Letuška

VictorK
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 258
Registrován: 21. 02. 2006, 22:37
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od VictorK »

Jeeloo píše:Radsi na letusku :shock: :wink: :twisted:
No prave, to jsou ti, co se rozhodnou, ze na ten zachod stihnou dojit. :evil: :roll:


CC
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 72
Registrován: 19. 01. 2007, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od CC »

jane píše:Tak ty sou tam kdyz se ti udela blbe treba pri vzletu a nemuzes zrovna jit na zachod, pripadne kdyz to prijde neocekavane. Podle me ale snad kazdej normalni clovek behem letu vcas pozna, ze by to mohl hodit, a na zachod stihne dojit...

na některých érech v TVS je pár bličáků šoupnutých i na toaletě :wink:

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

CC píše:
jane píše:Tak ty sou tam kdyz se ti udela blbe treba pri vzletu a nemuzes zrovna jit na zachod, pripadne kdyz to prijde neocekavane. Podle me ale snad kazdej normalni clovek behem letu vcas pozna, ze by to mohl hodit, a na zachod stihne dojit...

na některých érech v TVS je pár bličáků šoupnutých i na toaletě :wink:


To jsem si ani nevšiml že tam jsou... jen jsem včera viděl na jednom éru zlomený prkýnko (už nevím co to bylo za registračku a ani nechápu jak se to někomu mohlo povést...asi s tím tak fláknul, že to prasklo) a také mě nemile překvapily hajzlíky na Futuře, páč začaly nechutně smrdět (a já si díky tomu myslel, že jsem na Smartu, protože tam smrděj odjakživa a byl jsem pak pěkně zblblej, proč má to pětikilo vzádu dva koše :lol:) ... Nicméně EI-DJT je ještě v pohodě, já letěl minulý týden RAK-ORY s 734 Futurou (EC-JSS) a to bylo v mnohem horším stavu...

Lily
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 09. 05. 2005, 17:49
Stav: Offline

Příspěvek od Lily »

To MK:

Nejspis se zlomilo tim, ze si na nej nekdo vlezl, to oni delaji, nechtej si sedat. Obcas jsou na tom prkynku videt i podrazky.

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Příspěvek od Jeeloo »

Nj, to se bezne dela na vychod od nas :D Asi predpokladaji, ze je to tak lepsi.


Odpovědět