Kam po střední ?

Odpovědět
otamartin
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09. 01. 2012, 20:33
Stav: Offline

Kam po střední ?

Příspěvek od otamartin »

Dobrý den,
jsem studentem ve 4.ročníku na Technickém lyceu (se zaměřením na strojírenství) a rád bych se zeptal, kam po střední ? Jestli na vysokou školu a nebo někam do práce ... Mimo školu mám ještě průkaz GLD a ULL, mám v plánu dodělat si PPL (ale zatím nejsou finanční prostředky) ... Rád bych se pohyboval v těsné blízkosti letadel ať už jako student (pro zatím), nebo jako technik, pilot atd. Prosím o nějaký smysluplný názor, radu, nabídku a podobně.
Díky moc Martin :)


Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Kam po střední ?

Příspěvek od Jeeloo »

Budto vystuduj napr. CVUT a muzes jit jako let. inzenyr zkusit nekde pracovat, pripadne jestli chces letat, nezbyva nez sehnat penize. S personalem pozemnim to krom servisu neznam, to by musel poradit nekdo jiny. Pripadne zkus praci na letisti ala www.prg.aero, tam obcas neco vypisi.

Az dosetris dost penez, doletej vsechny kvalifikace, udelej typovku a sup na dopravu, pokud je to to, co chces delat :) Zbyva poprat hodne stesti u maturity a kazdopadne tu vysokou doporucuji vsema 20-ti, vzdycky se hodi.

kubi27
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 17. 11. 2007, 14:16
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Kam po střední ?

Příspěvek od kubi27 »

Zdravím,
nemá někdo zkušenosti, nebo nějaké informace o leteckých oborech (konkrétně technologie letecké dopravy) na Technické univerzitě v Ostravě? Jak je na tom v porovnání s podobnými obory na ČVUT a VUT? Kromě oficiálních stránek univerzity jsem totiž o těchto oborech v Ostravě nikde nic nenašel.
Díky


Odpovědět