Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od micaello »

Anglictina musi byt na komunikativni urovni.. Doucovat te ji v Emirates asi nikdo nebude (neslysel jsem o tom, mohu se poptat)

50 cisteho opravdu ne, a urcite ne na zacatku.. Sam si ale rekni, kolik je prumerna hruba mzda v CR. Vzhledem k tomu, ze v Emiratech nemas takrka zadnou dan ze mzdy..
A vzhledem k tem benefitum, co poskytuji (pomerne vysoke diety, ubytovani, fitko, laundry service, dopravu atd atd atd) jsou ty podminky opravdu nadstandardni.


krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od krakra »

micaello píše:Anglictina musi byt na komunikativni urovni.. Doucovat te ji v Emirates asi nikdo nebude (neslysel jsem o tom, mohu se poptat)

50 cisteho opravdu ne, a urcite ne na zacatku.. Sam si ale rekni, kolik je prumerna hruba mzda v CR. Vzhledem k tomu, ze v Emiratech nemas takrka zadnou dan ze mzdy..
A vzhledem k tem benefitum, co poskytuji (pomerne vysoke diety, ubytovani, fitko, laundry service, dopravu atd atd atd) jsou ty podminky opravdu nadstandardni.


Takže pokud beru v ČR víc než je průměr, tak je možné že si jako letušák u Emirates nepolepším?

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od micaello »

V CR ti to vic nez je prumer (ted tusim okolo 26tkc v hrubem) zdani.
Nevim, kolik beres, ale po skonceni zkusebky se da u Emirates slusne vydelat, ale milionar z tebe nebude :D .. ber to tak, ze u Emirates si hodne slusne vydelas a jeste poznas svet..a pokud vydrzis dyl jak rok, tak asi i slusne nasetris.. L-)

krakra
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 288
Registrován: 06. 01. 2013, 09:39
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od krakra »

micaello píše:V CR ti to vic nez je prumer (ted tusim okolo 26tkc v hrubem) zdani.
Nevim, kolik beres, ale po skonceni zkusebky se da u Emirates slusne vydelat, ale milionar z tebe nebude :D .. ber to tak, ze u Emirates si hodne slusne vydelas a jeste poznas svet..a pokud vydrzis dyl jak rok, tak asi i slusne nasetris.. L-)

Jen tak mimochodem, jak dlouha tam je zkušebka?
"Slušně vydělat" - zvláštní pojem.

micaello
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1234
Registrován: 15. 04. 2013, 14:50
Oblíbené typy letadel: E145, A340, A350
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od micaello »

Pul roku.


dida
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09. 08. 2014, 14:57
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od dida »

Teď jsem se dívala na rozpis Open days a už mají samé Invitation only, myslíte, že později budou vypisovat i Open days nebo, že změnili svůj systém a už bude vždy Invitation only?
A ještě bych se chtěla zeptat, zda nevíte jestli v Praze na pohovoru pořád vybírá ta Andrea a popř. jestli bude taky v Brně?

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od Zdenek »

dida píše:ta Andrea

=))

777
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 06. 2010, 18:11
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od 777 »

Emirates Cabin Crew Open Days / leden 2016

Praha
23 Jan 16 9:00 AM
Dorint Hotel Don Giovanni Prague,
Vinohradská 157-a,
130 20 Prague 3,
Czech Republic

Ostrava
28 Jan 16 9:00 AM
Mercure Ostrava Center,
Ceskobratrska 18/1742
702 00 Ostrava,
Czech Republic

mattsun
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 20. 08. 2014, 01:50
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od mattsun »

preboha len nech tam uz nejdu opat babenky ktore si chcu touto pracou iba "slusne zarobit"...lebo uz mam plne zuby pocas letov s Emirates cumiet na tie znechutene europske ksichty ze opat "musia" obsluhovat :(

Singa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10. 01. 2016, 20:15
Pohlaví: muž
Bydliště: Singapore, Prague
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od Singa »

krakra píše:
micaello píše:V CR ti to vic nez je prumer (ted tusim okolo 26tkc v hrubem) zdani.
Nevim, kolik beres, ale po skonceni zkusebky se da u Emirates slusne vydelat, ale milionar z tebe nebude :D .. ber to tak, ze u Emirates si hodne slusne vydelas a jeste poznas svet..a pokud vydrzis dyl jak rok, tak asi i slusne nasetris.. L-)

Jen tak mimochodem, jak dlouha tam je zkušebka?
"Slušně vydělat" - zvláštní pojem.


Zrovna před pár dny jsem narazil na tohle video https://www.youtube.com/watch?v=gFhl-HMgXnU&index=2&list=LLMUbXXikbszvz1K6UF0_qAQ, holka v něm říká že místo slíbených 1800-2000 € dostávala 1000-1200 €. Za 27 000 Kč žít v poušti bez rodiny a přátel, náročný směny, jet-lagy... Do toho když se vám v měsíci zrovna sejdou destinace typu Baghdad, Islamabad nebo Khartoum, kde cestující berou letušky spíše jako služky a dobytek, nevím, asi by to nebylo nic pro mě, ale určitě to má plno pozitivních stránek.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od jencik »

Samozrejme, ze si vacsina tych holiek ide zarobit a spoznat svet, plus k tomu to pozlatko, ze zijem v Dubaji. Je mi jasne, ze pri komunikacii s niektorymi ludmi na svete by mi do usmevu nebolo a pokial maju letusky za sebou let do nie prave civilizovanej destinacie, kde ju mozno aj osahavali cestujuci, tak to zene asi nebude celkovo prijemne. Ja som cital rozhovor jednej Svedky, co pracovala pre Qatar a bolo to tam o dost drsnejsie, monitorovany osobny zivot, mnozstvo poziadaviek mimo suvis s vykonavanou pracou atd. Si zoberte, ze na letisku sa nemozete prihovorit Nepalcovi, ked robi pre letisko, lebo mozete mat problem v praci. Pretoze jemu zobrali pas a robi tam mozno aj zadarmo, nehovoriac, ze mu nemozete ani dat flasu vody. Holt aj to su krajiny ako Katar, SAE a dalsie, ziadne europska ochrana prav zamestnancov, ziadne dane jednoducho tvrdy business.

jencik
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 825
Registrován: 23. 03. 2014, 15:03
Bydliště: SIN
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od jencik »

Tak pre mnohe CC je urcite lepsie pracovat u Emirates ako byt doma, oni aj potrebuju holky z tychto krajin, lebo ich jednak mozu poslat do tychto problematickych destinacii a navyse je u nich istota, ze ked sa budu vykladat rakvy v Nepale, tak budu politicky korektne a nijak sa nad tym nepozastavia, co u Europaniek nemusi byt vec ista.

Singa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 10. 01. 2016, 20:15
Pohlaví: muž
Bydliště: Singapore, Prague
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od Singa »

Můj názor je, že speciálně bílé evropanky do "bubáckých" destinací typu Dhaka, Chartoum, Peshawar a podobné neposílají.


Nevím jak na jiný ''bubácký'' linky ale do Lahore, Karachi, Jeddah, Dhaky nebo Káhiry normálně nasazují evropanky, tedy moje kamarádka která dělá u Emirates je lítá. Pravda je, že třeba dva měsíce za sebou vyjdou super destinace (Phuket, Mauritius, Perth), ale pak se třeba sejde Pákistán a Saúdská Arabie v jeden měsíc. Je to loterie.

Ale určitě to může být velmi zajímavá práce :)

Pamplemouse
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 09. 01. 2015, 10:52
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od Pamplemouse »

Ahoj,
chci se zeptat, když jsem se zaregistrovala na webu Emirates, vyplnila ten jejich formulář tak čekám až mi pošlou nějaké schválení a pozvánku (nebo odmítnutí), nebo můžu normálně jít v sobotu na ty Open days? Momentálně mám Submission Status: Application Received.

Jill
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 04. 2016, 22:26
Stav: Offline

Re: Emirates Cabin Crew - Ostrava/Praha Open days

Příspěvek od Jill »

Zdravím, nechysta se nekdo ted 30.4.2016 na open days do prahy? Hledam nekoho, kdo tam jde taky sam a hleda nekoho jako psychickou podporu :) rada bych tam sla, ale ve dvou je to vzdycky lepsi :)


Odpovědět