Šéfstevard TVS

Odpovědět
xicht
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 07. 2007, 12:35
Bydliště: Roudnice nad Labem
Stav: Offline

Šéfstevard TVS

Příspěvek od xicht »

čau lidi, znáte někdo z vás šéfstevarda z TVS?


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Neni to spis sefstevardka?

xicht
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 07. 2007, 12:35
Bydliště: Roudnice nad Labem
Stav: Offline

Příspěvek od xicht »

jane píše:Neni to spis sefstevardka?


Ne, není letuškám v TVS šéfuje skutečně chlap, ikdyž se to zdá trochu ujetý....

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

xicht píše:Ne, není letuškám v TVS šéfuje skutečně chlap, ikdyž se to zdá trochu ujetý....


Letuškám od TVS co já vím šéfuje chlap i "slečna" :D (nevím teď přesně jaké mají funkce, v tom mám trochu guláš, ale oba mají dosti vysoké funkce)

Tylor
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 29. 08. 2006, 08:44
Stav: Offline

Příspěvek od Tylor »

A proč se ptáš? Co je s ním? Momentálně je šéfstevard v Rijádu...


xicht
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 07. 2007, 12:35
Bydliště: Roudnice nad Labem
Stav: Offline

Příspěvek od xicht »

Tylor píše:A proč se ptáš? Co je s ním? Momentálně je šéfstevard v Rijádu...


Za nedlouho se připojím k palubnímu personálu TVS a docela by mě zajímalo, na co se mám připravit, tak se ptám :wink: Je to aspoň příjemnej člověk?

Tylor
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 29. 08. 2006, 08:44
Stav: Offline

Příspěvek od Tylor »

Tak to nevím. jestli ti mám gratulovat. Já se nejspíš brzy odpojím. Ale co se týče otázky. Tak je to příjemný člověk.

argema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 08. 11. 2007, 10:27
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od argema »

Jj,šéfstevardem v TVS je chlap.No,dalo by se dlouho diskutovat,zda je milý,někdy ano,někdy ne.Řeknu ti to asi takhle: moc moc záleží na tom, jak se vyspí a jakou má náladu.A to v podstatě platí pro všechny lidičky z vedení,takže budeš mít co dělat....Se šéfstevardem do kontaktu během roku tak často nepřijdeš,ale věř mi,že je tam spoustu jiných lidí,kteří ti dokážou znepříjemnit den i celý let,takže časem pro tebe bude více důležitá povaha a chování lidí se kterými budeš létat v posádce než jen samotného šéfstevarda.

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

xicht píše:
Tylor píše:A proč se ptáš? Co je s ním? Momentálně je šéfstevard v Rijádu...


Za nedlouho se připojím k palubnímu personálu TVS a docela by mě zajímalo, na co se mám připravit, tak se ptám :wink: Je to aspoň příjemnej člověk?


Hlavne xichte si dej pozor, neprozrad svou identitu,jinak ti to sefstward a deputy daji vypit. A to si pis, ze tady smiruji ... :wink: .
Ja osobne jsem se sefstewardem problem nemela, jenom s deputy. Nesedli jsme si. Slecnu jsem na palube potkala jenom jednou, takze taky dobry. Jinak ale musim rict, ze tak neprijemne lidi z rad vedeni i letusek jsem nikdy nepotkala nikde. Nevim, jestli je to standart ve firmach, ja jsem nikdy zamestnani predtim nemela, ale prislo mi to tady sileny.

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

Nevim, je to trochu mozna i ceskou povahou, ktera si vzdy na vsechno stezuje a nic s tim nikdy nedela ... nebo taky IQ zamestnancu teto firmy ... faktem je, ze jsem si letani se spanelami dokonale uzila, bylo to uplne jiny ... pohodovy, uvolneny, nikdo si na nic nehral. Do zamestnani v cechach uz nepachnu :lol:

argema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 08. 11. 2007, 10:27
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od argema »

to xicht
Pokud chceš vidět šéfstevarda TVS,podívej se na stránky www.planes.cz, fotogalerie,vyber spolěčnost Nas air-Travela tam má teď na zimu pronajatá letadla.Je tam vyfocená posádka v Rijádu...Šéfstevard je ten úplně vpravo.

xicht
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 30. 07. 2007, 12:35
Bydliště: Roudnice nad Labem
Stav: Offline

Příspěvek od xicht »

argema píše:to xicht
Pokud chceš vidět šéfstevarda TVS,podívej se na stránky www.planes.cz, fotogalerie,vyber spolěčnost Nas air-Travela tam má teď na zimu pronajatá letadla.Je tam vyfocená posádka v Rijádu...Šéfstevard je ten úplně vpravo.


Dík za info, jemonže mně nejde o to se na něj podívat, ale chci vědět, co to je zač, ať vím, na co se mám připravit....

argema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 08. 11. 2007, 10:27
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od argema »

No,koukneš a vidíš....Já jsem s ním nikdy žádný konflikt neměla,ale znám hodně lidí,kteří s ním problémy měli...Prostě v TVS platí víc než kde jinde: drž ústa a krok a makej,když se ti to nelíbí,můžeš jít...Ale pokud chceš odejít,nastávají problémy...Takže pokud chceš firmou TVS proplouvat bez problémů se šéfstevardem a ostatními z vedení,radím ti jedno: být "šedá myš" , nechat si všechno líbit...a budeš mít klid.

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Příspěvek od katkutah »

argema píše:No,koukneš a vidíš....Já jsem s ním nikdy žádný konflikt neměla,ale znám hodně lidí,kteří s ním problémy měli...Prostě v TVS platí víc než kde jinde: drž ústa a krok a makej,když se ti to nelíbí,můžeš jít...Ale pokud chceš odejít,nastávají problémy...Takže pokud chceš firmou TVS proplouvat bez problémů se šéfstevardem a ostatními z vedení,radím ti jedno: být "šedá myš" , nechat si všechno líbit...a budeš mít klid.


Hm, no a kdyz jses od prirody mourovata kocka, tak to mas hodne blbe ... Pokud chces odejit, musis do dvoumesicni lhuty, nebo se taky da i vyparit a nenechat se zastrasit ...

argema
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 08. 11. 2007, 10:27
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od argema »

No,já jsem tím chtěla jen říct,jaká je strategie firmy TVS,bohužel..Pokud o sobě nedáš moc vědět,máš klid.Každý,kdo projevil nahlas svůj názor nebo nesouhlas,kt.byl mnohdy oprávněný,měl problém...bohužel tam nikoho názory stevardů nezajímají a co vím,tak se do do dnes nezměnilo a zůstalo při starém...Tak to bylo,když jsem tam pracovala.Mě se samozřejmě ty podmínky taky nelíbily,dala jsem výpověď,dodržela dvouměsíční výpověd.lhůtu,odešla a mám klid.


Odpovědět