Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Odpovědět
Kris
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 16. 06. 2007, 09:11
Stav: Offline

Příspěvek od Kris »

Ahoj,
to bohuzel nevim, ale hlidej si jejich intern. stranky (www.travelservice.aero), domnivam se. ze budou rozsirovat svoji let. flotilu, takze urcite budou potrebovat nove lidi.


zuza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 29. 03. 2007, 11:37
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od zuza »

to pettrr: Neni zadnym tajemstvim, ze TVS ma nedostatek PP. Jestli jsi zvazil vsechna pro a proti teto prace a rozhodl se, ze do toho pujdes, neni nic lehciho nez zaslat svuj zivotopis do TVS a cekat, nez se ozvou, coz si myslim, ze nebude dlouho trvat. Hodne stesti.

odar
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 95
Registrován: 21. 01. 2008, 21:09
Oblíbené typy letadel: A330, B747,
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od odar »


iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

odar

co je mi to platné, když mi řekli, že asi rok se nesmím hlásit znovu, když jsem mě předtím neybrali :(

Verush
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 05. 2008, 20:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Verush »

iwa píše:odar

co je mi to platné, když mi řekli, že asi rok se nesmím hlásit znovu, když jsem mě předtím neybrali :(


A proč tě nevzali?


Tylor
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 29. 08. 2006, 08:44
Stav: Offline

Příspěvek od Tylor »

iwa píše:odar

co je mi to platné, když mi řekli, že asi rok se nesmím hlásit znovu, když jsem mě předtím neybrali :(



Buď ráda, že tě nevybrali. Já jsem šťastná, že jsem už odtamtud vypadla. Jestli chceš lítat, tak zkus třeba i nějaké společnosti v zahraničí.

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

Verush

No trochu jsem u ústní AJ nezaperlila...to je pravda, jinak vlastně nevím. Jen mě to mrzí, evidentně nemají lidi a já o to tolik stojím a prostě ńemůžu.....upřímně zase mám pocit, když vidím to jednání, že to o společnosti něco vypovídá :?

Vzhledem k tomu, že jim dělám odbávko....tak by mě to ani překvapovat nemělo :lol: ..u TVS je totiž možné uplně vše :lol:

Tylor
Už jsem zkusila a byla úspěšná.....ale termíny nástupu byly hodně hektické....tak když se nic nenaskytne do příštího roka (at v klidu dodělám školu)...tak taky tradááá pryč :D
Já bych nejraději ky Sky E...znám tam hodně lidí, bylo by to príma, ale jejich nábor jsem už 2x prošvihla...no nemám já pech :?

zuza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 29. 03. 2007, 11:37
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

TVS

Příspěvek od zuza »

To Iwa: To je divne, ja jsem ted na kurzu a jsou tam lidi, co se dostali az na podruhe a rozhodne to nezkouseli az po roce, ale treba uz po mesici. Urcite to zkus znovu. No, ale zvaz, jestli ta tva anglictina je dostacujici. Mne dava docela zabrat.

Verush
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 13. 05. 2008, 20:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Verush »

Holky s tou AJ nejste jediné.. Už jsem jednou byla na vŘ u ČSA, ale na jinou pozici, ale měla jsem z Aj 3.stupen (z 6 možných) a na stevardy tam chtěji 4. Tak nevím jak to vypilovat... Nemáte nějaké tipy?

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

zuza

vážně....tak to jsem docela překvapená. No zvážím to, zase nechci působit trapně, jako nějaký fanatik co se tam za každou cenu musí dostat :lol: ....Tu AJ...byla jsem hodně nervozní, na ostatních pohovorech to bylo uplně v pořádku, snad už jsem si zvykla a nepřipadalo by mi to nějak stresující :D

Verush
ČSA?....tam mají vysoké požadavky z AJ i na check-in...a co se týče palubních průvodčích...občas mám pocit, že chtějí nadčlověka :lol: ...ne to byl vtip, v ČSA mají opravdu vysoké nároky...rozhodně vyšší než v ostatních společnostech....ale když budeš chtít a opřeš se do toho, tak se vypiluješ!!!...je dobré nějaký kurz pro pokročilé s gramatikou i konverzací a pilovat i doma....cd s AJ poslouchat atd, mě to docela pomohlo, ale pak jsem prý mluvila anglicky i ze spaní :lol:

Pfany
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 13. 04. 2008, 20:47
Stav: Offline

Příspěvek od Pfany »

Ahoj,chtěla jsem se zeptat, zda někdo nevíte jaká je obtížnost Aj testů, alespoň zhruba.. :shock: :)

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od anny »

Prý těžší než u ČSA. Nejvíc asi dají na to, jak je zaujmeš ty sama o sobě. Některé jejich holky anglicky skoro ani nežbletnou a lítají. :) Ale nespoléhej na to :)

Pfany
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 13. 04. 2008, 20:47
Stav: Offline

Příspěvek od Pfany »

Díky :) takže myslíš, že písemný můžu očekávat těžší než třeba FCE?vůbec totiž nemám představu, co čekat.. :shock: :?

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od anny »

To si nemyslím. Je plno holek, které žádný certifikát z AJ nemají a udělají to. Udělat se to dá. Koukni tady na forum, je tady napsáno, jak to probíhá a co test obsahuje. Hlavu bych si s tím ale nedělala :)

zuza
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 29. 03. 2007, 11:37
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od zuza »

Ta anglictina zase az tak tezka neni u vyberoveho rizeni. Nemyslim si o sobe, ze jsem buhvijak dobra a udelala jsem to. Horsi je to ted v kurzu, spousta novych slovicek. U vstupnich testu vas ceka jeden textik, u ktereho je treba doplnit slova, vetsinou predlozky. Druhe cviceni je gramatika - spravne doplnit casy a tvary sloves. Treti cviceni vypadalo tak, ze byly dane otazky a mela se vybrat spravna odpoved ze tri nebo ctyr uvedenych. Ctvrte cviceni dalo asi nejvic zabrat - v radku byly 4 vyrazy a jenom 3 spolu nejak souvisely. Ten ctvrty se mel z kvarteta vyloucit.
Ale asi nejlepsi je si to zkusit - nikdo vam hlavu neutrhne, pokud se vam to zrovna nepovede a ztratite tak akorat 2 hodiny ze dne, to se da.


Odpovědět