Výběrové řízení ŘLP

Odpovědět
AKE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 02. 2018, 13:50
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od AKE »

Ahoj vsem, stalo se nekomu, ze delal FEAST testy v rijnu 2017 (a tesne neprosel) a ted mu prisel email, ze se zmenila metodika a jste pozvani, abyste testy dodelali?

Diky za zpravu :)


helps
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 29. 08. 2017, 20:32
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od helps »

Jo, taky mi email přišel. Příjemná zpráva :)
Nicméně tohle výběrko musím vynechat, mám už naplánovaný pobyt v zahraničí. Tak snad ještě bude příležitost.

Vlad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 01. 09. 2017, 13:10
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od Vlad »

AKE píše:Ahoj vsem, stalo se nekomu, ze delal FEAST testy v rijnu 2017 (a tesne neprosel) a ted mu prisel email, ze se zmenila metodika a jste pozvani, abyste testy dodelali?

Diky za zpravu :)


Ahoj, jojo, také mi to přišlo. Velice potěšující! Hned jsem se přihlásil :D

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od Roiman4 »

Jde nekdo na zkousky 14 a 15.3 ( tj. Anglictina a Feast test) ?

AKE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 14. 02. 2018, 13:50
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od AKE »

Vlad píše:
AKE píše:Ahoj vsem, stalo se nekomu, ze delal FEAST testy v rijnu 2017 (a tesne neprosel) a ted mu prisel email, ze se zmenila metodika a jste pozvani, abyste testy dodelali?

Diky za zpravu :)


Ahoj, jojo, také mi to přišlo. Velice potěšující! Hned jsem se přihlásil :D


Ja taky :) A dali ti uz vedet kdy budes pokracovat nebo zatim cekas? Ja zatim info nemam. Zajimalo by me, jakym zpusobem se metodika menila, ale tuto informaci asi nemame sanci zjistit, ze?


terezataflova
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15. 01. 2018, 12:29
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od terezataflova »

tak mě už čekají psychologické testy a zdravotní prohlídka, feast jsem zvládla a dokonce mě to i bavilo :D :-bd držim palce zbytku

tomm
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 07. 09. 2016, 21:16
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od tomm »

terezataflova píše:tak mě už čekají psychologické testy a zdravotní prohlídka, feast jsem zvládla a dokonce mě to i bavilo :D :-bd držim palce zbytku


Gratuluju, to zní dobře :) AJ mi přišla taky docela v pohodě a na feast jdu 6.3. Můžeš napsat nějaký malý shrnutí, co se tam třeba dělalo, prosím? :)

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od Roiman4 »

Co tam je mas shrnutu ve 122 strankach. Doporucuji precist jako ja. Jedine se zmenil nazev druhe casti a co se tam dela. Zbytek je vicemene stejny a to mi potvrdil i znamy.

helps
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 29. 08. 2017, 20:32
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od helps »

Jak se změnil název druhé části a obsah? Už to není DART?

San
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 03. 03. 2018, 19:12
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od San »

Mohl by sem prosim nekdo ze stavajicich RLP nacrtnout na ukazku pracovni dobu pres treba 14 dni? Z tech 34,5 hodin zkraceneho tydne to nedokazu vycist, A kolik prosim tak prumerne odhadem vychazi nocnich sluzeb a pracovnich vikendu v mesici? Dekuju.

terezataflova
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15. 01. 2018, 12:29
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od terezataflova »

Ahoj všichni :-) hlásim, že jsem minulý týden ve středu úspěšně absolvovala psychotesty na ÚLZ! Ještě mě čeká zdravotní prohlídka.. zatim jsem ze všeho dost nadšená :-)) je tu někdo ve stejný fázi?

Vlad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 01. 09. 2017, 13:10
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od Vlad »

AKE píše:
Vlad píše:
AKE píše:Ahoj vsem, stalo se nekomu, ze delal FEAST testy v rijnu 2017 (a tesne neprosel) a ted mu prisel email, ze se zmenila metodika a jste pozvani, abyste testy dodelali?

Diky za zpravu :)


Ahoj, jojo, také mi to přišlo. Velice potěšující! Hned jsem se přihlásil :D


Ja taky :) A dali ti uz vedet kdy budes pokracovat nebo zatim cekas? Ja zatim info nemam. Zajimalo by me, jakym zpusobem se metodika menila, ale tuto informaci asi nemame sanci zjistit, ze?



Už je asi pozdě psát, co? :D Byl jsem včera..

Vlad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 01. 09. 2017, 13:10
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od Vlad »

terezataflova píše:Ahoj všichni :-) hlásim, že jsem minulý týden ve středu úspěšně absolvovala psychotesty na ÚLZ! Ještě mě čeká zdravotní prohlídka.. zatim jsem ze všeho dost nadšená :-)) je tu někdo ve stejný fázi?



Ahoj, gratuluji :) Jaký byly psychotesty? Já udělal včera FEAST a příští týden se budu objednávat na ÚLZ. Takže jsi o krok napřed :)

terezataflova
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 15. 01. 2018, 12:29
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od terezataflova »

Vlad píše:
terezataflova píše:Ahoj všichni :-) hlásim, že jsem minulý týden ve středu úspěšně absolvovala psychotesty na ÚLZ! Ještě mě čeká zdravotní prohlídka.. zatim jsem ze všeho dost nadšená :-)) je tu někdo ve stejný fázi?



Ahoj, gratuluji :) Jaký byly psychotesty? Já udělal včera FEAST a příští týden se budu objednávat na ÚLZ. Takže jsi o krok napřed :)


Ahooj, byly dlouhý.. trvalo to přibližně 6 hodin, záleží jak jsi rychlej :-) pak jsem nevěděla skoro ani jak se jmenuju, ale bavilo mě to :D na zdravotní prohlídce jsem ještě nebyla, tak to ti moc nepřiblížim :D držím palce

Vlad
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 01. 09. 2017, 13:10
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Výběrové řízení ŘLP

Příspěvek od Vlad »

terezataflova píše:
Vlad píše:
terezataflova píše:Ahoj všichni :-) hlásim, že jsem minulý týden ve středu úspěšně absolvovala psychotesty na ÚLZ! Ještě mě čeká zdravotní prohlídka.. zatim jsem ze všeho dost nadšená :-)) je tu někdo ve stejný fázi?



Ahoj, gratuluji :) Jaký byly psychotesty? Já udělal včera FEAST a příští týden se budu objednávat na ÚLZ. Takže jsi o krok napřed :)


Ahooj, byly dlouhý.. trvalo to přibližně 6 hodin, záleží jak jsi rychlej :-) pak jsem nevěděla skoro ani jak se jmenuju, ale bavilo mě to :D na zdravotní prohlídce jsem ještě nebyla, tak to ti moc nepřiblížim :D držím palce


Ahojda, tak to bude pěknej mazec, jdu za 14 dní :-D Hodně štěstí Tobě ke zdrav. prohlídce :-)


Odpovědět