Praca na letisku v Bratislave

Odpovědět
odar
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 95
Registrován: 21. 01. 2008, 21:09
Oblíbené typy letadel: A330, B747,
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Praca na letisku v Bratislave

Příspěvek od odar »

Ahojte.... je tu niekto kto by mal skusenosti s pracou na letisku Bratislava? Uz dlksi cas sledujem ich inzeraty na volne pracovne miesta, a su tam ponuky skor pre ludi s VS, tak rozmyslam, ze ci naberaju ludi cez nejaku personalnu agenturu, alebo ako :) Mam na mysli pozicie ako check in agent, bezpecnostna kontrola, nakladanie batozin, cattering, a podobne :)


lukoslaf
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 216
Registrován: 02. 07. 2012, 16:51
Oblíbené typy letadel: nemam favorita, kazde ma nieco do seba :)
Pohlaví: muž
Bydliště: SNN
Stav: Offline

Re: Praca na letisku v Bratislave

Příspěvek od lukoslaf »

Tam su aj dake volne pracovne miesta? Ahaa, zhanaju nahradnikov v radoch nefungujuceho manazmentu... No a k tym tvojim poziciam len tolko, ze uz aktualny zamestnanci nemaju co robit...

odar
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 95
Registrován: 21. 01. 2008, 21:09
Oblíbené typy letadel: A330, B747,
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Praca na letisku v Bratislave

Příspěvek od odar »

Aha, tak dakujem za odpoved na moju otazku :eh:

gullman
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 06. 08. 2012, 20:30
Stav: Offline

Re: Praca na letisku v Bratislave

Příspěvek od gullman »

BTS je jedno nechutné rodinkárstvo plné odutých papúľ od check-in cez detekčnú až po výpravňu. Prominentné detičky, ktorých tam obťazuje makať. Ja som sa tam hlásil 6 krát so záujmom od srdca. Nikdy ma nepozvali ani len na pohovor. Pri tom viem plynule po anglicky, mám pre letectvo správne nadšenie atď. Neocenili a ani neposlali dakovný email :D

JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Praca na letisku v Bratislave

Příspěvek od JackBrno »

Nechci ti brát iluze, ale o žádné srdcařské nadšence do letectví nemají letiště zájem. Vím to z vlastní dlouholeté praxe a zájem o letectví není absolutně žádnou výhodou. Důležitá je pouze schopnost držet hubu a krok a pokud možno za co nejmíň peněz. Takže zapomeň na nějaké ideály, to už dávno nikoho v managementech letišť nezajímá, jen tvrdá ekonomika.


workinsky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 15. 05. 2016, 14:48
Stav: Offline

Re: Praca na letisku v Bratislave

Příspěvek od workinsky »

neodporucam sa tam ani hlasit, pokusim sa to opisat do detailov..na pohovore 2 hodiny obkecavaju a potom z nich vypadne ze za 12hodinove smeny vam ponukaju 400 eur v cistom.. v roku 2016 v hlavnom meste ! na pohovory pozyvaju vacsinou studentov VS, ponukaju im brigadu 140 hodin mesacne (no neviem ako si to predstavuju v sulade so zakonom a povinnostami studenta), ale aspon maju na kom ryzovat pri tych charterovych letoch. na pohovore su max neprofesionalni, kritizuju a doslova sa vam vysmievaju za vase skusenosti, vek, vzdelanie, namiesto toho, aby zistovali vasu motivaciu a relevantne skusenosti z prechadzajucich zamestnani. ak o vas maju zaujem, tak si musite platit psychologicke vysetrenie a bezpecnostnu previerku, z coho vam preplatia iba polovicu potom, ako vas zamestnaju a pohybuje sa to v desiatkach eur. na webstranke letiska najdete, ze hladaju ludi NONSTOP, vyzera to, ze aj pohovory su NONSTOP. neodporucam, to sa mozete radsej zamestnat v tescu za lepsi plat, ak mate vzdelanie a vztah k lietaniu, prostrediu letiska, tak sa poobzerajte po lepsich letiskach ako Praha, Vieden, Budapest. niekto tu spominal, ze ma vzdelanie, jazykove znalosti aj vztah k lietaniu a nepozvali ho na pohovor ani na x-ty krat. prva vec, ktoru robia na pohovore, je, ze si kalkulackou :D :D :D pocitaju vek zo zivotopisu a pisu si ho na kazdy zivotopis uchadzaca, takze aj tam bude pes zakopany pri mnohych uchadzacoch, v skratke, je to presny opak toho, co si clovek predstavuje pod pracou na BTS letisku.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5905
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Praca na letisku v Bratislave

Příspěvek od Globik »

workinsky píše:prva vec, ktoru robia na pohovore, je, ze si kalkulackou :D :D :D pocitaju vek zo zivotopisu a pisu si ho na kazdy zivotopis uchadzaca, takze aj tam bude pes zakopany pri mnohych uchadzacoch,

joey-doctor-date-of-birth-november-1968-age-cant-you-figure-that-out-from-my-date-of-birth-im-a-doctor-not-a-mathematician.jpg


Odpovědět