Letuška v Brně

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Příspěvek od Jeeloo »

Pff koupaci...taky bych si dal nekdy libit nejakeho "obycejneho koupaka" a ne porad nejake celebrity a dalsi co se s nama vozeji :wink:

Jinak si myslim, ze prispevky Xichtika jsou stejne, jako kdybych ja psal fundovane o tom, jak maji zemedelci jezdit kombajnem a sekat pole (napriklad), protoze jsem si o tom nekde neco precetl a dobrej kamarad ma vysoky post nekde na nejake farme...

Ja jsem byl na konkurzu TVS a ta AJ rozhodne nebyla lehka a to jsem na tom s AJ pomerne dobre si myslim (statnice a nekolikalety pobyt v zahranici). Rozhodne to nebyla ucebnice pro samouky.


stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

zajimavy kolikrat se tady sklonovalo, jak jsou posadky od TVS preplanovany, unaveny, vynervovany, strhany a v depresich. Prave je u TVS nejfrekventovanejsi obdobi v roce. Za noc potkam nekolik posadek TVS vylezajici/nalezajici z/do letadla. Nikdy nemaji ztrapeny vyrazy a po dlouhym nocnim letu se dokonce usmivaj a jsou mili v momente, kdy uz sou vsichni PAX vylezli a posadka si muze upustit ventil a zanadavat si, co vezli za ukrutnej substrat :D Takze to s tema depkama asi nabude tak horky a asi zalezi jakej ma kdo vztah/pristup k ty praci 8)

Odpovědět