Chci být letuškou

Odpovědět
ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

No ja znam podobnou variaci na manzelku.


katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

dell píše:hele PP je ppl a možná by si si mohla alespoň na netu najít, co ten terminus technikus znamená :wink: a jestli chceš u výběru uspět, tak by si to chtělo možná trošinku rozšířit obzory a něčím zaujmout.


Precti si jeste jednou a peclive muj prizpevek na ktery jsi vys uvedenym reagoval, ty chytraku.

Yankee Alpha
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 760
Registrován: 30. 01. 2005, 12:41
Oblíbené typy letadel: MD11
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Yankee Alpha »

katkutah píše:
Precti si jeste jednou a peclive muj prizpevek na ktery jsi vys uvedenym reagoval, ty chytraku.

Hele, Ziti se vrátila :D Jak nám tu chyběla, holka jedna ušatá :D

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

katkutah píše:
dell píše:hele PP je ppl a možná by si si mohla alespoň na netu najít, co ten terminus technikus znamená :wink: a jestli chceš u výběru uspět, tak by si to chtělo možná trošinku rozšířit obzory a něčím zaujmout.


Precti si jeste jednou a peclive muj prizpevek na ktery jsi vys uvedenym reagoval, ty chytraku.

naměřili mi IQ 131, ale nevim jestli mám právo se nechat nazývat chytráku... :roll: :lol:

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

dell píše:
katkutah píše:
dell píše:hele PP je ppl a možná by si si mohla alespoň na netu najít, co ten terminus technikus znamená :wink: a jestli chceš u výběru uspět, tak by si to chtělo možná trošinku rozšířit obzory a něčím zaujmout.


Precti si jeste jednou a peclive muj prizpevek na ktery jsi vys uvedenym reagoval, ty chytraku.

naměřili mi IQ 131, ale nevim jestli mám právo se nechat nazývat chytráku... :roll: :lol:

Myslis, ze zalezi jen na IQ? :roll:


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

ještě dost často závisí na barvě vlasů :lol: :lol: :lol:

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

Já jsem modrooká blondýna z vesničky o 25 obyvatelích :D a zkušenosti jsem v ní získávala až doteď a proto si myslím,že jsem abnormálně chytrá a zkušená :D

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

Papinak73 píše:Já jsem modrooká blondýna z vesničky o 25 obyvatelích :D a zkušenosti jsem v ní získávala až doteď a proto si myslím,že jsem abnormálně chytrá a zkušená :D

tak právě pro Tebe jsem s PPLem založili speciální forum pro začínající letušky :wink: :lol: :lol:

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

To jste hodní,já se chtěla zeptat jestli dostanu firemní kožich.Byla jsem teď na Sněžce a v 1600 metrech byla hrozná kosa tak se bojím jak bude v 10000m v letadle,prý tak vysoko lítáte.A je pravda,že piloti jsou děvkaři?

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

Papinak73 píše:To jste hodní,já se chtěla zeptat jestli dostanu firemní kožich.Byla jsem teď na Sněžce a v 1600 metrech byla hrozná kosa tak se bojím jak bude v 10000m v letadle,prý tak vysoko lítáte.A je pravda,že piloti jsou děvkaři?

to se jenom říká 8) a neboj, nějakej pilot tě třebas zahřeje :lol:

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

Ale já chci jen ppl!

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

tak kolega snad brzo dojde :D

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

Papinak73 píše:To jste hodní,já se chtěla zeptat jestli dostanu firemní kožich.Byla jsem teď na Sněžce a v 1600 metrech byla hrozná kosa tak se bojím jak bude v 10000m v letadle,prý tak vysoko lítáte.A je pravda,že piloti jsou děvkaři?


A i vys nez 10000, ale neboj, ona tam pak teplota prestane klesat a drzi na cca -60 :lol:

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Papinak73 píše:Ale já chci jen ppl!

Ty chces jen me? Jejda co jsem komu provedl? :) Tak druha tva otazka....ano bohuzel i mezi piloty se objevi nejaky ten proutnik, ale myslim, ze vetsi pravdepodobnost je, ze proutnika najdes treba v nejakem baru. A i v deseti kilometrech je zimina, ale neboj, deky se vozi s sebou...obcas :lol:

JIndra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 14. 04. 2005, 22:22
Stav: Offline

Příspěvek od JIndra »

Omlouvám se, neovládl jsem se, ale musím zareagovat:

Kalkutah je opravdu vypečený kousek. Sama tu všude rozkřikuje o práci, o které nic neví, že je to "brnkačka". Když jí někdo něco SLUŠNĚ napíše, považuje ho za nýmanda.

Nepochybně je to krásná, YNTELYGENTŇÍ dívka, s nepřehlédnutelně vřelým srdcem, empatií a vůbec taková milá holka.

to kalkutah: milá, zlatá, skutečně se snaž působit u komise trochu jinak, než tady, protože jinak Tě (doufám) každej trochu schopnej personalista vykope ven. Pokud zapůsobíš, budeš možná moct z práce stevardů udělat skutečné poslání - navěky změníš letecké normy. Ty budeš tak schopná, že budeš moct lítat cokoliv "v jednom" (tzn. kokpit+1 báječná stevardka kalkutah). Víc kolegů by Tě brzdilo, ale hlavně by s Tebou asi nikdo nevydržel.


Odpovědět