Dellovo a PPLovo forum pro začínající letušky

Odpovědět
jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

To je nesmysl, urcite ti nemohla vyjit vyssi agresivita nez mne, kdyz jsem pak musela jit na kontrolni testy na agresivitu. Tak tady moc nemachruj :)


ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Příspěvek od ppl »

Holky ja se vas zacinam bat :)

sirinx
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 21. 09. 2006, 07:51
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od sirinx »

To je skutecne vtipny, ja jsem netrpeliva a agresivni a radikalni a hyperaktivni dohromady, kdybych byla CC, tak ublizim polovine pasazeru na prvnim letu, ale zadny doplnujici testy jsem delat nemusela a dokonce mi ani psychous neskakal do reci :)))

Bubajs
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 206
Registrován: 26. 01. 2007, 20:28
Stav: Offline

Příspěvek od Bubajs »

:shock: :shock: tyyy brdo

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

jane píše:To je nesmysl, urcite ti nemohla vyjit vyssi agresivita nez mne, kdyz jsem pak musela jit na kontrolni testy na agresivitu. Tak tady moc nemachruj :)


Nemachruji, jen rikam. Nevyznam se v tom, ale psychac mi tvrdil, ze je to vysoce nad povoleny ramec, ale mozna to jenom delal, ja nevim. Faktem je, ze agresivni nejsem vubec, nevim kde to nabral :) . Stejne ty testy jsou platne jako lonsky snih - alespon podle mne.


katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Tak co??? Bude tady neco z toho letuskovskeho kurzu??? :P

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

no přes letušky toho brzo asi budeš vědět víc než my :wink:

Verona
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07. 03. 2007, 13:59
Stav: Offline

psychotesty

Příspěvek od Verona »

Prosím tě, mohla bys mi dát vědět jak jsi dopadla v tom druhém kole v psychotestech? Mě taky vyhodil na agresivitu a ta předehra, myslela jsem, že dostane infart. Sám by si měl udělat testy na agr :lol: Dík moc

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: psychotesty

Příspěvek od jane »

Verona píše:Prosím tě, mohla bys mi dát vědět jak jsi dopadla v tom druhém kole v psychotestech? Mě taky vyhodil na agresivitu a ta předehra, myslela jsem, že dostane infart. Sám by si měl udělat testy na agr :lol: Dík moc


Pak uz to bylo v pohode, i kdyz jsem lhala u 70 % otazek. prece u testu cilenyho na agresivitu neodpovim ano na otazku, jestli obcas mivam chut nekoho prastit :) chce si to pamatovat, v cem lzes... on to ale pak uz vubec neresil, kouknul jen na vysledky a dal mi to.

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

:o :o :o a jak často máš chuť někoho praštit?Bojim,bojim.Já to řeším ráže 9 mm :D

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

rekneme ze treba na lince do Tel Avivu velmi casto :)

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

dell píše:no přes letušky toho brzo asi budeš vědět víc než my :wink:


Skoooda. Tesila jsem se :cry:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Re: psychotesty

Příspěvek od katkutah »

jane píše:
Verona píše:Prosím tě, mohla bys mi dát vědět jak jsi dopadla v tom druhém kole v psychotestech? Mě taky vyhodil na agresivitu a ta předehra, myslela jsem, že dostane infart. Sám by si měl udělat testy na agr :lol: Dík moc


Pak uz to bylo v pohode, i kdyz jsem lhala u 70 % otazek. prece u testu cilenyho na agresivitu neodpovim ano na otazku, jestli obcas mivam chut nekoho prastit :) chce si to pamatovat, v cem lzes... on to ale pak uz vubec neresil, kouknul jen na vysledky a dal mi to.


Ale ja jsem taky NIKDY nenapsala, ze bych nekoho prastila, nevim z ceho to vycetl, prijde mi, ze to jenom na me a na vsechny zkousel ... Ja jsem lhat nechtela, ale taky si myslim, ze to NEODHALI, kdyz ty vis u ceho a jak lzes :-))

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

No a myslis, ze ja napsala, ze bych nekdy prastila? Bohuzel kdyz na otazku: ctete radeji eroticke povidky nebo detektivky odpovis to druhe, svedci to o tve zvysene agresivite :)

Jafa
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1594
Registrován: 18. 02. 2003, 10:59
Stav: Offline

Příspěvek od Jafa »

jane píše:No a myslis, ze ja napsala, ze bych nekdy prastila? Bohuzel kdyz na otazku: ctete radeji eroticke povidky nebo detektivky odpovis to druhe, svedci to o tve zvysene agresivite :)


:D ...a o čem pak svědčí, kdyby jsi odpověděla to první? :oops: :lol:


Odpovědět