Dellovo a PPLovo forum pro začínající letušky

Odpovědět
dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Kačka píše:Nejhorší je, že tomu ošklivýmu a nepříjemnýmu pánovi musíte všechno více méně odkejvat, protože mu to nevyvrátíte :D

Chtěla jsem se ještě zeptat jaký jsou na letišti parkovací možnosti - pro nás budoucí letušky. :lol: Fakt se mi nechce platit tu nehoráznou částku uvnitř tý parkovací budovy.
V tom horším případě budu nucena použít MHD :?


Nevim jak je to u TVS(myslim ze letajici maj tam za budovou parkovani)ale nevim jestli vsichni,nebo jestli az po nejaky dobe. V tech parkovacich budovach Letiste Praha je to fakt hnusne drahy,parkovacka tam doted stala 500/mesic a ted to jeste chteji zvednout.. :roll:


Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

jestli je tam parkovačka 500/měsíc tak je to v pohodě, ale to je vyloženě už pro zaměstnance ne?Mě bude trvat těch 6 týdnů kurzu než mě oficiálně zaměstnají.
Už takhle mě to dojíždění pomalu ale jistě ničí :shock:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Kačka píše:jestli je tam parkovačka 500/měsíc tak je to v pohodě, ale to je vyloženě už pro zaměstnance ne?Mě bude trvat těch 6 týdnů kurzu než mě oficiálně zaměstnají.
Už takhle mě to dojíždění pomalu ale jistě ničí :shock:


Jo,to je pro zamestnance.A tech 500 chtej zvednout (asi) na 800,skoro deset tisic za rok za to ze jdu do prace... :roll:
Nevim,tak se zeptej tam potom v TVS,treba te nechaj parkovat i kdyz nebudes oficialne pod nima..

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

Jak tak na to koukám, tak bus č. 119 to jistí :lol:

lennnnie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 04. 02. 2007, 20:04
Stav: Offline

Kačka

Příspěvek od lennnnie »

A jaký dělali prohlídky? Je to hodně drsný? Bojim se, abych nezplatila skoro 5000,- a pak mi tu zdravotní způsobilost nedali. A co teda ty psychotesty? Myslela jsem, že to je o tom, jaká jseš a že projde každej. Ale když jsou na to 2 pokusy, tak nevim nevim :)


lennnnie
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 04. 02. 2007, 20:04
Stav: Offline

parkovný

Příspěvek od lennnnie »

Jo a to parkovný za 500,- mě taky dere. Zas tak velký platy nedávaj a ještě to chtěj zvyšovat jo :roll:

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

pro Lennie:
Ta prohlídka není zas tak strašná, ale trochu obavy má snad každej.Opravdu jen ten šílenej psycholog - to se všechno ale odvíjí od psychotestů, který cca hodinu vyplňuješ.
To obcházení těch doktorů je šíleně únavný, hlavně když se některý tvářej tak, že je něčim otravuješ.
Hlavně buď v klidu a žádnej stres :)

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

hlavně je nejhorší překonat to parkování a dojíždění během toho 6 týdenního kurzu - to nemáme nárok vůbec na nic. :?

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

Prosim vás řekněte mi někdo znalej jak se to zařídí na úřadu práce během toho počátečního kurzu????
Teď mi bylo řečeno že na podporu v podstatě nemám nárok, protože nesmím během evidence na PÚ mít žádný jiný aktivity a pravidelně po týdnu tam docházet - což prakticky není absolutně možný... i když jim předložim potvrzení od TVS
:shock:
PS: Rychlá odpověď se hodí - díky moc

Keno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 09. 2006, 14:50
Stav: Offline

Příspěvek od Keno »

Kačka píše:Prosim vás řekněte mi někdo znalej jak se to zařídí na úřadu práce během toho počátečního kurzu????
Teď mi bylo řečeno že na podporu v podstatě nemám nárok, protože nesmím během evidence na PÚ mít žádný jiný aktivity a pravidelně po týdnu tam docházet - což prakticky není absolutně možný... i když jim předložim potvrzení od TVS
:shock:
PS: Rychlá odpověď se hodí - díky moc


..jak uz tady nekdo odpovidal na muj stejnej dotaz, tak nejlepsi je se na PU vubec neprihlasovat a platit si pouze zdravotni sam....

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Příspěvek od Jeeloo »

Ne ne, TVS vydava potvrzeni pro Urad Prace, aby ten prestal po dobu kurzu prudit :)

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

no,tak to je opravdu fajn ... :? Když to člověk potřebuje, tak ve finále nemá nárok

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

Teď jsem se ale dočetla (vzkaz od: Travela), že po dobu základního kurzu nejsi zaměstnancem, ale pobíráš podporu - tak už vážně nevim jak to vyřešit a zařídit.
Každej peníz se totiž bude hodit.

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Příspěvek od Jeeloo »

Pokud jsi prihlasena na pracovnim urade, tak nejspise podrporu dostanes - potvryeni od TVS o tom, ye se szstematicky pripravujes na sve budouci zamestnani...Otazka je, jak dlouho to ceskemu pracaku bude trvat :?

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

Já jsem do neděle ještě zaměstnaná jinde - oficiálně bez práce budu od konce února.Mě totiž řekli, že nelze se věnovat ničemu jinýmu než jen na PÚ pravidelně docházet.
Proto mě zajímá, jak to, že někdo tu podporu normálně dostal?


Odpovědět