Hledám letušku nebo stewarda pro rozhovor

Odpovědět
petr87
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 191
Registrován: 13. 01. 2009, 10:25
Stav: Offline

Hledám letušku nebo stewarda pro rozhovor

Příspěvek od petr87 »

Zdravím, hledám letušku nebo stewarda, kteří by byli ochotni mi odpovědět na pár otázek. Píši pro jeden zpravodajsko-publicistický komunitní internetový portál pro studenty převážně vysokých škol a rád bych napsal několik článků o zajímavých povoláních. Napíše někdo? Díky moc...


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Re: Hledám letušku nebo stewarda pro rozhovor

Příspěvek od jane »

Pocitej s tim, ze na takoveto rozhovory potrebuji zamestnanci leteckych spolecnosti povoleni od tiskoveho oddeleni.

petr87
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 191
Registrován: 13. 01. 2009, 10:25
Stav: Offline

Re: Hledám letušku nebo stewarda pro rozhovor

Příspěvek od petr87 »

jane píše:Pocitej s tim, ze na takoveto rozhovory potrebuji zamestnanci leteckych spolecnosti povoleni od tiskoveho oddeleni.


Aha, tak to jsem nevěděl, takže mám asi smůlu :(

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Hledám letušku nebo stewarda pro rozhovor

Příspěvek od J.Pau »

Víš co, jde o to, o čem (a s "kým") si chceš povídat. Pokud se budeš ptát "letušky Jany" na to, jaké je to být letuškou, proč se pro tuto práci rozhodla apod. Není zas tak velký problém se s někým domluvit. Pokud ale chceš dělat rozhovor s Janou Novákovou a k článku přiložit její fotografii (v uniformě, pochopitelně) musíš počítat s tím, že letuška Jana potřebuje povolení, jinak může mít problém. Sečteno podtrženo, na:
"Zeptal jsem se letušky Jany, jaké je to být letuškou..." - nepotřebuješ nic (letušek se jménem Jana je hrozně moc a pokud neřešíš nic, co by překračovalo rámec "obecné informace" nic se neděje).

"Zeptal jsem se letušky Jany Novákové (na obrázku), která pracuje již pět let pro ČSA, co všechno musí udělat společnost pro to, aby ochránila své cestující proti teroristům..." - potřebuješ povolení, které ti pravděpodobně nikdo nedá, protože článek ukazuje zaměstnance nějaké společnosti a dokonce se věnuje i věcem, do kterých veřejnosti nic není.


Odpovědět