výcvik PP u TVS: časová náročnost???

Odpovědět
Chahma
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 21. 11. 2007, 14:14
Stav: Offline

výcvik PP u TVS: časová náročnost???

Příspěvek od Chahma »

Nazdárek,
chtěla bych poprosit o bližší informace ohledně výcviku pro letušky u TVS, zejména co se časové náročnosti týče. Měla bych nastoupit na výcvik v půlce ledna 2008 a mám dilema, zda na semestr přerušit studium na VŠ nebo jestli by se to dalo zvládnout i bez přerušení.
Na konkurzu nám bylo řečeno, že výcvik trvá 6 týdnů v kuse a mě by zajímalo, co se bude dít dál po skončení výcviku?
Budu moc vděčná za informace, potřebovala bych se co nejdříve rozhodnout.....díky


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Nepracuju teda u TVS, ale domnivam se, ze po skonceni vycviku na PP a slozeni zkousek zrejme pujdes pracovat, tj. litat.

Chahma
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 21. 11. 2007, 14:14
Stav: Offline

Příspěvek od Chahma »

No ja myslela spis jestli nenasleduje jeste neco, cim bych byla vazana 5 dni v tydnu, tj. jako u vycviku. Jestli se hned po vycviku zacne litat, mozna bych tu skolu ani prerusovat nemusela....

dubaf
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 502
Registrován: 20. 08. 2006, 23:43
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od dubaf »

zalezi co studujes.. Ja bych neprerusoval leda kdybych byl na medicine v prvaku a cekala me anatomie :D Jinak u TVS necekej zadnej rooster neboli planek smen tam se planuji smeny ze dne na den

Chahma
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 21. 11. 2007, 14:14
Stav: Offline

Příspěvek od Chahma »

Zadna takova hruza jako zkouska z anatomie me nastesti neceka :wink: Ja delam cestovni ruch (ctvrtak), coz neni nijak narocny,ale prece jenom mame cviceni, na kterejch clovek bejt musi. No zapisu si co nejmin predmetu a snad to nejak pujde skloubit. Predpokladam, ze nebudu jedina, ktera u toho dela skolu...


katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Chahma píše:Zadna takova hruza jako zkouska z anatomie me nastesti neceka :wink: Ja delam cestovni ruch (ctvrtak), coz neni nijak narocny,ale prece jenom mame cviceni, na kterejch clovek bejt musi. No zapisu si co nejmin predmetu a snad to nejak pujde skloubit. Predpokladam, ze nebudu jedina, ktera u toho dela skolu...


Ahojky,

to jedina nebudes, presto ale budou delat kysele ksichty kdyz budes na nejake z tech jejich sezeni chybet - zejmena treba na necem, cemu rikaji psychologie, nebo uprava obleceni. Treba - ja mam vystudovanou anglistiku jako bakalar, pet let jsem ji vyucovala, a presto jsem mela problemy, kdyz jsem na ni nechodila. Takove ty kecy o tom, ze na ULZ je pak z toho problem a tak ... No proste, delaji z komara somara. Pochybuji, ze by te uvolnili jednou tydne na cvicenil, ale zkus to.

xicht
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 07. 2007, 12:35
Bydliště: Roudnice nad Labem
Stav: Offline

Příspěvek od xicht »

Chahma píše:Zadna takova hruza jako zkouska z anatomie me nastesti neceka :wink: Ja delam cestovni ruch (ctvrtak), coz neni nijak narocny,ale prece jenom mame cviceni, na kterejch clovek bejt musi. No zapisu si co nejmin predmetu a snad to nejak pujde skloubit. Predpokladam, ze nebudu jedina, ktera u toho dela skolu...


Jestli děláš VŠ, tak ti rozhodně poradím, abys ji dodělala a na tuhle práci se vykašlala, zvláště u TVS, protože tam práce stevardky rozhodně žádnou prestiž nemá, za chvíli budeš akorát otrávená a budeš litovat, žes školu přerušila nebo ji nechala úplně. Znám docela dost lidí z TVS, takže vím, co tě čeká a nemine - za pár měsíců se ti to zprotiví a znechuceně odejdeš, tak jako to udělalo už hodně lidí. Ale i tak ti přeju hodně zdaru, ale hlavně hodně silné nervy spolu s trpělivostí

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Chahma,

pokud to skloubis se skolou, fajn. Ale NENECHAVEJ kvuli tomu studium. Udelas nejvetsi blbost na svete a budes litovat.

Chahma
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 21. 11. 2007, 14:14
Stav: Offline

Příspěvek od Chahma »

Lidi nebojte, skoly nechavat urcite nechci. Tim spis, ze jsem ve ctvrtaku a v podstate uz mi zbyvaj jenom 3 semestry. Prave proto se snazim sehnat co nejvic informaci, abych pak nebyla prekvapena, ze to s tou skolou nejak nejde dohromady...
Stejne jeste nemam uplne vyhrano, 10.1. jdu na ULZ na prohlidku, tak treba se to jeste zadrhne na tom. Ale doufam ze ne a ze bez problemu projdu.


Odpovědět