Travel nabírá stevardy!

Odpovědět
jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Hm, tak v kurzu CSA jsme meli bazen jen jednou, asi po mesici vycviku. Zachranovali jsme topici se piloty, ktery meli kurz soubezne s nama :D


ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

jane píše:Hm, tak v kurzu CSA jsme meli bazen jen jednou, asi po mesici vycviku. Zachranovali jsme topici se piloty, ktery meli kurz soubezne s nama :D

A zachranili jste je? Byt takovym figurantem, tak zkousim ve vode zustat co nejdele :) Beztak jim do trenek dali sterk, at to mate tezsi ze? :wink:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Jo, zachranili, ale nebyla to vubec sranda. Nemit na sobe vestu, tak nevim. Jeden z nich se zkousel v ty veste potopit a nakonec se mu to i podarilo, ale lehce to neslo :)

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

jane píše:Jo, zachranili, ale nebyla to vubec sranda. Nemit na sobe vestu, tak nevim. Jeden z nich se zkousel v ty veste potopit a nakonec se mu to i podarilo, ale lehce to neslo :)


...tak pokud zkoušel během zachraňování letuškou jenom to, tak je v pohodě... :wink: :D

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

CC píše:ahoj presne tak jak rika travela, uplavat 100m neni problem a neni to na cas... co se tyce plavani pod vodou, tak to je horsi, byla jsem take jedna z tech co to nezvladla a tak jsem sla pak sama pilne trenovat... a pri pristim plavani to uz zvladla... nevyhodi te za to, ze to nevzvladnes ale musis se zlepsit a a kdyz uvidi tvou snahu, pak to bude ok :roll: celkem te ceka bazen 3x behem celeho vycviku. Poprve myslim cca tyden po zacatku vycviku


Diky, diky, ja myslela, ze je to soucast vyberovych kol.


lennnnie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 04. 02. 2007, 20:04
Stav: Offline

Plat

Příspěvek od lennnnie »

Tak mě vybrali do 2. kola na pohovor. Nevíte někdo, co tam tak přibližně chtějí? Jestli o mluvit o sobě v angličtině nebo na co se můžou zeptat? A ještě by mě zajímalo, co přesně je pro ně výborný zdravotní stav? Vždyť každý máme něco, vadí třeba skolióza páteře? Mám křivný záda a je to na mě vidět, ale nevím, proč bych nemohla dělat stewardku. A jaký je přibližně plat? Děkuju.

Fery
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 10. 10. 2006, 20:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Fery »

to lennnnie: jsi jedna z těch šťastnějších, tak si toho važ. Co tě čeká u pohovoru máš tady: http://forum.airways.cz/viewtopic.php?t=1311&start=90 tak hodně štěstí :wink:

Carrasco
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 06. 03. 2007, 11:40
Stav: Offline

Příspěvek od Carrasco »

Prikladam zajimavej postreh stewarda na svou praci, sice neuvadi spolecnost pro kterou pracuje, ale je jasny o koho jde :wink:

btw je to trosku depresivni !!

http://ondrejvesely.blog.respekt.cz/c/1 ... esice.html

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Carrasco píše:Prikladam zajimavej postreh stewarda na svou praci, sice neuvadi spolecnost pro kterou pracuje, ale je jasny o koho jde :wink:

btw je to trosku depresivni !!

http://ondrejvesely.blog.respekt.cz/c/1 ... esice.html


Ty clanky tohohle trosku nafoukanyho stevarda mi prijdou dost zcestny a mimo. Jestli teda lita u TVS jen nejaky tri roky jak tam nekde pise,tak neverim, ze by se uz vsude takhle dostal,nevim. Fakt tam ale trosku prehani s tim ze kazda letuska a stevard jsou alkoholici a na praskach...No i kdyz u TVS... :D

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

dracoola píše:
Carrasco píše:Prikladam zajimavej postreh stewarda na svou praci, sice neuvadi spolecnost pro kterou pracuje, ale je jasny o koho jde :wink:

btw je to trosku depresivni !!

http://ondrejvesely.blog.respekt.cz/c/1 ... esice.html


Ty clanky tohohle trosku nafoukanyho stevarda mi prijdou dost zcestny a mimo. Jestli teda lita u TVS jen nejaky tri roky jak tam nekde pise,tak neverim, ze by se uz vsude takhle dostal,nevim. Fakt tam ale trosku prehani s tim ze kazda letuska a stevard jsou alkoholici a na praskach...No i kdyz u TVS... :D


Kdyz si stezuje a skuhra zena, je to tragedie. Ale kdyz to dela muz!!!!! Asi se snazi byt zajimavy, a jinak mu to nejde :lol: . Asi chce, aby ho vsichni obdivovali, ze takovou strasne narocnou praci zvlada :roll:

Jestli ho nekdy nekde v letadle potkam, tak mu to reknu! :)

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Znam snad jenom jednoho alkoholika, co lita. Jinak ta prace v noci fakt neni prca, staci mi makat dve noci za sebou a mam pocit, ze to nerozdejcham, natoz delat takhle sedm noci za sebou. Nastesti tech nocnich linek nemame tolik, jinak nevim, co bych delala. Obdivuju lidi, kteri takhle zvladaji pracovat cely zivot.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

2jane: někdo podáva nejlepší výkony v noci :D

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

dell píše:2jane: někdo podáva nejlepší výkony v noci :D


Neco podobneho se nam snazili vnutit na zimnim skoleni, jako ze prace v noci je vlastne super, pres den min spis nez v noci a mas vic casu, ale ja jim na to neskocila :)

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

já neříkal že pracovní výkony :wink: ale věřím, že takovouhle vymejvárnu hlavy tvrděj těm začínajícím CC :D

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

dell píše:já neříkal že pracovní výkony :wink: ale věřím, že takovouhle vymejvárnu hlavy tvrděj těm začínajícím CC :D


:roll:

Zatim nam mozecky nevymyvaji, ale to urcite prijde :D


Odpovědět