Plat u TVS/CSA

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

dell píše:jo jo,tady musí člověk přebíhat, aby se něco dozvěděl... :wink:


To je blbe, zalozil bych jedno tema pro vsechny .....chtive letusky, co se hlasi k TVS :) Nezalozime si delle poradenskou kancelar?


dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

ppl píše:To je blbe, zalozil bych jedno tema pro vsechny .....chtive letusky, co se hlasi k TVS :) Nezalozime si delle poradenskou kancelar?


ok, uděláš to ty a nebo to mám udělat já ten první krok? :wink:

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

dell píše:ok, uděláš to ty a nebo to mám udělat já ten první krok? :wink:


Udelej to ty...prece jen mas v prvnich krocich vetsi jistotu.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

gotovo 8)

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Jste fakt vtipni :lol:

Pronajimam pokoj u hradu, proto ta cena, plus ta dospupnost na letiste. Myslim, ze pokud ma letuska 20 000, tak si byt za 8000 muze dovolit, ne? :P

Necekam, ze mi nekdo rekne kolik ma na vyplatni pasce, ale kolik je zaklad a kolik za hodinu, vy mudrlanti :D


dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

katkutah píše:Jste fakt vtipni :lol:

Pronajimam pokoj u hradu, proto ta cena, plus ta dospupnost na letiste. Myslim, ze pokud ma letuska 20 000, tak si byt za 8000 muze dovolit, ne? :P

Necekam, ze mi nekdo rekne kolik ma na vyplatni pasce, ale kolik je zaklad a kolik za hodinu, vy mudrlanti :D



TAK JESTE JEDNOU POKUD JSI TO NEPOCHOPILA!!!! Poslal jsem ti to do soukrome zpravy kterou najdes nahore v te hlavicce vedle prihlaseni....Ach jo... :roll:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

dracoola píše:
katkutah píše:Jste fakt vtipni :lol:

Pronajimam pokoj u hradu, proto ta cena, plus ta dospupnost na letiste. Myslim, ze pokud ma letuska 20 000, tak si byt za 8000 muze dovolit, ne? :P

Necekam, ze mi nekdo rekne kolik ma na vyplatni pasce, ale kolik je zaklad a kolik za hodinu, vy mudrlanti :D



TAK JESTE JEDNOU POKUD JSI TO NEPOCHOPILA!!!! Poslal jsem ti to do soukrome zpravy kterou najdes nahore v te hlavicce vedle prihlaseni....Ach jo... :roll:


Co jsem jako nepochopila??? A s internetem umim, nemej strach :lol:

lennnnie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 04. 02. 2007, 20:04
Stav: Offline

plat

Příspěvek od lennnnie »

Tak jsem doufala, že se v této diskuzi dozím něco málo o platu a nic. Můžete mi taky poslat kolik dávají TVS přibližně měsíčně? Jestli je nějaký základ a pak ohodnocení nebo ne? Děkuju

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

děvčata, proč se neptáte všechna na těch konkurzech... :)

lennnnie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 04. 02. 2007, 20:04
Stav: Offline

zásadní otázky

Příspěvek od lennnnie »

Protože nám řekli, ať pokládáme pouze zásadní otázky. Pro mě to teda zásadní je, ale pro ně by asi nebyla, když jsme toho 1.2. ještě nevěděli, že postoupíme do 2. kola. Teď už to vím :P

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Ja myslel, ze to zasadni otazka je u jakehokoliv konkurzu, prece s sebou nenechate vyj*ba*at ne? :)

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

ppl píše:Ja myslel, ze to zasadni otazka je u jakehokoliv konkurzu, prece s sebou nenechate vyj*ba*at ne? :)

to jen tady na forech :)

travela
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 01. 2007, 14:40
Stav: Offline

Re: plat

Příspěvek od travela »

lennnnie píše:Tak jsem doufala, že se v této diskuzi dozím něco málo o platu a nic. Můžete mi taky poslat kolik dávají TVS přibližně měsíčně? Jestli je nějaký základ a pak ohodnocení nebo ne? Děkuju


Pokud pro tebe v prvním kole konkrzu není otázka platu tak důležitá, aby ses zeptala tak tady se asi nic moc konkrétního nedozvíš. Pokud se nepletu tak vám alespoň něco k platu řekli, pokud ne máš v druhém kole šanci se zeptat :wink:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Re: zásadní otázky

Příspěvek od katkutah »

lennnnie píše:Protože nám řekli, ať pokládáme pouze zásadní otázky. Pro mě to teda zásadní je, ale pro ně by asi nebyla, když jsme toho 1.2. ještě nevěděli, že postoupíme do 2. kola. Teď už to vím :P


Presne tak. Vypadali, ze by te primo vyrazili, kdyby ses na to zeptal :lol: . Zasadne si prali jenom dotazy neprosto nevyhnutne. Ale nedivim se jejich pristupu, asi jim tam na ty konkurzy chodi hodne inteligentu :P .

Blahopreji Lennie, mozna se uvidime ve druhem kole :lol:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Re: plat

Příspěvek od katkutah »

lennnnie píše:Tak jsem doufala, že se v této diskuzi dozím něco málo o platu a nic. Můžete mi taky poslat kolik dávají TVS přibližně měsíčně? Jestli je nějaký základ a pak ohodnocení nebo ne? Děkuju


Melo by to byt kolem 30 000, jedna letova hodina 150 Kc. Rekla bych tak se vsim do 40 000, maximalne.


Odpovědět