistiku RSDr. Dušana Rybana plk v.v., podmínkou je jen bydlště na Kladně....místo určitě bude... :D s důvěrou se obracej přímo na jím vedenou agenturu CSA services... :)


Děkuju, ale mám nějakou šanci když nejsem vyučen jako letecký mechanik ani avionik? Přeci jen jsem automechanik a opravář lesních strojů a zařízení.. :( - odeslal jsem životopis...tak budu doufat..


Tak to asi nevyjde pane.. :(

františek dobrota
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 580
Registrován: 09. 01. 2007, 20:26
Stav: Offline

Příspěvek od františek dobrota »

No já osobně si myslim, že máš dnes šanci - jestli ti říká něco technika obecně, tak proč ne. A navíc k tomu máš vztah,to já hodnotím :wink: ...takže uvidíš...a přeju dobrý pořízení...kdyby tě vzali, tak mne pak nebij, nemůžu za to, jak to tu vypadá....Bejt z Harachova tak radši opravuju Mercedesy holaňďanům a odpoledne chodím po horách...

františek dobrota
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 580
Registrován: 09. 01. 2007, 20:26
Stav: Offline

Příspěvek od františek dobrota »

Sakra proč asi ty servery zakazujou? :D


Prada
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 19. 02. 2008, 12:14
Bydliště: Harrachov
Stav: Offline

Příspěvek od Prada »

františek dobrota píše:No já osobně si myslim, že máš dnes šanci - jestli ti říká něco technika obecně, tak proč ne. A navíc k tomu máš vztah,to já hodnotím :wink: ...takže uvidíš...a přeju dobrý pořízení...kdyby tě vzali, tak mne pak nebij, nemůžu za to, jak to tu vypadá....Bejt z Harachova tak radši opravuju Mercedesy holaňďanům a odpoledne chodím po horách...


Hned jak mi přijde nějaká odezva od čsa tak dám vědět. A jinak ty holanďani? To se nedá, na ně musí mít člověk fakt nervy! Ještě že tohle je poslední víkend a zmizej pryč. A hory jsou fakt fajn, ale mě určitě nějak zvlášť dlouhou dobu chybět nebudou..

Prada
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 19. 02. 2008, 12:14
Bydliště: Harrachov
Stav: Offline

Příspěvek od Prada »

františek dobrota píše:vypadá....Bejt z Harachova tak


HaRRachova :D

Daweka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 05. 09. 2007, 22:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Daweka »

Já si teda myslím, že i kdyby Tě nevzali jako leteckýho mechanika, tak pořád se můžeš věnovat profesi automechanika i u letiště. Vozidel maj ČSA dost a to nemluvě o push-backs atd., v tomto případě se domnívám, že stačí rekvalifikační kurz. Nevím ale, jestli na to nemají ČSA (resp. Správa letiště) nějakou externí firmu. :?:

Prada
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 19. 02. 2008, 12:14
Bydliště: Harrachov
Stav: Offline

Příspěvek od Prada »

Tak mě dnes volali z čsa. Slečna mi volala z důvodu toho, že chtěla především vědět z jakého důvodu se ucházím o toto místo, když jsem automechanik atd. Řekla mi šanci možná mám, že to musí ještě prokonzultovat. Ovšem přednost dostanou každopádně pracovníci vyučení v oboru.. Prý se mi ozvou tak uvidím.. :?

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re:

Příspěvek od vita »

Prada píše:Tak mě dnes volali z čsa. Slečna mi volala z důvodu toho, že chtěla především vědět z jakého důvodu se ucházím o toto místo, když jsem automechanik atd. Řekla mi šanci možná mám, že to musí ještě prokonzultovat. Ovšem přednost dostanou každopádně pracovníci vyučení v oboru.. Prý se mi ozvou tak uvidím.. :?



A povíš nám, jak to dopadlo? :)

dcvojta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 154
Registrován: 14. 05. 2006, 10:41
Pohlaví: muž
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mám šanci?

Příspěvek od dcvojta »

Mě by taky zajímalo jak to dopadlo :?:

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Mám šanci?

Příspěvek od Globik »

Lenicka1313 píše:Nejlepší volbou je výběr z některého z katalogů, kterých je na našem trhu vcelku dost. Já ráda používám http://www.seznamremeslniku.cz/, volba je na každém. Každopádně velice dobře poslouží při hledání s nějakými kritérii (např. právě místem působení). Zkus se tedy podívat někde tam, určitě si vybereš;)

:?: :crazy: :confused: :thumbdown:


Odpovědět