Chci být letuškou

Odpovědět
ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

dell píše:
katkutah píše:
J.Pau píše:Pro katkutah

Mohl bych (směle) poprosit o to, abys dávala své reakce (i několika lidem) do jedno příspěvku? Ušetří to tady spoustu stran a bude to přehlednější.

Díky, J.Pau


Omlouvam se a slibuji ze se polepsim.
Ano, ten chlapik (p. Heyduk?) pusobil tvrde ale to co rikal je pochopitelne. Jinak, nekde tadz kala23 a ostatni tvrdili, ze se poradatele vyberovych kol chovali neprofesionalne, na rozdil od CSA = tak k tomu chci rict, ze to bylo nastejno, TVS dnes rano byli mili, meli to hezky zorganizovane.

to byl Tvůj první komparz?

Delle vzdyt to je z odpovedi zrejme, ze to byl druhy....


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

koukám že tu už admin promazává nějaké příspěvky :shock:

map
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 03. 2006, 10:08
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od map »

Vážení,

začínáte si plést diskusní forum s chatem.

Evidentně vás zajímá mít co nejvyšší počet příspěvků, místo přidávání kvalitních názorů do diskuse a to na naše fórum nepatří.

Pokud chcete mezi sebou takto masivně chatovat, můžete využít např. soukromých zpráv, které nebudou znepřehledňovat diskusi ostatním uživatelům.

Všechny příspěvky, které přímo nesouvisí s předchozí diskusí či přináší bezpředmětné reakce budou v zájmu udržení přehlednosti fóra odstraněny.
Naposledy upravil(a) map dne 01. 02. 2007, 16:44, celkem upraveno 1 x.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

no tak trošku přibrzdíme... :oops: ono však SZ lze posílat jen mezi dvoumi lidmi, když člověk si píše s více lidmy, tak nemá šanci. Ale je pravda že by jsem na takové žblebty mohlil založit forum někde off topic

map
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 03. 2006, 10:08
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Příspěvek od map »

Pokud chcete diskutovat masivněji mezi sebou, založte si na to klidně speciální téma v sekci Offtopic a nezasahujte prosím do ostatních témat v celém diskusním fóru.

Zároveň prosím o používání zdravého rozumu a jistou střídmost při psaní příspěvků. Není potřeba publikovat veškeré své okamžité stavy mysli a reagovat na každou větu, kterou někdo napíše.


sirinx
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 21. 09. 2006, 07:51
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od sirinx »

Skytravel píše:nejlepsi je zaber Armstronga s trepatajici vlajkou ve vakuu


Ach boze.
http://www.bestofgooglevideo.com/video.php?video=623

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Příspěvek od flightgirl »

katkutah píše:
J.Pau píše:Pro katkutah

Mohl bych (směle) poprosit o to, abys dávala své reakce (i několika lidem) do jedno příspěvku? Ušetří to tady spoustu stran a bude to přehlednější.

Díky, J.Pau


Omlouvam se a slibuji ze se polepsim.
Ano, ten chlapik (p. Heyduk?) pusobil tvrde ale to co rikal je pochopitelne. Jinak, nekde tadz kala23 a ostatni tvrdili, ze se poradatele vyberovych kol chovali neprofesionalne, na rozdil od CSA = tak k tomu chci rict, ze to bylo nastejno, TVS dnes rano byli mili, meli to hezky zorganizovane.


Muzu se zeptat, jak vyberove rizeni probihalo? Na co se ptali, jake testy, kolik lidi bylo pozvano, kolik clenu v komisi(?), jak dlouho to trvalo a tak (jestli to teda neni tajne, stejne jako treba plat FA....?!)
Diky!

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

map píše:Pokud chcete diskutovat masivněji mezi sebou, založte si na to klidně speciální téma v sekci Offtopic a nezasahujte prosím do ostatních témat v celém diskusním fóru.

Zároveň prosím o používání zdravého rozumu a jistou střídmost při psaní příspěvků. Není potřeba publikovat veškeré své okamžité stavy mysli a reagovat na každou větu, kterou někdo napíše.


Díky! Už se v tom fakt ztrácím...

VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od VictorK »

dracoola píše:
sirinx píše:A jeste jedna vec - a neberte si to prosim osobne, nemyslim to nijak zle, jen tomu nerozumim - nechapu, proc mate takovy problem sdelit vysi mzdy? Nekde jsem tu zaslechla, ze jste snad podepsali papir ze o tom mluvit nebudete - potom jakztakz chapu. Jinak bych s tim sama problem nemela, rict nekomu ze jsem nastup brala zhruba X, po trech letech Y ...

Ja s tim problem nemam,to spis ViktorK s tim ma problem,asi bere podstante vic :D
Jinak,ja si teda nevzpominam, ze bych podepisoval nejakej papir o mlcenlivosti vysi platu, i kdyz se tenkrat podepisovalo hodne veci. Ono hlavne kazdej mesic se to hodne lisi,zalezi na poctu odletanych hodin + diety...

Mate pravdu, ja taky nic nepodepisoval. Ale nemam potrebu se chlubit se svym prijmem. Neni to prilis standardni ani mezi dobrymi prateli ani mezi vzdalenejsimi pribuznymi. Nevim teda, proc bych se mel sverovat tady na foru. Vy mate asi jine pratele a rodinu.
Nehlede na to, ze tady to je pomerne verejna zalezitost a neco vytrzene z kontextu se muze objevit kdekoli. Mozna si vzpomenete na priblizne tri roky starou zalezitost, kdy se nepekne psalo v tisku o posadkach (akce go slow pri vyjednavani o kolektivni smlouve) i v tzv. serioznich novinach. Mzda posadek uvadena v tisku se behem tri tydnu zivota aferky ztrojnasobila, ackoli v realu byla pochopitelne porad stejna. Nechci prispivat do podobneho ovzdusi zarucenych zprav navic v tradicne rovnostarskem Cesku a nezda se mi to spravne. Pokud nekdo chce vedet vysi prijmu nektere profese, radove mu to sdeli na personalnim, anebo si to muze vyhledat ve statistikach MF CR.

Letuska77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 06. 2007, 14:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chci být letuškou

Příspěvek od Letuska77 »

Karamelka píše:Ahojky..chtela bych se zeptat jestli SOŠ civilního let. v Praze je jediná stredni skola tohoto oboru.Byt letuska jsem si prala od mala!Chtela bych jen vedet kolik je prumer na tu skolu a jestli byste mi nedoporucili nektere webovky.Chtela bych o teto profesi vedet více.Za par dni si budu muset vyplnit prihlasku :roll: a proto bych chtela vedet¨,jestli si muzu dovolit na tuto skolu jit.JO a jeste na te SOŠ civil.let. je napsano ze:http://www.sou-ruzyne.wz.cz/oppcl.php ..???dekuji za odpoved.



ahojky mluvis mi z duse ja chci byt taky letuskou uz od 10 let jsem se taky chtela dostat na leteckou jenom jsem nemohla protoze bydlim daleko a neni tam internat ale kdybych mohla tak bych sla urcite. Je to dobrá skola naucis se tam dobre jazyky a mas praxi na letisti a je to lepsi kdyz se budes vyznat v tom prostoru letiste a nekdo psal ze mozna i v letadle ale tomu moc never koukni si forum na strance ti skoly tam se dovis vic tak se mnej mne je to moc moc lito ze jsem tam nesla tak nepropasni prilezitost

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Chci být letuškou

Příspěvek od J.Pau »

Letuska77 píše:
Karamelka píše:Ahojky..chtela bych se zeptat jestli SOŠ civilního let. v Praze je jediná stredni skola tohoto oboru.Byt letuska jsem si prala od mala!Chtela bych jen vedet kolik je prumer na tu skolu a jestli byste mi nedoporucili nektere webovky.Chtela bych o teto profesi vedet více.Za par dni si budu muset vyplnit prihlasku :roll: a proto bych chtela vedet¨,jestli si muzu dovolit na tuto skolu jit.JO a jeste na te SOŠ civil.let. je napsano ze:http://www.sou-ruzyne.wz.cz/oppcl.php ..???dekuji za odpoved.



ahojky mluvis mi z duse ja chci byt taky letuskou uz od 10 let jsem se taky chtela dostat na leteckou jenom jsem nemohla protoze bydlim daleko a neni tam internat ale kdybych mohla tak bych sla urcite. Je to dobrá skola naucis se tam dobre jazyky a mas praxi na letisti a je to lepsi kdyz se budes vyznat v tom prostoru letiste a nekdo psal ze mozna i v letadle ale tomu moc never koukni si forum na strance ti skoly tam se dovis vic tak se mnej mne je to moc moc lito ze jsem tam nesla tak nepropasni prilezitost



Fakt už bez komentáře. Jedno téma tisíckrát jinak! Ale ne holky, je s váma sranda :wink: .

Letuska77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 06. 2007, 14:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Letuska77 »

Lolle píše:Já na SOŠ civil.letectví chodím a tahle škola mě baví. Naučí tě tam praktický věci (AJ, NJ) a speciální věci z letecké dopravy. Hodně zdaru u příjimaček :lol:



To se mas ze tam chodis ja bych dala cokoli za to abych tam mohla ted byt a ne tady na gymplu . Je to smula. Tak rada bych se stala letuskou snim o tom uz dlouha leta :cry:

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

Letuska77 píše:

To se mas ze tam chodis ja bych dala cokoli za to abych tam mohla ted byt a ne tady na gymplu . Je to smula. Tak rada bych se stala letuskou snim o tom uz dlouha leta :cry:

Na to aby si sa stala letuskou predca nepotrebujes mat tuto skolu.

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Gal Air píše:
Letuska77 píše:

To se mas ze tam chodis ja bych dala cokoli za to abych tam mohla ted byt a ne tady na gymplu . Je to smula. Tak rada bych se stala letuskou snim o tom uz dlouha leta :cry:

Na to aby si sa stala letuskou predca nepotrebujes mat tuto skolu.


...dokonce je gympl lepší!

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Holky, prala bych vam pohovor s tema, co davaji vypovedi a uz si neprejou byt letuskou :)


Odpovědět