Chci být letuškou

Odpovědět
stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

Studovat to primarne proto, aby ti to pomohlo u konkurzu je doopravdy blbost, ale pokud te letectvi jako takovy vazne zajima tak to je urcite zazivnejsi nez srotit encyklopedicky udaje na gymplu... ;-)


Letuska77
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 26. 06. 2007, 14:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Letuska77 »

stevard píše:Studovat to primarne proto, aby ti to pomohlo u konkurzu je doopravdy blbost, ale pokud te letectvi jako takovy vazne zajima tak to je urcite zazivnejsi nez srotit encyklopedicky udaje na gymplu... ;-)



No ja to chtela studovat protoze mne to bavi ...letani a vsechno kolem toho protoze ja nejsem zvykla se mnoho ucit a nebavi mne takovi blby predmety na gymplu a ty ses stewart doopravdy nebo jen prezdivka???

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

Letuska77 píše: No ja to chtela studovat protoze mne to bavi ...letani a vsechno kolem toho protoze ja nejsem zvykla se mnoho ucit a nebavi mne takovi blby predmety na gymplu a ty ses stewart doopravdy nebo jen prezdivka???


Heh, to sme na tom podobne :D Ja chodim na Voděrárnu (jeden bláznivej gympl ve Strašnicích) a taky mě tam tak 75% učiva naprosto nebaví a je to opruz pěknej a radši bych byl jinde.....ale příští rok maturuju, takže už to nemá cenu :roll:)

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

Letuska77 píše:
stevard píše:Studovat to primarne proto, aby ti to pomohlo u konkurzu je doopravdy blbost, ale pokud te letectvi jako takovy vazne zajima tak to je urcite zazivnejsi nez srotit encyklopedicky udaje na gymplu... ;-)



No ja to chtela studovat protoze mne to bavi ...letani a vsechno kolem toho protoze ja nejsem zvykla se mnoho ucit a nebavi mne takovi blby predmety na gymplu a ty ses stewart doopravdy nebo jen prezdivka???


Zatim jen prezdivka ;-) Taky sem se trochu minul oborem, ale zas posadky maj bejt ruznorody :P

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

O roznorodost asi nudza nebude :lol:
Naposledy upravil(a) Gal Air dne 03. 08. 2007, 13:20, celkem upraveno 1 x.


Fery
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 10. 10. 2006, 20:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Fery »

taky mam technicke lyceum a jdu delat CC :lol:

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

to by me zajimalo, proc kazdej s technickym vzdelanim chce jit litat. Sem na prumyslovce elektro :D

Mirka B.
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 20. 08. 2007, 18:30
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od Mirka B. »

cau, hele vim, ze je to uz trochu trapny a nudny porad odpovidat tem, ktery se chteji dostat do nebe/letadla jako CC, ale patrim mezi ne. za tyden je zkouska z jazyku...najde se nekdo, kdo by mi rekl, jak ty testy vypadaji, jestli se ma cenu na to nejakym zpusobem ucit a tak... Diky


Odpovědět