Holiday Czech Airlines CC

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Holiday Czech Airlines CC

Příspěvek od MEA »

hm, asi 5x som si to cele precital a nechapem, preco su tie baby na ace2 take nas..te. nemam pocit ani ze uraza, ani ze sa vyvysuje a uz toboz nie ze je tvrdak. ako keby adepta na drevorubaca upozornil ze to nie je len dychat horsky vzduch, ale ze aj lietaju triesky o on mu povedal ze v nemecku je to len o tom vzduchu. tak dobre, baby, ja napisem to, co chcete pocut:

ze ti neodpisali na cv je od personalistov velmi velmi skarede. ja by som sa nahneval a uz v zivote do lietadla ani nevstupil. ani ako pasazier.

a teraz vazne - ked nieco chcem, snazim sa o to a napokon sa mi to podari. a nazor niekoho si radsej precitam 2x a snazim sa v nom najst radsej radu ako povysenecky a rypalsky postoj, ktory som mu pravdepodobne prisudil len vo svojej egocentrickej hlave.

howgh.

pre menej chapavych/-e: cielom tohto prispevku NEBOLO nikoho urazit :wink:


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2204
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Holiday Czech Airlines CC

Příspěvek od pavelpmi »

MEA: :thumbup:

kralick
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 07. 02. 2011, 18:33
Stav: Offline

Re: Holiday Czech Airlines CC

Příspěvek od kralick »

souhlas s MEA :wink:

Ace2
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 527
Registrován: 23. 06. 2007, 14:38
Stav: Offline

Re: Holiday Czech Airlines CC

Příspěvek od Ace2 »

Tak víš co. Někdo některý věci prostě slyšet nechce a má pocit, že jim třeba beru jejich hračku. Pro neznalé mimo obor totiž "letuška" představuje něco téměř poetického hraničící s romantikou a bohužel ta práce přitahuje v určitém objemu typy lidí, pro která ta práce není a nebudou jí umět zvládat a jakmile budou konfrontovány s realitou tak začnou profesně, nebo i lidsky selhávat. Zažil jsem letušku co brečela na palubě, zažil jsem letušku co naopak na pasažéry křičela a byla na ně agresivní, když pasažér asi nepochopil hned napoprvé co má udělat, zažil jsem i případy krádeží a i případy XCRM za hranicí vkusu a profesionality a další případy někde spíše k pobavení někdy spíše k pláči. Všechno pramení z naprosté neznalosti a naivity a pokud se někdo odváží popsat i negativní stránky práce tak je za toho špatného.


Odpovědět