Ryanair vs. Skyeurope

Odpovědět
Fisshy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 03. 08. 2007, 11:32
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Ryanair vs. Skyeurope

Příspěvek od Fisshy »

Zdravím všechny, mohla bych vás poprosit o radu nebo názor, zda byste jako CC volili jako zaměstnavatele spíš RA nebo SE? díky moooc :wink:


Bumpy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 85
Registrován: 16. 02. 2007, 11:12
Stav: Offline

Příspěvek od Bumpy »

Po tom, co jsem videl tohle video: http://www.youtube.com/watch?v=ZkKPirksymQ tak asi u ESK.

Čondra
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 18. 11. 2007, 21:21
Bydliště: Radinovy
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

SKyEurope

Příspěvek od Čondra »

Roznodně doporučuju SkyEurope!! Jsou lepšííííí!!! Když teda neuvažuješ u ČSA... já si plánuju, že ze mě jednou bude pilot a u SE chci začínat ;-)... Tam nabereš nejvíc zkušenostáí a máš dobrej karierní růst ;-)

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: SKyEurope

Příspěvek od MK »

Čondra píše:já si plánuju, že ze mě jednou bude pilot a u SE chci začínat ;-)


...jestli budou SE vůbec ještě existovat... 8) Jen aby se časem z SE nestal taky FR..

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od maf »

Cital som vyhlasenie od sefa jedneho nemenovaneho low-costu, ze o 5 rokov bude v Europe len Ryanair a EasyJet. Dufam ze nema pravdu, aj ked ma vzdy silne reci vacsinou mu vsetko vychadza.


hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Příspěvek od hafi »

maf píše:Cital som vyhlasenie od sefa jedneho nemenovaneho low-costu, ze o 5 rokov bude v Europe len Ryanair a EasyJet. Dufam ze nema pravdu, aj ked ma vzdy silne reci vacsinou mu vsetko vychadza.

tomu dost verim, jen bych rek tak dvojnasobny casovy udaj. zas tak rchle to nepujde...

Don intanon
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 542
Registrován: 28. 06. 2007, 10:54
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Don intanon »

hafi píše:
maf píše:Cital som vyhlasenie od sefa jedneho nemenovaneho low-costu, ze o 5 rokov bude v Europe len Ryanair a EasyJet. Dufam ze nema pravdu, aj ked ma vzdy silne reci vacsinou mu vsetko vychadza.

tomu dost verim, jen bych rek tak dvojnasobny casovy udaj. zas tak rchle to nepujde...


Takhle extremni to asi nebude, Evropa je velky trh a vstreba spolecnosti vic. Ale par akvizic asi uvidime, typuju ze preziji spolecnosti typu Air Berlin, nebo prave se slucujici Germanwings a TUIfly.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Příspěvek od hafi »

Don intanon píše:
hafi píše:
maf píše:Cital som vyhlasenie od sefa jedneho nemenovaneho low-costu, ze o 5 rokov bude v Europe len Ryanair a EasyJet. Dufam ze nema pravdu, aj ked ma vzdy silne reci vacsinou mu vsetko vychadza.

tomu dost verim, jen bych rek tak dvojnasobny casovy udaj. zas tak rchle to nepujde...


Takhle extremni to asi nebude, Evropa je velky trh a vstreba spolecnosti vic. Ale par akvizic asi uvidime, typuju ze preziji spolecnosti typu Air Berlin, nebo prave se slucujici Germanwings a TUIfly.

jasne, mozna tam bude i "nekdo dalsi" ale princip ze zustanou jen ti velci je jasnej...nezavisle na tom jestli budou 2 nebo 5. kazdopadne malí, jako treba smrtka wings, sky, wizz a dalsi budou mitvyssi ceny´mene zakazniku´krach nebo prevzeti...


Odpovědět