Mám dvě otáázky=)

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Karamelka píše:Zas lepší uz tam nekoho znát ne? :wink: ..=O)


Já jsem zjistil že na OPPCL jdou dvě mé spolužačky :wink: . Ano, obě si "hrozně přejí být letuškami" - fakt mě to vždycky zemní! :)


Karamelka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 06. 01. 2007, 11:16
Bydliště: HAVL.BROD
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Karamelka »

Mno jo :D a kdo ne?..a oni jdou ted do prváku???a mas na ne nejaky kontakt,ktery bys mi mohl dát??? :D =o)

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Karamelka píše:Mno jo :D a kdo ne?..a oni jdou ted do prváku???a mas na ne nejaky kontakt,ktery bys mi mohl dát??? :D =o)


Kdo to je ti nepovím protože nebudu mluvit "o nich bez nich", no a jaké mají kontakty to vážně netuším :D . Sorry.

Lolle
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 03. 01. 2007, 19:36
Stav: Offline

Příspěvek od Lolle »

Já chci jenom upozornit, že obor OPPCL není určen pro ty, kteří chtejí být letuškami!! Takže holky, už s tím prosím dejte pokoj a nepočítejte, že tahle škola v mám v budoucí práci letušky pomůže. Není to tak. Po téhle střední škole, pokud se rozhodnete jít na konkurz palubní průvodčí, budete na tom v podstatě stejně jako ostatní uchazeči. Tahle škola vás naučí některým odborným věcem z letecké dopravy-ale není to příprava na práci stevardky!!

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Lolle píše:Já chci jenom upozornit, že obor OPPCL není určen pro ty, kteří chtejí být letuškami!! Takže holky, už s tím prosím dejte pokoj a nepočítejte, že tahle škola v mám v budoucí práci letušky pomůže. Není to tak. Po téhle střední škole, pokud se rozhodnete jít na konkurz palubní průvodčí, budete na tom v podstatě stejně jako ostatní uchazeči. Tahle škola vás naučí některým odborným věcem z letecké dopravy-ale není to příprava na práci stevardky!!


A kam teda mám jít když chci bejt letuška :cry: .


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

J.Pau píše:A kam teda mám jít když chci bejt letuška :cry: .

Precti si vlakna o letuskach, je to tady na foru rozebirane uz milionkrat :) :wink:

Karamelka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 06. 01. 2007, 11:16
Bydliště: HAVL.BROD
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Karamelka »

TAK JAKO MI ALE REKNI JAKA SKOLA JE LEPSI PRO PRIPRAVU NA STEVARDKU??? :? :?: :!:

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Karamelka píše:TAK JAKO MI ALE REKNI JAKA SKOLA JE LEPSI PRO PRIPRAVU NA STEVARDKU??? :? :?: :!:

Bylo tu uz hodnekrat omilane dokola, ze nezalezi na skole, ale na uplne jinych vecech. Ja teda nejsem CC, takze moje odpoved asi nebude uplne presna (pritomni PP me treba opravi :wink: ). Ale u stewardek jde asi hlavne o znalost jazyku a o vystupovani a vnejsim vzhledu (o vysce a vaze). Predpokladam, ze min. maturita je samozrejmost. Takze si celkem myslim, ze uplne stejnou sanci ma jak absolventka skoly, na kterou se hlasis, nebo zdravky nebo obrabecka kovu s maturitou, pokud budou splnovat vyse uvedene kriteria, tak si myslim, ze na skolu se asi nejak nehledi...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

Aha no tak vidim, ze J.Pau si dela kozy, to jsem nejak prehlid ten nick, ale ted jsem to zaregistroval na jinem vlakne. A Karamelko, co se tebe tyce, tak teda nevim, jetsli si delas z nas p...l nebo jestli to myslis vazne - viz tady:
http://forum.airways.cz/viewtopic.php?t=2148&start=0

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Karamelka píše:TAK JAKO MI ALE REKNI JAKA SKOLA JE LEPSI PRO PRIPRAVU NA STEVARDKU??? :? :?: :!:


Bohužel si myslím, že to co řekl Kamyl (ač má uplnou pravdu!) není to, co chtěla slečna slyšet. Takže tady je suveréní odpověď: GYMNÁZIUM!
Vycházím tady z jazykové přípravy kterou by gymnázium na SŠ úrovni mělo (věc druhá že tomu mnohdy tak není) nebídnout nejlépe.
Dále:
Pokud jde někdo na OPPCL protože chce být letuška tak to byla chyba. Už jen proto že, ruku na srdce, jak dlouho to budete dělat? Celý život? Dovolil bych si zapochybovat. Jednou budete chtít mít třeba rodinu nebo to přestanete zvládat. Budete se chtít usadit, no a pokud tu práci budete dělat dýl, deset, patnáct let, tak na zdraví se to taky podepíše. Takže další argument... Co ale pak? Nechci dělat letušku (takže to, proč jsem vystudoval-a to co jsem vystudoval-a), baví mě třeba účetnictví, fajn, půjdu dělat účetní! Ale kde? Nikde mě nevezmou protože v tom oboru nemám ani SŠ...

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Kamyl »

J.Pau píše:
Karamelka píše:TAK JAKO MI ALE REKNI JAKA SKOLA JE LEPSI PRO PRIPRAVU NA STEVARDKU??? :? :?: :!:


Bohužel si myslím, že to co řekl Kamyl (ač má uplnou pravdu!) není to, co chtěla slečna slyšet. Takže tady je suveréní odpověď: GYMNÁZIUM!
Vycházím tady z jazykové přípravy kterou by gymnázium na SŠ úrovni mělo (věc druhá že tomu mnohdy tak není) nebídnout nejlépe.
Dále:
Pokud jde někdo na OPPCL protože chce být letuška tak to byla chyba. Už jen proto že, ruku na srdce, jak dlouho to budete dělat? Celý život? Dovolil bych si zapochybovat. Jednou budete chtít mít třeba rodinu nebo to přestanete zvládat. Budete se chtít usadit, no a pokud tu práci budete dělat dýl, deset, patnáct let, tak na zdraví se to taky podepíše. Takže další argument... Co ale pak? Nechci dělat letušku (takže to, proč jsem vystudoval-a to co jsem vystudoval-a), baví mě třeba účetnictví, fajn, půjdu dělat účetní! Ale kde? Nikde mě nevezmou protože v tom oboru nemám ani SŠ...

Presne tak, k tomu neni co dodat...

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

J.Pau píše:
A kam teda mám jít když chci bejt letuška :cry: .

:lol: :D

Lolle
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 03. 01. 2007, 19:36
Stav: Offline

Příspěvek od Lolle »

:lol: Souhlasím. Prostě práce letušky není o škole...

Skybob
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 524
Registrován: 07. 07. 2006, 13:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Skybob »

Já teda nejsem zastánce toho,že když chce být letuška tak jde na tuhle školu to ne může být někde za přepážkou no :D
Ale že se práce letušky podepíše na zdravotním stavu to je z 80 % blbost!Někdo třeba ano když je citlivější ale co piloti co létají celý život?? :shock: 8) :lol:

jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Hm, tak to bych ti prala nekdy zajit do APC, kde visi v prumeru jedno parte pilota mesicne. Litani opravdu zdravi neprida a kosmicky zareni v kokpitu uz vubec ne.


Odpovědět