Dellovo a PPLovo forum pro začínající letušky

Odpovědět
Keno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 09. 2006, 14:50
Stav: Offline

Příspěvek od Keno »

to je presne to, co se tady uz resilo ... mas asi teda pouze dve moznosti ...

- vyridit si podporu a pak tam pravidelne dochazet, coz bude asi hodne tezky, teda spis nemozny kvuli casove narocnosti vycviku

- nebo podporu ozelet


Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

Tak ti děkuju za pomoc. Tahle práce mě asi zrujnuje :)- teda ten začátek

Keno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 09. 2006, 14:50
Stav: Offline

Příspěvek od Keno »

Kačka píše:Tak ti děkuju za pomoc. Tahle práce mě asi zrujnuje :)- teda ten začátek


...nezoufej, bude hur, az v zime zjistis, ze plat podporu moc neprevysuje :lol:

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

To mi snad ani neřikej!!! :shock:

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Příspěvek od Jeeloo »

TVS leta prez sezonu hlavne. V zime minimalne, letadla se pronajimaji i s posadkou do zahranici a to bych rekl, ze leta uz zkuseny a zalitany personal, ktery tam je dele. Ne ze budes bez prace, ale TVS je dimenzovan na to, aby se letalo hlavne v sezone.
Respektive, to znam z vypraveni letajiciho personalu TVS, takze pokud nekdo z nich muz eprimo sem rici, jak to doopravdy je, abych neklamal tim, ze jsem to jen nekde slysel :)


Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

no tak uvidime :wink: - čeka mě ještě relativně dlouhá cesta k tomu samotnýmu lítání, ale už se neskutečně těšim. :D

Keno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 19. 09. 2006, 14:50
Stav: Offline

Příspěvek od Keno »

Jeeloo píše:TVS leta prez sezonu hlavne. V zime minimalne, letadla se pronajimaji i s posadkou do zahranici a to bych rekl, ze leta uz zkuseny a zalitany personal, ktery tam je dele. Ne ze budes bez prace, ale TVS je dimenzovan na to, aby se letalo hlavne v sezone.
Respektive, to znam z vypraveni letajiciho personalu TVS, takze pokud nekdo z nich muz eprimo sem rici, jak to doopravdy je, abych neklamal tim, ze jsem to jen nekde slysel :)


Podle informaci, ktere tu uvadela CC/nebo Travela - holky prominou - uz to nevim presne a podle toho co me minulej tyden potvrdila osoba, ktera od TVS odesla - dobrovolne, tak v zime udelas tech 40 hodin, ktery jsou zahrnuty v zakladu 8.000 + 2.000 osobni, takze to jsme na 10 hrubeho + nejaky diety, dle info max 7.000. Diety bych do platu moc nepocital, protoze zalezi, jestli je clovek schopnej je usetrit ... dle me zkusenosti moc ne a to venku neutracim nijak brutalne. Ten clovek co odesel to resil pres zimu ruznyma brigadama, cateringove akce, pruvodcovsky sluzby, preklady ....

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

Když to sečtu, tak je to furt víc než co mám po roce a půl na recepci v hotelu :lol: a navíc je to opravdu práce, která pro mě bude i koníčkem a uvidim kousek světa - i když třeba jen na chvilku :)

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

tak hlavně že budeš spokojená a o to jde,ne? :wink:

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

doufám že budu - jinak by mě to docela mrzelo :( .Já jsem člověk přizpůsobivej, tak by to neměl být problém :wink:

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

já s tím mám zkušenosti z lonského roku, jakési potvrzení sice TVS vám vydá pro úřad práce ale je to v podstatě k ničemu.................... podmínkou totiž je, aby ti přiznali podporu, aby jsi docházela na ty jejich schůzky(cca já tam chodila 1x za 14 dnů) a hlavně, kurz u TVS by ti prominuli a tolerovali pouze v případě že ti ten kurz zprostředkoval sám úřad práce... jiné kurzy (které navštěvuješ sama z vlastní iniciativy) zkrátka neberou v potaz. Jsou zkušenosti různé... hele u nás v kurzu asi 5 holek bylo přihlášeno na úřadě ( jedna z nich nemusela docházet na ty schůzky, druhý tu podporu nepřiznaly a vyhodili ji z pracáku a mě podporu přiznali když jsem souhlasila jen s tím že na ten pracák zkrátka budu docházet) je to různý!!! každopádně to zkuste a uvidíte. Jj parkovný stojí zatím 500kč měsíčně ( ale nejhorší je že to parkoviště není ani hlídaný a docela se tam i auta kradou :lol: . Máš nárok na to parkování až když budeš zaměstnancem TVS. Pár holek zkoušelo parkovat před budovou TVS a strhly jim za to 2000,- z platu... jinak zdražovat se bude to annoooo.

Kačka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 03. 02. 2007, 09:18
Stav: Offline

Příspěvek od Kačka »

Já to nechám být - sice je to škoda, ale fakt nebudu mít vůbec čas na to abych na ten úřad vůbec zašla. Ještě navíc bydlim za Prahou

CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

to je hloupý no co se dá dělat, já měla taky problémy s tím, když jsem potřebovala jít na úřad, v travelu se jim to vůbec nelíbilo ale mě šlo i o těch pár drobných co mi pracák platil.... :) . zaplat si tedy jen zdravotní to je něco okolo tisícovky.... a hodne stestí papa

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Keno píše:
Jeeloo píše:TVS leta prez sezonu hlavne. V zime minimalne, letadla se pronajimaji i s posadkou do zahranici a to bych rekl, ze leta uz zkuseny a zalitany personal, ktery tam je dele. Ne ze budes bez prace, ale TVS je dimenzovan na to, aby se letalo hlavne v sezone.
Respektive, to znam z vypraveni letajiciho personalu TVS, takze pokud nekdo z nich muz eprimo sem rici, jak to doopravdy je, abych neklamal tim, ze jsem to jen nekde slysel :)


Podle informaci, ktere tu uvadela CC/nebo Travela - holky prominou - uz to nevim presne a podle toho co me minulej tyden potvrdila osoba, ktera od TVS odesla - dobrovolne, tak v zime udelas tech 40 hodin, ktery jsou zahrnuty v zakladu 8.000 + 2.000 osobni, takze to jsme na 10 hrubeho + nejaky diety, dle info max 7.000. Diety bych do platu moc nepocital, protoze zalezi, jestli je clovek schopnej je usetrit ... dle me zkusenosti moc ne a to venku neutracim nijak brutalne. Ten clovek co odesel to resil pres zimu ruznyma brigadama, cateringove akce, pruvodcovsky sluzby, preklady ....


Tak ja osobne se na tohle tesim, to bude zabava a miluji delat vice veci najednou, takze v zime to podle mne jde utahnout kdyz se clovek snazi :lol: . No a v lete taky :lol:

Hodne stesti v ULZ!

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Kačka píše:pro Lennie:
Ta prohlídka není zas tak strašná, ale trochu obavy má snad každej.Opravdu jen ten šílenej psycholog - to se všechno ale odvíjí od psychotestů, který cca hodinu vyplňuješ.
To obcházení těch doktorů je šíleně únavný, hlavně když se některý tvářej tak, že je něčim otravuješ.
Hlavně buď v klidu a žádnej stres :)


Hehe, no jo, vsechno se odviji od psychotestu, a me pan psycholog tvrdil, ze pry mi vysli takove hodnoty z dominance a agrese, jako jeste nikomu a pry jsou 300 procentni a pry si to na triko nevezme kdyz nekoho nekde v letadle zmastim a tudiz ze mu musim vysvetlit proc je tomu tak, jinak me nenecha projit. Nakonec mi to tedy napsal, asi cekal, ze ho taky zmlatim, a kdyz jsem byla klidna, tak asi pochopil, ze tak zle to se mnou nebude ... :wink:


Odpovědět