Letušky - dotazy

ivka.3
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 07. 10. 2006, 20:03
Stav: Offline

Letušky - dotazy

Příspěvek od ivka.3 »

Ahojte letušky letušníci :D apod. chtěla bych se zeptat na informace o letuškách moc moc moc bych si přála se jí stát jsem teprve na základní škole už jsem si o tom dost zjistila ale pořád se snažím sehnat informací víc už jsemi přemluvila maminku která se letadel bojí ale nevím na jakou školu před tím jít rozhoduju se mezi obchodní se zaměřením na jazyky a hotelovou jsem z kuřimi což je u brna a taky by mě zajímalo jestli můžu být letuška i z brněnského letiště nebo je to zaměřeno jen na prahiu budu moc ráda když mi pošlete podrobní informace jak to probíhá na konkurzu co je tak za otázky na co se připravit a pod. moc moc moc předem děkuji.


ivka.3
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 07. 10. 2006, 20:03
Stav: Offline

ještě jedna otázka

Příspěvek od ivka.3 »

ještě bych se prosím chtěla zeptat kolik by měla mít letuška ideální bmi...vím žemezi 19 a 24 ale já měřím 165 važím teď 61 a přijdu si hrozně tlustá bmi mám údajně 22 ale chci zhubnout a nevím na kolik prosím podle zkušeností berou spíš letušky štíhlejší?...nebo normální až silnější za odpovědivám budu moc vděčná je to můj sen se stát letuškou ale moc se bojím konkurzu všichni tam budou lepší jak já rpotože neumím vůbec jazyky máme na zš paní učitělku co nic moc nenaučí ale snažím se přihlásit na doučování a JEŠTE JEDNA OTÁZKA :( vím už asi dost otravuji ale ještě se chci zeptat jak probíhají psychologické testy na co se ptají co zkoumají atd protože asi od 12 let mám trochu problémy s psychykou ohledně lásky a kamarádu ale už se z toho určitě dostávám může mi to přihoršit na přijmutí?

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

http://www.csa.cz/cs/zamestnani/job_kriteria.htm

Na Tvou poslední otázku bych si troufl směle odpovědět že to nevadí a časem i dost možná nebudeš vědět o tom, že vůbec nějaký problém byl :) . Jinak link nahoře doporučuji řádně prostudovat, jsou tam odpovědi na všechny Tvé otázky.

ivka.3
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 07. 10. 2006, 20:03
Stav: Offline

to j.pau

Příspěvek od ivka.3 »

děkuji moc moc jsi mi pomohl děkuji

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: ještě jedna otázka

Příspěvek od pepa007 »

ivka.3 píše:vím už asi dost otravuji ale ještě se chci zeptat jak probíhají psychologické testy na co se ptají co zkoumají atd protože asi od 12 let mám trochu problémy s psychykou ohledně lásky a kamarádu ale už se z toho určitě dostávám může mi to přihoršit na přijmutí?


Tohle by mělo bejt v klidu. Pilotům jde většinou jen o sex, přátelství a lásku nehledaj :wink:


ivka.3
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 07. 10. 2006, 20:03
Stav: Offline

odpověď pepovi

Příspěvek od ivka.3 »

JO to díky ale já potřebuji informace z těch všem otázek fakt je to pro mě důležitý je mi sice jen 14 ale porblémů jsem v životě už měla dost a nechci se trápit celý život chci aby mi alespoň něco v životě vyšlo když už ne láska a přátelství zvykla jsem si že mě nikdo nemá rád tak chci hledat i společnost jinde ...letuška mě moc láká seznámení s novými lidmi skvělá práce a cestování to je to po čem toužím ....a ještě po hodným a milým klukovi ci o mi bude rozumnět ale to už sem nepatří a toho nikdy nezískám prosím pomožtě mi odpovědět na všechny otázky:

informace o letuškách
letušky v brně nebo jen v praze?
jaká škola?
konkurz
psychika děkuji moc

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

1. www.motyl.wz.cz nebo již uvedený link
2. Nevím, myslím si že jen v Praze
3. škola s maturitou, zaměření je lhostejné
4. zbytečné řešit nyní
5. uvedený problém nikterak nevadí

ok?

ivka.3
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 07. 10. 2006, 20:03
Stav: Offline

J.pau

Příspěvek od ivka.3 »

Děkuji moc za odpovědi moc jsi mi pomohl díky moc

Stacey
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 01. 11. 2006, 21:04
Stav: Offline

Doporučuju SOŠ

Příspěvek od Stacey »

Na studium doporučuju Střední odbornou školu civilního letectví, Praha-Ruzyně. Je to střední s maturitou, kde se naučíš perfektně angličitnu+němčinu, získáš odborné znalosti pro leteckou dopravu a po ukončení studia můžeš získat práci na letišti, u letecké společnosti nebo v cestovní kanceláři.

www.sou-ruzyne.wz.cz

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Re: Doporučuju SOŠ

Příspěvek od Gal Air »

Stacey píše:Na studium doporučuju Střední odbornou školu civilního letectví, Praha-Ruzyně. Je to střední s maturitou, kde se naučíš perfektně angličitnu+němčinu, získáš odborné znalosti pro leteckou dopravu a po ukončení studia můžeš získat práci na letišti, u letecké společnosti nebo v cestovní kanceláři.

www.sou-ruzyne.wz.cz

Tak na tuto skolu by som isiel hned :D

ivka.3
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 07. 10. 2006, 20:03
Stav: Offline

Příspěvek od ivka.3 »

taky bych na tuto školu šla hned ale jsem z kuřimi a v praze jsem byla 2 krát a toto by mi rodiče nedovolili ale děkuji moc

aragosta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 24. 11. 2006, 14:01
Stav: Offline

Příspěvek od aragosta »

Být tebou, snažím se hlavně učit jazyky a zbytek bych neřešila. Za pět let člověk změní svůj názor asi milionkrát a nikde nevíš, kde potom skončíš. Ale jazyky se hodí vždycky...

Axe
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 445
Registrován: 29. 08. 2003, 15:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Axe »

aragosta píše:Být tebou, snažím se hlavně učit jazyky a zbytek bych neřešila. Za pět let člověk změní svůj názor asi milionkrát a nikde nevíš, kde potom skončíš. Ale jazyky se hodí vždycky...


Zlata slova! Me ve 14, kdyz jsem zacinal v aeroklubu rekl jednou jeden clovek od CSA: "Uc se jazyky, za paky se nauci tahat kde - kdo ... "

S odstupem skoro 20 let vidim, ze mel pravdu.

Maky*
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 10. 01. 2007, 14:43
Stav: Offline

Otazka

Příspěvek od Maky* »

:lol: Ahoj,chtela bych se zeptat!!!Asi Vam to prijde jako kravina,ale jestli u csa berou uchazecky,ktere maji BMI jen mezi 19-24,9!!!Diky moc vsem,kdo mi odepisou mam totiz BMI nizsi,ale potrebuju to nutne vedet!!!
Letuskou chci byt totiz uz dlouho a je to muj velky sen!!!A jeste neco!!
Maji vetsi sanci uchazecky a uchazeci,kteri maji krome stredni skoly jeste jinou skolu???Diky moc a prosiiim odepiste,kdo to vite!!!Ahojky a mejte se!!! :D :D :D :roll: :?:

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

No vzhledem k tomu že je to požadavek společnosti tak jo. Jinak todle téma se tady už někdy řešilo takže mohu doporučit udělat si volné odpoledne a hledat :-) .


Odpovědět