CC a jejich storky s koupákama...

Odpovědět
dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

dracoola píše:Jo,on pak delal stevarda a ja koupaka,nebylo to tezky... :D :D


ale finanční ohodnocení uměrné své práci asi nedostal :D


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Let do Budapesti velkou atrkou, 14 business a 50 economu. trosku nestihacka, pet minut po zapnuti transparentu jdu sbirat bordel a pan na poslendi rade se me pta: And what will be next? Tak jsem odpovedela: And what do you expect, pan: Another menu.. nevedela jsem, jestli se mam smat nebo plakat..

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

jane píše:Let do Budapesti velkou atrkou, 14 business a 50 economu. trosku nestihacka, pet minut po zapnuti transparentu jdu sbirat bordel a pan na poslendi rade se me pta: And what will be next? Tak jsem odpovedela: And what do you expect, pan: Another menu.. nevedela jsem, jestli se mam smat nebo plakat..

..nebo ho zabit. :D

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Ja mel let ATRkou do Zurichu(prestoze tam normalne lita B737). Pan pri nastupu(francouz) se me pta:"Sir,this is Antonov?" A ja:"No,this is ATR,made in your country..."
8)

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

dracoola píše:Ja mel let ATRkou do Zurichu(prestoze tam normalne lita B737). Pan pri nastupu(francouz) se me pta:"Sir,this is Antonov?" A ja:"No,this is ATR,made in your country..." 8)


to je pak opravdu smutné, co si člověk o těch lidech má myslet... :?


Skytravel
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 346
Registrován: 05. 06. 2006, 15:55
Bydliště: Koucourkov
Stav: Offline

Příspěvek od Skytravel »

jane píše:Let do Budapesti velkou atrkou, 14 business a 50 economu. trosku nestihacka, pet minut po zapnuti transparentu jdu sbirat bordel a pan na poslendi rade se me pta: And what will be next? Tak jsem odpovedela: And what do you expect, pan: Another menu.. nevedela jsem, jestli se mam smat nebo plakat..


to byla asi ta gumova bageta, resi se to vedle :twisted:

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

rozdavate nekdy na 321 sluchatka? znamej letel Las Mamlas a dostal je, ale ja nikdy (ani na HRG) 8-) Kdyz sem tam vrazil svoje, tak ty audio kanaly fungovaly... Asi musi bejt potom narocny 212ti koupakum vysvetlovat, ze je nemaj zapojovat ani do klimatizace, ani do masek :D

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

stevard píše:rozdavate nekdy na 321 sluchatka? znamej letel Las Mamlas a dostal je, ale ja nikdy (ani na HRG) 8-) Kdyz sem tam vrazil svoje, tak ty audio kanaly fungovaly... Asi musi bejt potom narocny 212ti koupakum vysvetlovat, ze je nemaj zapojovat ani do klimatizace, ani do masek :D


PRAVE,ze na LPA,TFN,TFS a vubec Kanary se davaj ale na kratkejch (HRG,SSH atd.) ne. Ale je to spis dany cestovkou - pro Fischera se proste pousti film,pro Exim ne. Kazdej mesic se poustel na tech Kanarech jinej film - vzpominam na titulky pod Vesnicko ma strediskova -"Mr.Pavek, I don t want to go to Mr. Turek."... :D

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Příspěvek od flightgirl »

dracoola píše:Maminka si na HRG pri turbulenci nechtela pripoutat sve male decko(infant).Tak tam jdu a povidam:"Mohu vas pozadat pripoutat vase miminko,proletavame mensi turbulenci." Jdu tam po druhy,furt nic,tak rikam:" Kdyztak ja vam tady pomuzu s tim pripoutanim miminka,ano?" A ona:"Sakra,dejte mi pokoj,proc ho mam poutat???" A ja:" Protoze letajici miminko by nam pri turbulenci mohlo poskodit vnitrek letadla...

:D :D


Dost dobre! A co na to ta maminka? Uz se z toho vzpamatovala? Jak se u vas pripoutavaji infanti (u nas deti do dvou let bez naroku na vlastni sedadlo, tudiz u maminky na kline, ale nepripoutani)?

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

flightgirl píše:
dracoola píše:Maminka si na HRG pri turbulenci nechtela pripoutat sve male decko(infant).Tak tam jdu a povidam:"Mohu vas pozadat pripoutat vase miminko,proletavame mensi turbulenci." Jdu tam po druhy,furt nic,tak rikam:" Kdyztak ja vam tady pomuzu s tim pripoutanim miminka,ano?" A ona:"Sakra,dejte mi pokoj,proc ho mam poutat???" A ja:" Protoze letajici miminko by nam pri turbulenci mohlo poskodit vnitrek letadla...

:D :D


Dost dobre! A co na to ta maminka? Uz se z toho vzpamatovala? Jak se u vas pripoutavaji infanti (u nas deti do dvou let bez naroku na vlastni sedadlo, tudiz u maminky na kline, ale nepripoutani)?


U CSA musi mit specialni infantsky pas(ktery se pripouta k jejimu pasu) a ma i infantskou vesticku.Na Boeingu a Airbusech 32S jich je 10x.Tudiz nesmi byt na zadnem letu vic nez 10 deti do 2let.(bez sedacky).

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Příspěvek od flightgirl »

Ten infantsky pas znam z me byvale airline, u nas se to ale nepouziva (EW). Airline argumentuje tim, ze by maminka pri prudkem zabrzdeni (treba pri nouzovem pristani, nebo preruseni startu) miminko tak zmackla, ze by ho "rozmackla". Potvrzuji to i testy s tema figurama (dammi). Ze zkusenosti vim, ze to ale hodne maminek nechape, a ten pas po me chcou. Ze miminko pri narazu nebo turbulenci samozrejme neudrzi je asi kazdemu jasne - chudaci miminka...

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od stevard »

u CSA se este pouziva spesl sedacka pro INF od 6ti mesicu, ale vyuziva to vubec nekdo? Musej si ji nabookovat uz pri koupi letenky. Mladsi Infanti musej mit vlastni sedacku certifikovanou pro provoz v letecky doprave.

JIndra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 98
Registrován: 14. 04. 2005, 22:22
Stav: Offline

Příspěvek od JIndra »

Koupak na charteru pri navratu domu: A jak je u nas doma?
Stevard: Ja nevim, ja jsem u vas doma nebyl.


Obzvlast hezke je, kdyz vystupuje stopadesat lidi prave priletenych nekam do tepla a u dveri vsichni hlasi: Tady je teplo.

A pak otocite linku, vezmete jine koupaky domu a u dveri uslysite stopadesatkrat: Je, tady je zima.

Sara
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 20. 01. 2007, 17:57
Stav: Offline

Příspěvek od Sara »

JIndra píše:Koupak na charteru pri navratu domu: A jak je u nas doma?
Stevard: Ja nevim, ja jsem u vas doma nebyl.


Obzvlast hezke je, kdyz vystupuje stopadesat lidi prave priletenych nekam do tepla a u dveri vsichni hlasi: Tady je teplo.

A pak otocite linku, vezmete jine koupaky domu a u dveri uslysite stopadesatkrat: Je, tady je zima.



To musím souhlasit:-) A pak taky jejich otázky "Jak je u nás v Česku?"......Byli 8 dní v Egyptě, ale tváří se jako kdyby žili dlouho v tropech a po dlouhé době se vraceli domů - do zimy:-)

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Sara píše:
JIndra píše:Koupak na charteru pri navratu domu: A jak je u nas doma?
Stevard: Ja nevim, ja jsem u vas doma nebyl.


Obzvlast hezke je, kdyz vystupuje stopadesat lidi prave priletenych nekam do tepla a u dveri vsichni hlasi: Tady je teplo.

A pak otocite linku, vezmete jine koupaky domu a u dveri uslysite stopadesatkrat: Je, tady je zima.



To musím souhlasit:-) A pak taky jejich otázky "Jak je u nás v Česku?"......Byli 8 dní v Egyptě, ale tváří se jako kdyby žili dlouho v tropech a po dlouhé době se vraceli domů - do zimy:-)


Nejen o pocasi prece! Klasika je taky:" Tak co,nepadla uz u nas vlada?" Anebo:"Jezis,dyt my uz vlastne muzeme mluvit cesky Mamo!" :roll:


Odpovědět