Pracovni smlouva

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

to Jeeloo:

Já jen říkám svůj názor, dle mě tedy TVS jedná protizákonně, nechápu proč, je to už dost velká stále se rozrůstající společnost. Co se týče toho, že nebudeš mít čas myslet na ptákoviny, tak nevíím. Ale já právě v letadle měla neskutečný pocit, že mi krní mozek :lol: , jelikož jsem měla čas myslet na nesmysly pořád.... Brzy zjistíš, že ta práce je stále ta samá, jak na lince někde v továrně.... děláš stále to samé.... spočítat cestáky, doplnit WC, vyskládat cca 100 teplých jídel do vozíků, následuje servis, a pak studené nápoje, nakonec káva a čaj a debaras ( sbírání odpadků ) a pak už přistáváme... nevím je to prostě pořád dokola a já měla naopak v tom letadle spoustu času na přemýšlení atd.... ale samozřejmě, že jsou lidé, které ta práce naplňuje natolik, že už čas na vymýšlení ptákovin nemají :lol: to záleží na člověku....... přeji ti hodně štěstí jeeloo i se sháněním ubytování


vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Jeeloo píše:btw, kdyby nekdo vedel o nejakem potencionalnim ubytku (fakt nemam tuseni co se Prahy tyce), dejte vedet :P



http://forum.airways.cz/viewtopic.php?t ... antus%E1ci

:lol:

travela
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 01. 2007, 14:40
Stav: Offline

Příspěvek od travela »

CC:

A co myslíš, že budeš dělat u jiné letecké společnosti? Práce na palubě je až na pár malých rozdílů stejná.

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

travela píše:CC:

A co myslíš, že budeš dělat u jiné letecké společnosti? Práce na palubě je až na pár malých rozdílů stejná.


Navzdory vsemu, co se tady pise o tvs versus csa, si taky myslim, ze je to hodne hodne podobne. Tam mas vice penez, tam zasa lepsi podminky ... Pokud tu praci mas rad, tak ti tech par tisic neprijde. Alespon podle mne ...

CC, diky za ty financni informace, konecne nekdo zodpovedel moji otazku :lol: .

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Příspěvek od Jeeloo »

Lol, super, dekuju za nabidku bydleni, ale uprimne, na Terminal Sever se mi jit nechce, takze dam prednost te ubytovne :D

Add CC: Palubni pruvodci je zajimava prace, ale rozhodne to nemam jako stezejni naporad, ja to beru jako praci, ktera me relativne bavi a navic, mam temer doletaneho Komercniho Pilota a letadla jsou moje laska, takze za par let, az doletam kompletni vycvik bych rad presel jako pilot :) Ale to je zatim ve hvezdach. Beru to jako velmi vitanou zmenou po programovani a sezeni za komplem vubec...


Keno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 09. 2006, 14:50
Stav: Offline

Příspěvek od Keno »

Jeeloo píše:Lol, super, dekuju za nabidku bydleni, ale uprimne, na Terminal Sever se mi jit nechce, takze dam prednost te ubytovne :D

Add CC: Palubni pruvodci je zajimava prace, ale rozhodne to nemam jako stezejni naporad, ja to beru jako praci, ktera me relativne bavi a navic, mam temer doletaneho Komercniho Pilota a letadla jsou moje laska, takze za par let, az doletam kompletni vycvik bych rad presel jako pilot :) Ale to je zatim ve hvezdach. Beru to jako velmi vitanou zmenou po programovani a sezeni za komplem vubec...


...to jsme na tom podobne, akorat, jak jiste vis, tak komplet vycvik je dost financne narocnej a pokud nemas sponzora, tak dle informaci o financnim ohodnoceni prace CC je to v podstate nerealny utahnout ... takze good luck !!

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

travela píše:CC:

A co myslíš, že budeš dělat u jiné letecké společnosti? Práce na palubě je až na pár malých rozdílů stejná.


to travela:

ad1) neodpovídala jsem tobě, ad2) reagovala jsem na to, že jeeloo napsal, že na palubě nebude mít čas na vymýšlení ptákovin........ ad3) práce na palubě je samozřejmě stejná všude, ale mě např záleží na tom jestli mám vozit převážně české cestáky k moři, anebo cizince.... ted nemluvím o ČSA - tam jsou samozřejmě také chartery, ale existují i jiné letecké spol. ad4) travelo nemáš být náhodou v bankoku? :wink:

travela
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 36
Registrován: 20. 01. 2007, 14:40
Stav: Offline

Příspěvek od travela »

CC píše:
travela píše:CC:

A co myslíš, že budeš dělat u jiné letecké společnosti? Práce na palubě je až na pár malých rozdílů stejná.


to travela:

ad1) neodpovídala jsem tobě, ad2) reagovala jsem na to, že jeeloo napsal, že na palubě nebude mít čas na vymýšlení ptákovin........ ad3) práce na palubě je samozřejmě stejná všude, ale mě např záleží na tom jestli mám vozit převážně české cestáky k moři, anebo cizince.... ted nemluvím o ČSA - tam jsou samozřejmě také chartery, ale existují i jiné letecké spol. ad4) travelo nemáš být náhodou v bankoku? :wink:


Jenom jsem si dovolila podotknout, že ať už budeš u TVS, ČSA nebo kterékoliv jiné společnosti tak za tebe vozík nikdo nenahází, toalety se samy nedoplní a na dlouhých letech se budeš nudit úplně stejně.

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

tak stejně tak si dovolím podotknout já, že mi o tu práci nejde. Ani zdaleka mi nevadilo vše co jmenuješ, raději bych ty vozíky doplnila x krát než jen seděla, nudila se , případně si četla na jumpseatu :wink: noviny. Asi jsem to vše hloupě napsala. Jen jsem reagovala stále na to a samé... a to, že ta samotná práce na palubě, tě nijak zvlášt duchaplně nenaplní hm. Tím myslím že by člověk měl třeba něco studovat, nebo alespon číst za dlouhých nočních letů knížku, než třeba ty noviny... 8)

letus-hka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 04. 05. 2007, 02:40
Stav: Offline

Příspěvek od letus-hka »

Ahoj, jsem u Travelu už také nějakou dobu a smlouvu nemám dodnes. Také jsem se na ni ptala, ale bylo mi řečeno, že je vedení mimo Prahu a že si pro ni mám přijít za týden. Nemám ji dodnes a mít nebudu.

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

letus-hka píše:Ahoj, jsem u Travelu už také nějakou dobu a smlouvu nemám dodnes. Také jsem se na ni ptala, ale bylo mi řečeno, že je vedení mimo Prahu a že si pro ni mám přijít za týden. Nemám ji dodnes a mít nebudu.


Jsou to svine! Jak nemuze zamestnavatel nedat zamestnanci pracovni smlouvu v zemi EU fakt nechapu... :roll:

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

dracoola píše:
letus-hka píše:Ahoj, jsem u Travelu už také nějakou dobu a smlouvu nemám dodnes. Také jsem se na ni ptala, ale bylo mi řečeno, že je vedení mimo Prahu a že si pro ni mám přijít za týden. Nemám ji dodnes a mít nebudu.


Jsou to svine! Jak nemuze zamestnavatel nedat zamestnanci pracovni smlouvu v zemi EU fakt nechapu... :roll:


Když si nikdo nestěžuje, tak proč by si honili triko, když jim to takhle více vyhovuje...kde není žalobce není ani soudce...


Odpovědět