Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Odpovědět
Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od Zlin142 »

Více info najdete zde:

http://www.travelservice.aero/job.php


:wink:


michalsn
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 48
Registrován: 16. 08. 2006, 12:20
Stav: Offline

Příspěvek od michalsn »

zvláštní že Travel Service nechce druhy jazyk... Ikdyz pravda na charterech TVS se vetsinou ani anglicky nemluvi do rozhlasu :lol:

Kri.girty
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 24. 08. 2006, 08:21
Oblíbené typy letadel: Airbus, Boeing, to je jedno, hlavně velké :-)
Pohlaví: žena
Bydliště: Uherskohradišťsko
Stav: Offline

Příspěvek od Kri.girty »

A taky nemá Travel service žádný požadavek na výšku, tak jako třeba ČSA. Doufám že se mi nestane, že náhodou :roll: udělám ten první test - písemnou angličtinu, pak přijedu z daleké Moravy znovu a vyhodí mě kvůli výšce (moc jsem jí nepobrala :lol: ) ale beru si vysoké lodičky a pokud mě vyzují tak si stoupnu na špičky :P . Dosáhnu do výšky více než 2 m, tak snad to bude stačit. Jdete někdo na konkurz? - první kolo za 14 dní.

Bbarberka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 21. 08. 2006, 12:31
Bydliště: Praha
Stav: Offline

TVS - výběrové řízení

Příspěvek od Bbarberka »

No upřímně v TVS musíš samozřejmě měřit tak nad 160 a váhu mít v poměru k výšce, oni to tam nepíší, ale je to tak. A hlavně v TVS je to daleko lepší než u ČSA, tam na tebe kladou daleko větší nároky a hlavně tam přesahuješ trošku někde o něco o centimetr nebo o kilo a jsi někde, kamarádky tam šli, jedna vážila míň a druhá víc a pak ještě jedna měřila víc a nevzali je a přitom mají super AJ a všechno, no u TVS si myslím, že hlavně teď to dobře prosperuje, každopádně já TVS vřela doporučuji a AJ no musíš umět plynule AJ, ale to je asi všude, pokud chceš pracovat na letišti, takže hurá do TVS:o))) :D

Jenda
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 24. 08. 2006, 11:06
Stav: Offline

Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od Jenda »

Dobrý den.Měl bych touto cestou "relativně" souvisejici otázku.Tušíte někdo, alespoň přibližné platové podmínky pro tuto pozici?Díky.


kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Ahoj, já taky jdu na ten konkurs.(tedy první písemný test)
Právě nevím, kdy se bude měřit a vážit, protože u ČSA se tohle provádí ještě úplně před prvním testem.
Jinak k platovým podmínkám - někde jsem četla 17 tis. + 150 Kč za každou hodinu v letadle + diety.

Kri.girty
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 24. 08. 2006, 08:21
Oblíbené typy letadel: Airbus, Boeing, to je jedno, hlavně velké :-)
Pohlaví: žena
Bydliště: Uherskohradišťsko
Stav: Offline

Příspěvek od Kri.girty »

Co se týká toho platu tak jsem na nějakých stránkách o financích četla, že se pohybuje od 22.200 do 53000 Kč hrubého za měsíc, ale nevím, co všechno je v těchto částkách zahrnuto.
Měřím 160 cm s bídou, 3 cm mi chybějí. Vím, že u ČSA bych neměla šanci ani kdybych vytáhla hlavu z krku :shock: , tak to zkusím u Travelu. Požadovaná výška je kvůli tomu, abych všude dosáhla, vím, ale třeba to vyjde. Absolvoval jste někdo už někdy písemný test z AJ u TVS? Nevíte, jak mívají letušky rozloženy směny - kolik dnů (hodin) práce a kolik volna?

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Mohou vůbec zaměstnanci QS létát na stand-by?

Elle
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 03. 11. 2005, 18:33
Stav: Offline

Příspěvek od Elle »

Bydlim tri mesice v Anglii a planuju tady zustat jeste rok, myslite, ze pak budou jeste konkurzy a ze my bude stacit moje anglictina z rocniho pobytu v Anglii?

kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

U ČSA jsou na výšku jako psi, a ještě k tomu maj nějak podivně nastavenou míru, naměřili mi tam 165 cm. Já mám přitom opravdu nejmíň 168 :roll:

Kri.girty
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 24. 08. 2006, 08:21
Oblíbené typy letadel: Airbus, Boeing, to je jedno, hlavně velké :-)
Pohlaví: žena
Bydliště: Uherskohradišťsko
Stav: Offline

Příspěvek od Kri.girty »

Tak to si neodpustím takovou otázku.... je nutné se vyzout, nebo to měří v obuvi a pak se dívají :shock: a podpatky odečítají....? Asi si k pohovoru u Travelu vezmu vysoké boty a dlouhé kalhoty abych vypadala "nenápadně" vysoká :lol: ČSA má vysoké nároky, snad Travel přimhouří očka 8) :roll:

kala23
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 141
Registrován: 18. 08. 2006, 19:11
Stav: Offline

Příspěvek od kala23 »

Samozřejmě že botky se musí zout :o) jinak by to neplatilo. Ale to bylo u ČSA, nevím jak to bude u Travelu.
U ČSA se tohle měření provádělo v takový předsíni auly, ve který pak probíhal písemný test..
Zajímalo by mě, jak bude ten test u travelu vypadat ?

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

American píše:Mohou vůbec zaměstnanci QS létát na stand-by?

myslim, ze mohou, ale rozhodne to neprobiha jako klasicky sby, alespon z prahy

J.Pau
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 18. 10. 2004, 20:38
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od J.Pau »

Elle píše:Bydlim tri mesice v Anglii a planuju tady zustat jeste rok, myslite, ze pak budou jeste konkurzy a ze my bude stacit moje anglictina z rocniho pobytu v Anglii?


Jestli za rok budou konkurzy těžko předívdat. Za sebe si myslím že jo ale u koho a kdy přesně, to už si netroufnu.

Myslím si že Aj ti stačit nebude. Tedy takto: Musíš umět anglickou zdravovědu, snad i něco zběžně o letadle. Pokud v Anglii pracuješ třeba jako zdravotní sestra může to pro Tebe být jistá výhoda. Jinak se bojím toho, že běžná konverzace (kterou uplatíš třeba v praxi) ti při kurzu stačit nebude.

Elle
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 30
Registrován: 03. 11. 2005, 18:33
Stav: Offline

Příspěvek od Elle »

Pracuju tu jako au-pair a od zari zacinam chodit do skoly. Jakou anglictinu, kdyz ne konverzaci bych teda mela umet?


Odpovědět