Visa Electron - jaká banka?

Odpovědět
Thorpedo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 28. 10. 2007, 09:50
Stav: Offline

Visa Electron - jaká banka?

Příspěvek od Thorpedo »

Chtel bych prejit z ceske sporitelny, kde mam nyni ucet s visa electron kartou, k nejake jine bance, ktera ovsem vystavuje take visa electron karty. Pouzival bych ji jako kartu na letenky, ani by to nebyl muj primarni ucet, proto by mel byt zdarma. Nemate nejaky tip? diky


JackBrno
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2574
Registrován: 08. 01. 2008, 13:03
Stav: Offline

Re: Visa Electron - jaká banka?

Příspěvek od JackBrno »

V pohodě používám mBank, ta dává embosovanou Visa Electron. Zatím se mi nestalo, že by se mi s ní nepodařilo něco zaplatit. A přes el. bankovnictví se dají operativně nastavovat limity.

Edit:
Tak se omlouvám za mylnou informaci. Nějak se mi to spletlo s mojí předchozí kartou od KB. Ta od mBank není Visa electron, ale jen Visa.

Nicméně, máš nějaký zvláštní důvod, že to musí být Electron? Letenky i rezervace ubytování platím běžně s tou Visa.

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Visa Electron - jaká banka?

Příspěvek od procvi »

JackBrno píše:V pohodě používám mBank, ta dává embosovanou Visa Electron. Zatím se mi nestalo, že by se mi s ní nepodařilo něco zaplatit. A přes el. bankovnictví se dají operativně nastavovat limity.

Edit:
Tak se omlouvám za mylnou informaci. Nějak se mi to spletlo s mojí předchozí kartou od KB. Ta od mBank není Visa electron, ale jen Visa.

Nicméně, máš nějaký zvláštní důvod, že to musí být Electron? Letenky i rezervace ubytování platím běžně s tou Visa.


Co já vím tak u easyJetu při dražší letence dá ušetřit dvě tři stovky, u Ryanairu pár korun.

Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Visa Electron - jaká banka?

Příspěvek od Avathar »

Já myslím, že než elektroniku má smysl si udělat kartu s dobrým kurzem zahr. měn, třeba karty mBank mají nejhorší kurz široko daleko a to nejen u exotických měn, kde si banka při ráží za konverzi 2 ℅ ale i na euru. Zase má vynikající přístup k reklamacim plateb v případě nedodání služby. Tak co je v korunách, platil bych s nima. No a ezy/Ryan maj odlišné poplatky pro debetní/kreditní karty, dobrý srovnání najdeš na měšec.cz.


Odpovědět