Maturita z matematiky

Odpovědět
Jardys
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 11. 2018, 20:49
Stav: Offline

Maturita z matematiky

Příspěvek od Jardys »

Zdravím, chtěl bych se zeptat,jestli to pro udělání nějaké licence, či jestli Aerolinky požadují završenou maturitní zkoušku z matematiky. Nemyslím tu teď znalosti, jako spíš přímo doložený papír. Já totiž maturitu mám a matiku jsem schopný se naučit, ale nematuroval jsem z ní. :roll: :roll:
Tak abych věděl, jestli vůbec má cenu se na tuto dlouhou cestu ke splnění svého snu vydat, nebo bych si musel kvůli tomu dodělat nějakou střední školu.


Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Maturita z matematiky

Příspěvek od Eidi »

Jardys píše:Zdravím, chtěl bych se zeptat,jestli to pro udělání nějaké licence, či jestli Aerolinky požadují završenou maturitní zkoušku z matematiky. Nemyslím tu teď znalosti, jako spíš přímo doložený papír. Já totiž maturitu mám a matiku jsem schopný se naučit, ale nematuroval jsem z ní. :roll: :roll:
Tak abych věděl, jestli vůbec má cenu se na tuto dlouhou cestu ke splnění svého snu vydat, nebo bych si musel kvůli tomu dodělat nějakou střední školu.


Podmínkou pro přijetí do integrovanýho ATPL(A) výcviku je minimálně ukončený středoškolský vzdělání s maturitou. To je celý. Znalost matiky/fyziky je pak bonus - maturitu z matiky nikdo neřeší. Mrkni se na letecký školy v ČR (F-Air, Bemoair, DSA, Fly For Fun, Flying Academy, Blue Sky Aviation), co za výcviky nabízej a jaký tam maj nutný vstupní požadavky.

Odpovědět