Vedoucí týmu VIP služeb

Odpovědět
Sanctum
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 03. 2010, 11:27
Stav: Offline

Vedoucí týmu VIP služeb

Příspěvek od Sanctum »

Ahoj,
přihlásil jsem se do výběrového řízení na výše uvedenou pozici. Veškerá kritéria splňuji velmi dobře, nyní jsem si všiml, že inzerát už mají v péči i dvě personální agentury. Je na webu cca 3 týdny. Já odesílal své CV a doporučení cca 2 týdny nazpět... zatím žádná odpověď.
Nevíte někdo, v jakém stavu výběrko je? Počet uchazečů, uzávěrku...
Také, nemýlím-li se, bude se jednat v rámci VIP služeb o novou pozici související s rozšiřováním segmentu? Jaké ohodnocení tam lze očekávat...?

Děkuji moc za jakoukoliv informaci.

Pěkný den a modré nebe,

M


Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vedoucí týmu VIP služeb

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Sanctum píše:Ahoj,
přihlásil jsem se do výběrového řízení na výše uvedenou pozici. Veškerá kritéria splňuji velmi dobře, nyní jsem si všiml, že inzerát už mají v péči i dvě personální agentury. Je na webu cca 3 týdny. Já odesílal své CV a doporučení cca 2 týdny nazpět... zatím žádná odpověď.
Nevíte někdo, v jakém stavu výběrko je? Počet uchazečů, uzávěrku...
Také, nemýlím-li se, bude se jednat v rámci VIP služeb o novou pozici související s rozšiřováním segmentu? Jaké ohodnocení tam lze očekávat...?

Děkuji moc za jakoukoliv informaci.

Pěkný den a modré nebe,

M


to chce klid a nohy v teple.. :) csa mi v tomto prijdou jako dost zkonstnatela groupa - letos v unoru jsem do csa posilal CV do na plac v IT oddeleni a pozvanka na pohovor (resp. vubec prvni reakce z csa) prisla po asi dvou a pul tydnech .. :) no, uz pozde... v den navrhovaneho pohovoru jsem nastupoval do noveho jobu...

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Vedoucí týmu VIP služeb

Příspěvek od Zdenek »

No mne taky vždy překvapilo, že se ani neuráčej potvrdit, že jim to přišlo. O tom, že by ty co nepochodili nějak informovali, ani nemluvě.

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vedoucí týmu VIP služeb

Příspěvek od Yankee Alpha »

Nikde nebylo, chlapci, řečeno, že to je pozice u ČSA :wink: Je to nabídka Letiště Praha...

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Vedoucí týmu VIP služeb

Příspěvek od Zdenek »

No není dnes LP a ČSA jedna firma ?


Odpovědět