CC a jejich storky s koupákama...

Odpovědět
lištička
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 13. 01. 2008, 17:23
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od lištička »

Ahojky,
tohle se bohužel nestalo mě, ale kolegyni. Na sedadle sedí blondýna a její nabušenej přítel, takovej trendy-namyšlenej párek.
Blondýna: Slečno, mohli se podívat do kokpitu?
CC: Ne, je mi líto, ale po 11. září se tohle už nesmí.
Blondýna:znuděně mrkne na hodinky a říká: Ale vždyť je teprv osmýho!


letuska
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 07. 11. 2005, 14:45
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od letuska »

tak tohle nemuze byt pravda..... ? :lol: to uz musi byt vtip :wink:

ToMyK
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 13. 08. 2007, 23:49
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od ToMyK »

jane píše:
Globík píše:A jak to dopadlo s jorkšírem? Musel se vrátit do přepravky? Že bychom toto zkusili, až budeme převážet TATL dvě kočky? A mohly by být na jednom sedadle? :D


Prosimte reknete si o dva infantsky pasy pro ty kocky a muzete je mit na kline :) samozrejme ze se musel vratit do tasky.


Kdyz jsme vezli jorksira s Fisherem z LPA, tak psa tahali rozmazleni spratci po celem letadle. Myslim ze by byl radsi v prepravce...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od Globik »

ToMyK píše:
jane píše:
Globík píše:A jak to dopadlo s jorkšírem? Musel se vrátit do přepravky? Že bychom toto zkusili, až budeme převážet TATL dvě kočky? A mohly by být na jednom sedadle? :D


Prosimte reknete si o dva infantsky pasy pro ty kocky a muzete je mit na kline :) samozrejme ze se musel vratit do tasky.


Kdyz jsme vezli jorksira s Fisherem z LPA, tak psa tahali rozmazleni spratci po celem letadle. Myslim ze by byl radsi v prepravce...

A CC to nevadilo?

Btw.já jsem zase zažil, jak s 8F letěla nějaká herečka, měla cestou za úkol (nebo to byla její iniciativa) hrát si s dětmi, co letěly a drze s nima chodila čůrat z fun do superior class.

poláková
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 29. 09. 2008, 11:18
Stav: Offline

I já jsem koupák:-))

Příspěvek od poláková »

I já musím přidat svou troškou do mlýna.Sice se za koupáka až tak úplně nepovažuji,tak se mi loni povedl docela slušnej trapas.
Letěly jsme s kámoškou do Soluně a narazily jsme na slovenskou letušku,která byla trošku mimo.Když jsme chtěly jít na záchod,abysme přebalily miminko,tak nás hnala na čumák /pardon,že nepoužívám jistě správný název/ a když jsme byly skoro na místě,tak zase že vlastně ne,že je přeci jen ten přebalovák vzadu...No nic...Pak nás sjela,že nemáme připoutané miminko..Upozorňuji,že nesvítil nápis,že bysme tak měly učinit.Ono je to těžký,když při klasické hře paci paci se nám ji podařilo rozepnout..jsme si ani nevšimly.
No a za měsíc,když jsme letěly znovu,tak ona letuška letěla taky...Chtěla jsem bejt strašně milá,protože fakt byla jak vyměněná.Samej úsměv a hrozně vtipná,tak jsem jí pochválila,jak se od minula zlepšila...Já si totiž bláhově myslela,že letěla tak podruhý v životě...
Ona na mě vyjeveně kouká,a řekne mi,že sice lítá zhruba jednou za měsíc do Soluně,ale jinak je u ČSA asi tři roky...
Krve by se ve mně nedořezal,tak jsem radši sklapla a až do přistání jsem radši nic nechtěla:-))

A abych nenechala všechno na sobě,tak přidám ještě jednu z letu do Antalye.
Za mnou sedící pár celou dobu diskutoval,kde že to asi jsme.A najednou se paní ptá manžela:"Ty Karle,co je to tamhle dole za vodu?" a on na to:"Dyť to je jasný,to je přehrada Liptovská Mara!" Paní to chvíli zpracovává v hlavě a asi po 10minutách objevila další "vodu",tak se zase zeptá,cože to je zač a pán už docela nervózně odpoví:"Sem Ti to řikal,Liptovská Mara!" .Jenže paní se nedá a odvětí:"Myslíš,že je to pořád ona,vždyť to je strašná doba,co jsem se ptala prvně?" ,ale pán měl naprosto odzbrojující odpověď :"Co se divíš,víš jak je ta přehrada velká!!!"


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od Kamyl »

S panem bych chtel letet pres Atlantik... :D

martin-kv
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 19. 12. 2006, 23:20
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od martin-kv »

Tohle téma je super, ale potřebuje drobet oživit.
Takže pro změnu jedna storka koupáka s CC :D :

Letím si takhle s tátou ze SSH a slečna letuška se ptá táty, co si dá k pití. On, že colu. Já ho doplním, že bych si jí dal taky. Jako fakt jsem ji tím nechtěl nějak buzerovat, natož jí blbnout hlavu, jenom jsem si myslel, že to prostě naleje najednou a fertig. Ale ona po mě hodila dost navztekanej pohled a odsekla: "Musíte počkat, pane!" Načež otevřela plechovku s pivem a podala jí tátovi. Táta: "Já chtěl colu." Letuška podává plechovku mně. Já (koutky trochu cukaj): "Já chtěl taky colu." Holka: "Tak kdo chtěl pivo?" My: "Nikdo!" Už jsem čekal, že mi jednu vlepí, ale naštěstí nás zachránil chlápek přes uličku, který si to pivo milostivě vzal. Slečna letuška už neřekla nic, ale zbytek letu nás míjela s pohledem, který jasně říkal: "Vy jste ti dva kreténi, co mi blbnou hlavu!" :D

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Letel jsme s drahou polovickou s CSA do Madridu,steward se pta kafe nebo caj, oba si davame kafe, dostanem ho a ja ji rikam:"Bacha at si to neosolis." a dockal se vyznamneho pohledu a vety typu " prece nejsem blba blondyna,abych si osolila kafe...."

No chvilku jsme si to tam tak nejak prerovnavaly na tom stolecku a koukam a rikam si proc tam ma roztrhly pytlik se soli a i od pepre...tak se ptam, proc to tam ma...no tak ho nejen osolila ale i opeprila.

A zachvilku na prochazejiciho stewarda:"Ja sem uplne blba blondyna, sem si to kafe osolila a opeprila..muzu dosta jiny?"

nuklinka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 09. 01. 2007, 21:28
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od nuklinka »

tak a o mobilech :D

pán mě během letu prosí jestli si ode mě nemůže půjčit mobil, že musí poslat sms, ale že cestující musí mít mobil vypnutý a mi posádka ho urcite můžeme nechávat zapnuty :D no commet :D

Dále na jiném letu mě paní velice disktétně požádala zda-li by si nemohla poslat sms (opět za letu). Když jsem ji vysvětlila že jsme opravdu mimo signál tak se zamyslela a podivila se :"to je divný když jsme blíž těm družicím." :D

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od persona »

Globík píše:Na EZY letu mi nedovolili sednout si k exitu, protože jsem se přiznal, že mluvím anglicky jen trochu. Myslím, že bych jim tam byl platnější, než někteří koupáci na charterech. Na mém posledním charteru, kterým jsem kdysi letěl, v 738, za námi na druhé řadě u exitu seděly tak šílené krávy, že jsem se bál, že ty dveře zkusmo otevřou a vyhodí, když už je CC tak instruovala...


No, nevím jak na EZY ale na SkyEurope a Ryanu - když se exitová místa poštěstí zajistit - na dotaz letušky lehce afektovaně, s keep smiling výrazem a přízvukem odkoukaným z oblíbené série reklam od Qatar Airways (viz zde: http://www.youtube.com/watch?v=oug1_qXN ... re=related) pronesu frázi typu (hodně polykajíc): "Glad to got the best seats on the plane, I love them. Don’t worry I’m familiar with the routine" - zatím to fungovalo perfektně i když přítelkyně říká, že tam stále cítí v hlase jistou ironii. :D Tak nevím, v místním rádiu jsem rok a půl moderoval... 8)

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od creyman »

Mamka si na jednom letu nafoukla polštářek pod hlavu na cca 1/2 a říkala, že je to nějaký nový vynález, technologie. Že se to za chvilku celé samo dofoukne. Letěla před měsícem do Egypta a prej to tak fungovalo. Tak jsem byl sám zvědavej...? :-)
Na letu s Wizz tentokrát nic. Tak jsem na to koukal a pak mamce vysvětlil, že polštářek je úplně normální, ale na letu s ČSA klesl tlak od té doby co zavřela špunt toho zázračného polštářku :-)) Tak byla zklamaná...

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od firefly »

Mám dotaz. V létě po dlouhé době opět poletím asi charterem, tak chci vědět, jestli tam lidi pořád tleskaj a jestli někdo neví, proč to dělaj ? Mají z toho piloti aspoň radost? Když totiž letím pravidelnou linkou jak normál nebo s lowcost, tak nikdy nikdo NETLESKÁ :D :D . Zajímalo by mě, jak to vzniklo a že se to děje jen na těch charterech ? Díky za odpověď.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od ziletka »

No já jsem asi 2x zazil potlesk pri pravidelnem letu z Italie, takze to asi nebude vysada jenom charteru :?

zuzlik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 24. 03. 2009, 07:51
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od zuzlik »

Minulý týden pár lidí tleskalo i v Ryanairu po té jejich fanfáře :) A pár lidí se tomu upřímně smálo :D :D

atr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 135
Registrován: 05. 09. 2004, 15:36
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od atr »

Buď jsou šťastní že přežili a nebo jako v divadle chtějí odměnit pilota za to plácnutí o zem ?
To, že to ještě ani zdaleka neubrzdili už nikoho nezajímá.


Odpovědět