Ryanair pohovor BA

Odpovědět
bella
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13. 08. 2012, 17:17
Stav: Offline

Ryanair pohovor BA

Příspěvek od bella »

Ahoj, vím, že se tohle téma tady už vyskytuje, ale příspěvky jsou dva roky staré..tak bych se chtěla zeptat, jestli někdo neví, zda pohovor pro Ryan probíhá pořád stejně. Díky za odpověď :)


ppppp
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 04. 2009, 09:41
Stav: Offline

Re: Ryanair pohovor BA

Příspěvek od ppppp »

Ahoj bello, já byla minulý rok (říjen) na pohovoru a myslim,že to bylo jejich poslední výběrko.Pak už se žádný nekonalo..až teď. Probíhalo to tak, že se sešly všichni uchazeči a usadili nás všechny do jedný místnosti. Vyplnili se různý formuláře a poté nám odpresentovali něco málo o Ryanairu. Pak dostaly všichni papíry a rozdělili nás do A,B skupin. Jedna skupina měla napsat jak bys prodala magazín na palubě a ta druhá měla napsat něco o turbulencích, asi jak bys provedla hlášení na co si dávat pozor..(ve finále nám řekl, co tam máme napsat :-) )Pak nás všechny poslaly na chotbu a za 15 minut vyšel s výsledkama..Ti co to napsaly podprůměrně museli výběrko opustit a zbytek se pak už jen připravoval na ústní pohovor,který trval cca 10 min. Ptali se na klasický otázky proč to chceš dělat, jestli ráda cestuješ, jestli jsi ochotná se odstěhovat..ještě si vzpomínám,že se tam četl krátký článek a pak se tě ptal asi na 4 otázky z toho článku. Ale všichni uchazeči četly to samý, takže už jsme přesně všichni věděli co odpovědět ještě předtím než jsme šly dovnitř. Jinak pravděpodobnost, že se k nim dostaneš je velmi vysoká..Byli tam i tací, kteří anglicky neuměly a dostaly se.. Když by tě vzaly, a ty by jsi nastoupila na výcvikový kurz musíš jim zaplatit myslím si 600 Euro, ale stále nemáš jistotu v tom,že tě zaměstnají. To tě zaměstnají až po tom výcvikovým kurzu, kde hodně lidí vyhoří...Kolegyně která to vzala říkala, že jich na tom kurzu bylo asi 35 a ve finale to udělalo 15 lidí..Ale to tě v žádnym případě nechci odrazovat, každý tu šanci má..tak pak záleží na tom člověku jak se stim popere..Každopádně hodně štěstí!

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Ryanair pohovor BA

Příspěvek od Jeeloo »

Kristova noho, budto jsi cizinka a nebo nevim, ale tva gramatika je priserna...

Jinak kamarad tam byl presne v tu dobu a dostal se celkem vpohode. Nejdulezitejsi pro Ryan je dle meho skromneho nazoru, ze musis chtit malo penez a mit chut makat jak barevna :)

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Ryanair pohovor BA

Příspěvek od dydzej »

Jeeloo píše:Kristova noho, budto jsi cizinka a nebo nevim, ale tva gramatika je priserna...

Naprosty souhlas. Sorry za OT, ale to se vazne neda. :crazy: Nezbyva nez doufat, ze dotycna opravdu neni rodilou mluvci.

ppppp
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 04. 2009, 09:41
Stav: Offline

Re: Ryanair pohovor BA

Příspěvek od ppppp »

omlovám se za moji gramatiku, chtěla jsem pomoct.. Pokud Vás to zajímá,což tomu tak napovídá tak rodilá mluvčí nejsem, žiju tu 7 let.. ale tohle neni forum o mě :)


dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Ryanair pohovor BA

Příspěvek od dydzej »

ppppp píše:omlovám se za moji gramatiku, chtěla jsem pomoct.. Pokud Vás to zajímá,což tomu tak napovídá tak rodilá mluvčí nejsem, žiju tu 7 let.. ale tohle neni forum o mě :)

Tak ja jsem moc rad, ze se vyplnila moje predtucha. Vsichni cizinci, co se uci cesky, maji naopak muj obdiv, ze tento tezky jazyk zvladaji. Tak se, prosim, nenech odradit. Jen se nezlob, ze se nekteri lide (vcetne mne) trosku vydesili, kdyz to cetli. Ale jinak jsi svou odpovedi urcite belle pomohla.

bella
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 13. 08. 2012, 17:17
Stav: Offline

Re: Ryanair pohovor BA

Příspěvek od bella »

Určitě! Děkuji moc :)) Co jsem se dočetla z předchozích vláken, tak se v podstatě nic nezměnilo... Určitě to zkusím i u Emiratu, tam bych samozřejmě šla pracovat radši, ale někde se začít musí, takže bych se nezlobila ani za Ryan :D


Odpovědět