Travel nabírá stevardy!

Odpovědět
Eliadem
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 23. 10. 2005, 21:26
Stav: Offline

Travel nabírá stevardy!

Příspěvek od Eliadem »



kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

:roll: Jit k Travelu neni zadna vyhra

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

kala23 píše::roll: Jit k Travelu neni zadna vyhra


To urcite, ale je to urcite lepsi nez nic nebo nez cekani na CSA. U TVS se nepodepisuje zadna smlouva na nejakou dobu po kterou musis u nich pracovat ze ne? Nevim.

kuba
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 10. 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kuba »

dik za info ...pro me dalsi pokus jak se k tehle praci dostat :?

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

kuba píše:dik za info ...pro me dalsi pokus jak se k tehle praci dostat :?

Souhlas, rozhodne je lepsi vzit sanci za pacesy aspon tak zjistis, zda je to pro tebe to prave "kešu" :)


kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Jestli nejsi tupá holka, tak ten konkurs ani nezkoušej. Někdy je lepší si počkat na to lepší, což si myslím, že ČSA je. U Travelu ti tu práci akorát tak zprotiví.
Jestli chcete zažít nejneprofeisonálnější konkurs letecké společnosti a arogantní "komisi", vzhůru do toho :lol:

kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Dracoola : samozřejmě že podepisuje, tím spíš že už konečně přišli na to, že by kurs mohli zaplatit oni

kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Kuba : kluky neberou. Věř mi.

kuba
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 16. 10. 2006, 20:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od kuba »

ja si taky myslim..no ale za zkousku nic nedas zejo...

kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Ale zbytečně do toho budeš vkládat svůj čas a energii. Jestli tě vemou, dám ti tisíc korun :lol: :lol: :lol:

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

kala23 píše:Ale zbytečně do toho budeš vkládat svůj čas a energii. Jestli tě vemou, dám ti tisíc korun :lol: :lol: :lol:


Abys neprodelal :)

Thisway
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1703
Registrován: 24. 05. 2005, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od Thisway »

kala23 píše:Kuba : kluky neberou. Věř mi.
Já jsem až na jeden případ vždy letěl u TVS minimálně s jedním stewardem, z toho jednou to byl VK...

nuklinka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 09. 01. 2007, 21:28
Stav: Offline

Příspěvek od nuklinka »

a berou u TVS treba na castecny uvazek???nebo jak je mozno si planovat smeny??? Chci ten konkurz zkusit z ciste sobecke veci, jestli na to mam, a pak kdyz pujdou vyjednat podminky pro me jakozto szudujicic na VS...tak prosim kdo tam pracuje jak je to s rozdelovanim smen a za jak dlouho se dostanete do vzuchu???

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

nuklinka píše:a berou u TVS treba na castecny uvazek???nebo jak je mozno si planovat smeny??? Chci ten konkurz zkusit z ciste sobecke veci, jestli na to mam, a pak kdyz pujdou vyjednat podminky pro me jakozto szudujicic na VS...tak prosim kdo tam pracuje jak je to s rozdelovanim smen a za jak d uho se dostanete do vzuchu???


U TVS ani tak nejde o to jestli na to mas nebo ne, ale jestli se jim budes libit nebo ne(myslim tim fyzickou krasu) a s tim rozdelovanim smen sice nevim, ale ted jsem letel s jednou kolegyni, ktera mi rikala, ze driv litala u TVS, a ze se do Bankoku nikdy nepodivala, a kdyz jsem se ji ptal proc, tak mi odpovedela:"No,nechtela jsem tam kvuli tomu s nikim spat..." - coz hovori za vse, ale treba uz je to jinak... :?

Keno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 09. 2006, 14:50
Stav: Offline

Příspěvek od Keno »

dracoola píše:
nuklinka píše:a berou u TVS treba na castecny uvazek???nebo jak je mozno si planovat smeny??? Chci ten konkurz zkusit z ciste sobecke veci, jestli na to mam, a pak kdyz pujdou vyjednat podminky pro me jakozto szudujicic na VS...tak prosim kdo tam pracuje jak je to s rozdelovanim smen a za jak d uho se dostanete do vzuchu???


U TVS ani tak nejde o to jestli na to mas nebo ne, ale jestli se jim budes libit nebo ne(myslim tim fyzickou krasu) a s tim rozdelovanim smen sice nevim, ale ted jsem letel s jednou kolegyni, ktera mi rikala, ze driv litala u TVS, a ze se do Bankoku nikdy nepodivala, a kdyz jsem se ji ptal proc, tak mi odpovedela:"No,nechtela jsem tam kvuli tomu s nikim spat..." - coz hovori za vse, ale treba uz je to jinak... :?


...no nechci nijak ocernovat CSA, ale pokud si dobre pamatuju, tak takovych 10 let zpet to tam nebylo o moc lepsi a to uz vubec radeji ani nebudu narazet na otazku "rodinnych klanu" zamestnanych u CSA ... a dostat se na dalkovky normalni cestou temer vubec neslo ... doufam, ze situace je tam uz jina ....


Odpovědět