Vysoká

Odpovědět
bigL
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 09. 2007, 14:48
Stav: Offline

Vysoká

Příspěvek od bigL »

Zdravím.
Otevřel jsem si takhle při večeru pivko a zjistil jsem, že ještě nemám podaný přihlášky na vysokou. V březnu jdu na ULZ tak uvidim, zda mi klapne pilot, ale s tím moc nepočítám tak se tážu: "jaká vysoká je perspektivní pro (možná) odmaturivšího elektrotechnika v oboru civilního letectví? Koumal jsem toho avionika na čvutu, ale prý to je úplně to samý co je tam ten profipilot tak nevím.... Strojárnu zavrhuju, protože bych neunesl to rýsování a to všechno kolem... Díky za postřehy...


Zoommy
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 109
Registrován: 28. 11. 2005, 09:43
Bydliště: Pardubice
Stav: Offline

Příspěvek od Zoommy »

Ahoj,
což takhle vysoká škola báňská v Ostravě obor technologie údržby letecké techniky (letecký mechanik) http://www.id.vsb.cz/ucld/

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vysoká

Příspěvek od pepa007 »

bigL píše:Zdravím.
Otevřel jsem si takhle při večeru pivko a zjistil jsem, že ještě nemám podaný přihlášky na vysokou. V březnu jdu na ULZ tak uvidim, zda mi klapne pilot, ale s tím moc nepočítám tak se tážu: "jaká vysoká je perspektivní pro (možná) odmaturivšího elektrotechnika v oboru civilního letectví? Koumal jsem toho avionika na čvutu, ale prý to je úplně to samý co je tam ten profipilot tak nevím.... Strojárnu zavrhuju, protože bych neunesl to rýsování a to všechno kolem... Díky za postřehy...


běž na práva :wink: bude se ti to hodit a rýsování tam není :D

bigL
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 09. 2007, 14:48
Stav: Offline

Re: Vysoká

Příspěvek od bigL »

pepa007 píše:
bigL píše:Zdravím.
Otevřel jsem si takhle při večeru pivko a zjistil jsem, že ještě nemám podaný přihlášky na vysokou. V březnu jdu na ULZ tak uvidim, zda mi klapne pilot, ale s tím moc nepočítám tak se tážu: "jaká vysoká je perspektivní pro (možná) odmaturivšího elektrotechnika v oboru civilního letectví? Koumal jsem toho avionika na čvutu, ale prý to je úplně to samý co je tam ten profipilot tak nevím.... Strojárnu zavrhuju, protože bych neunesl to rýsování a to všechno kolem... Díky za postřehy...


běž na práva :wink: bude se ti to hodit a rýsování tam není :D


neeee práva ne :-D... kamoš chodil do Olomouce a ve čtvrťáku tam vyprali dvě třetiny jeho ročníku :-D...

bigL
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 09. 2007, 14:48
Stav: Offline

Příspěvek od bigL »

Zoommy píše:Ahoj,
což takhle vysoká škola báňská v Ostravě obor technologie údržby letecké techniky (letecký mechanik) http://www.id.vsb.cz/ucld/


Nevím jestli by mě to vyhovovalo, ale asi si tam přihlášku dám. Děkuju!


ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Vysoká

Příspěvek od ziletka »

pepa007 píše:běž na práva :wink: bude se ti to hodit a rýsování tam není :D


Jak si to myslel s těma právama? Teď jsem na právech na MU a volného času mám spoustu, tak jsem uvažoval, že bych začal studovat současně něco jiného, bohužel na pilota nemám dost peněz.....je nějaký obor,kde bych mohl uplatnit něco z práv a zároveň se dostat k letadlům??

Radokaz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 43
Registrován: 05. 05. 2006, 21:29
Stav: Offline

Příspěvek od Radokaz »

Alebo skus katedru leteckej dopravy v Ziline http://fpedas.utc.sk/~kld/index.php?page=45&lang=sk

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3029
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Re: Vysoká

Příspěvek od pepa007 »

ziletka píše:Jak si to myslel s těma právama? Teď jsem na právech na MU a volného času mám spoustu, tak jsem uvažoval, že bych začal studovat současně něco jiného, bohužel na pilota nemám dost peněz.....je nějaký obor,kde bych mohl uplatnit něco z práv a zároveň se dostat k letadlům??


no mně přijde že obecně je celkem jedno jakou máš vysokou školu (v čr stejně všechny stojej za houby :) ). a pokud nebudeš "u letadel" v nějaké vyloženě technické pozici tak se ti ty práva rozhodně hodit budou. zvlášť jestli se dostaneš do vyššího managementu.

místo druhé školy bych radši zkusil part-time práci. to mají zaměstnavatelé rádi :wink: a tobě to taky hodně dá.

bigL
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 09. 2007, 14:48
Stav: Offline

Příspěvek od bigL »

Radokaz píše:Alebo skus katedru leteckej dopravy v Ziline http://fpedas.utc.sk/~kld/index.php?page=45&lang=sk


Me Ostrava vadí kuli vzdálenosti... takže Žilina je pro mě sebevražda... musim taky někdy lítat a né lítat ve vlaku :-)

.:OMAR::
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 12. 04. 2008, 09:52
Stav: Offline

Příspěvek od .:OMAR:: »

Proč nepočítáš s pilotem ? Jinak sme na tom podobně ... taky budu maturovat na elektrotechnicky ale až za rok ...

Daweka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 05. 09. 2007, 22:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od Daweka »

Já chodím na Vysokou školu obchodní v Praze, kde studuju obor Služby letecké dopravy. Jsme zaměření spíše na management letiště a leteckých dopravců, ale získáš tu i technický znalosti a obecně mi přijde, že se tu na civilní letectví kouká z jinýho úhlu než na ČVUT. Takže taky můžeš o týhle škole popřemýšlet. A nedělaj se tu přijímačky

pageros
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 09. 04. 2007, 19:12
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Vysoká

Příspěvek od pageros »

Ahoj, chtěl bych se vás zeptat, co byste na mém místě udělali. Jsem ve třeťáku SPŠ strojní v Olomouci a už pomalu uvažuju co dál. Chci zkusit nějakou výšku, ale potřebuji radu, kam nejlíp :) Letadla jsou prostě mým velkým koníčkem a chtěl bych v budoucnu dělat něco na letišti nebo prostě v blízkosti letadel no. Pilot pro mě není, protože na to nemám oči. Díval jsem se na VUT v Brně, je tam obor Letecký provoz, tak by mě zajímalo co se s tím potom dá v reále dělat? Nebo popř. doporučit něco jiného... Děkuju moc

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Vysoká

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

bigL píše:Zdravím.
Otevřel jsem si takhle při večeru pivko a zjistil jsem, že ještě nemám podaný přihlášky na vysokou........ Díky za postřehy...


Bez na medicinu :wink: Az budes priste vyplnovat sve nacionale pri kupovani letenky, budes moct zvolit z nabidky Mr./Mrs./Doctor tu treti :D

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Vysoká

Příspěvek od Malvolio »

MiraCBaBRNO píše:
bigL píše:Zdravím.
Otevřel jsem si takhle při večeru pivko a zjistil jsem, že ještě nemám podaný přihlášky na vysokou........ Díky za postřehy...


Bez na medicinu :wink: Az budes priste vyplnovat sve nacionale pri kupovani letenky, budes moct zvolit z nabidky Mr./Mrs./Doctor tu treti :D


A u některých aerolinek pak dostaneš pár tisíc mil do FFP za registraci jako "doctor-on-board"....kvůli se tomu těch pět nebo šest let mediny přece vyplatí...:-)


Odpovědět