Práca na letisku v Prahe

Odpovědět
Marek24
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 21. 10. 2019, 11:22
Stav: Offline

Práca na letisku v Prahe

Příspěvek od Marek24 »

Dobrý deň,

mám záujem pracovať v Prahe na letisku. Ideálne v blízkosti lietadiel kedže som veľký letecký fanúšik :D . Pochádzam zo Slovenska, tak potrebujem samozrejme aj ubytovanie čo najbližšie k letisku, tak teraz neviem či sa mi to z finančného hľadiska vôbec oplatí. Rád by som vedel vaše dobré aj zlé skúsenosti s prácou na tomto letisku na rôznych pozíciach ktorý ste tam už pracovali.

Vopred ďakujem za vaše komentáre :)


Eidi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 172
Registrován: 14. 09. 2014, 10:56
Oblíbené typy letadel: B737, B757, B777, B787, A320ceo/neo Family, A330ceo/neo, A350XWB.
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Práca na letisku v Prahe

Příspěvek od Eidi »

Marek24 píše:Dobrý deň,

mám záujem pracovať v Prahe na letisku. Ideálne v blízkosti lietadiel kedže som veľký letecký fanúšik :D . Pochádzam zo Slovenska, tak potrebujem samozrejme aj ubytovanie čo najbližšie k letisku, tak teraz neviem či sa mi to z finančného hľadiska vôbec oplatí. Rád by som vedel vaše dobré aj zlé skúsenosti s prácou na tomto letisku na rôznych pozíciach ktorý ste tam už pracovali.

Vopred ďakujem za vaše komentáre :)


Ahoj,

Tvůj dotaze je velmi obecný, takže se na něj těžko dá těžko odpovědět dostatečně konkrétně. Otázka, co máš vystudovaného a jakou práci na letišti by sis představoval. Dlouhodobě patří Letiště Praha k jednomu z nejlepších zaměstnavatelů. Nabízí mnoho benefitů a možná nabízí i zaměstnanecké ubytování (aspoň dočasně). Na druhou stranu potřeba říci - tisíc lidí, tisíc chutí/očekávání. Nejprve bych začal tím, že se podíváš na seznam nabízených realit k pronájmu v blízkosti letiště Praha, a to nejlépe na webu sReality.cz, pak se podívej na seznam nabízených pozic na Letišti Praha zde.

Tím bych začal. Kdybys měl další dotazy, piš.

Odpovědět