CC a jejich storky s koupákama...

Odpovědět
hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od hafi »

pise se tam konkretne o tom ze potrebujes puleurovou minci no vozik (tedy jde o konkretni letiste - ne Prahu), ye prvni let bude kratky a druhy dlouhy, ze letej do Vancouveru, ze si maj dohodnout jednoho z rodicu z ty skupiny aby pripadne ji dal vedet kdyby byl nejakej problem, ... hele ja nevim, neber to jako urazku, ale pokud jsi to cetl cely a aspon trochu strizlivy a nepochopil jsi ze to je psany pro nekoho konkretniho, tak :lol:


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od Globik »


fandamil
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 07. 02. 2011, 21:44
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od fandamil »

10 rad, jak se nechovat jako stevard :-) http://www.videacesky.cz/serialy-online-zdarma/stevard Ale občas by si člověk něco z toho klidně zkusil :lol:

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od firefly »


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5901
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od Globik »

firefly píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/239168-cestujici-v-letadle-z-brna-do-recka-se-snazil-otevrit-za-letu-dvere.html

Neměla by EU vydat nařízení, že se na každý charter musí prodat alespoň 6 míst jinými prodejními kanály a k exitu posadit normální cesťáky?


dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od dydzej »

Globík píše:
firefly píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/239168-cestujici-v-letadle-z-brna-do-recka-se-snazil-otevrit-za-letu-dvere.html

Neměla by EU vydat nařízení, že se na každý charter musí prodat alespoň 6 míst jinými prodejními kanály a k exitu posadit normální cesťáky?

Otazka je, jestli by tito odvazlivci psychicky vydrzeli nekolik hodin blbejch kecu koupaku okolo, zvlaste tech radobyodborniku na letectvi :) .

Nemec
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 447
Registrován: 28. 01. 2006, 21:16
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od Nemec »

Letos už mám za sebou 3 lety PRG-BOJ-PRG a 2 PRG-SKG-PRG, kde to vypada spíš na chartery z Ruska a ještě mě čeká AYT a dvakrát BOJ, tak si moc nestěžujte... Nevíte mimochodem, kam se přesně letělo?

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od dydzej »

Nemec píše:Letos už mám za sebou 3 lety PRG-BOJ-PRG a 2 PRG-SKG-PRG, kde to vypada spíš na chartery z Ruska a ještě mě čeká AYT a dvakrát BOJ, tak si moc nestěžujte... Nevíte mimochodem, kam se přesně letělo?

podle IDnes z BRQ pres OSR na RHO.

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od jane »

dydzej píše:
Globík píše:
firefly píše:http://www.novinky.cz/ekonomika/239168-cestujici-v-letadle-z-brna-do-recka-se-snazil-otevrit-za-letu-dvere.html

Neměla by EU vydat nařízení, že se na každý charter musí prodat alespoň 6 míst jinými prodejními kanály a k exitu posadit normální cesťáky?

Otazka je, jestli by tito odvazlivci psychicky vydrzeli nekolik hodin blbejch kecu koupaku okolo, zvlaste tech radobyodborniku na letectvi :) .


Bohuzel se snizujici se cenou letenek zacina byt hodne koupaku i na pravidelnych linkach. Takze pak se klidne stane, ze se dospely cestujici pomoci, cestujici se pri rozdavani baget na letu Praha- Pariz pta, jestli k tomu jeste nemas horcici, anebo ti rovnou rekne, ze by si dal radeji teple jidlo...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od persona »

Známý se rozhodl, že pojede s přítelkyní na koupací dovolenou do SAE v půlce srpna (http://zajezd.invia.cz/spojene-arabske- ... 34105&go=1). Zrazovali jsme ho dva kvůli teplotám. Inu, komu není rady... :-)

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od Ace2 »

bezva termín. 50 ve stínu, voda 40 stupnů a písek bude mít tak 120 stupnů. Venku se nedá chodit, můžeš jezdit jen taxíkem, nebo být v nákupním centru. Výborná dovolená :D

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od romul »

Ace2 píše:bezva termín. 50 ve stínu, voda 40 stupnů a písek bude mít tak 120 stupnů. Venku se nedá chodit, můžeš jezdit jen taxíkem, nebo být v nákupním centru. Výborná dovolená :D


No pokud budou bydlet v tomhle hotelu v UAQ tak si nákupních center asi moc neužijou, strávil jsem tam týden. Kolem hotelu není nic co by stálo za návštěvu, pusto prázdno, jen pár domků mísní chudiny, všude je daleko. Hotel je to ale sympatický...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od persona »

romul píše:
Ace2 píše:bezva termín. 50 ve stínu, voda 40 stupnů a písek bude mít tak 120 stupnů. Venku se nedá chodit, můžeš jezdit jen taxíkem, nebo být v nákupním centru. Výborná dovolená :D


No pokud budou bydlet v tomhle hotelu v UAQ tak si nákupních center asi moc neužijou, strávil jsem tam týden. Kolem hotelu není nic co by stálo za návštěvu, pusto prázdno, jen pár domků mísní chudiny, všude je daleko. Hotel je to ale sympatický...


Nikdy nepodceňujte sílu filmu. Jedním z podnětů byl v tomto případě i Sex ve městě 2 a má to být exotika. Navrhoval jsem Itálii za polovinu ceny (není jen Rimini že?), ale tohle je prý zajímavější :-) Skoro se těším na ty historky o upečení se. Ještě je třeba připočítat vysokou vlhkost.

romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: CC a jejich storky s koupákama...

Příspěvek od romul »

persona píše:Nikdy nepodceňujte sílu filmu. Jedním z podnětů byl v tomto případě i Sex ve městě 2 a má to být exotika. Navrhoval jsem Itálii za polovinu ceny (není jen Rimini že?), ale tohle je prý zajímavější :-) Skoro se těším na ty historky o upečení se. Ještě je třeba připočítat vysokou vlhkost.


Nepodceňuju, film jako marketingový nástroj pro destination management je ideální, cílený na "obyčejného"(především amerického) turistu. Však díky jednomu seriálu v korejské televizi se Praha pro Korejce stala atraktivní destinací a proto se teď můžeme těšit na B744. Jenže Sex ve městě 2 se tuším točil v Abu Dhabi, ale chápu že většina lidí nerozlišuje jednotlivé Emiráty v rámci SAE. Nejdostupnější exotika je vyrazit na východní Slovensko do jistých menšinových osad...

Moře v létě = Středomoří. Jet v létě dál je zbytečné. SAE je v pohodě koncem října a v listopadu, potom až v březnu a dubnu.

Snad si krom pečících se historek nepřivezou i zánět horních cest dýchacích z nadměrného používání klimatizace. Ale kdo chce kam, pomozme mu tam...

Marekíí
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 21. 07. 2011, 07:50
Stav: Offline

Re: I já jsem koupák:-))

Příspěvek od Marekíí »

poláková píše:I já musím přidat svou troškou do mlýna.Sice se za koupáka až tak úplně nepovažuji,tak se mi loni povedl docela slušnej trapas.
Letěly jsme s kámoškou do Soluně a narazily jsme na slovenskou letušku,která byla trošku mimo.Když jsme chtěly jít na záchod,abysme přebalily miminko,tak nás hnala na čumák /pardon,že nepoužívám jistě správný název/ a když jsme byly skoro na místě,tak zase že vlastně ne,že je přeci jen ten přebalovák vzadu...No nic...Pak nás sjela,že nemáme připoutané miminko..Upozorňuji,že nesvítil nápis,že bysme tak měly učinit.Ono je to těžký,když při klasické hře paci paci se nám ji podařilo rozepnout..jsme si ani nevšimly.
No a za měsíc,když jsme letěly znovu,tak ona letuška letěla taky...Chtěla jsem bejt strašně milá,protože fakt byla jak vyměněná.Samej úsměv a hrozně vtipná,tak jsem jí pochválila,jak se od minula zlepšila...Já si totiž bláhově myslela,že letěla tak podruhý v životě...
Ona na mě vyjeveně kouká,a řekne mi,že sice lítá zhruba jednou za měsíc do Soluně,ale jinak je u ČSA asi tři roky...
Krve by se ve mně nedořezal,tak jsem radši sklapla a až do přistání jsem radši nic nechtěla:-))

A abych nenechala všechno na sobě,tak přidám ještě jednu z letu do Antalye.
Za mnou sedící pár celou dobu diskutoval,kde že to asi jsme.A najednou se paní ptá manžela:"Ty Karle,co je to tamhle dole za vodu?" a on na to:"Dyť to je jasný,to je přehrada Liptovská Mara!" Paní to chvíli zpracovává v hlavě a asi po 10minutách objevila další "vodu",tak se zase zeptá,cože to je zač a pán už docela nervózně odpoví:"Sem Ti to řikal,Liptovská Mara!" .Jenže paní se nedá a odvětí:"Myslíš,že je to pořád ona,vždyť to je strašná doba,co jsem se ptala prvně?" ,ale pán měl naprosto odzbrojující odpověď :"Co se divíš,víš jak je ta přehrada velká!!!"



Minulej rok jsme leteli z RMF do PRG a za náma taky furt diskutovali kde jsme a furt se dohadovaly až žačli oba dva říkat Sme tak nad slovenskem je to na tuty :D A já se začal smát protože sem věděl že jsme zajhájily klesáání na PRG :D A pak letuška že zahajujeme klesání a jak jim sklaplo :D


Odpovědět