Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Odpovědět
Baronka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 12. 06. 2008, 15:05
Stav: Offline

Příspěvek od Baronka »

aha...a ty tri minuty, plave vetsina lidi kraulem, nebo prsama? ( vubec nemam poneti, za jak dlouho se to da prsama)
takze do bazenu se pri plaveckych testech vubec neskace?


jane
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1421
Registrován: 15. 10. 2006, 16:13
Stav: Offline

Příspěvek od jane »

Baronka píše:aha...a ty tri minuty, plave vetsina lidi kraulem, nebo prsama? ( vubec nemam poneti, za jak dlouho se to da prsama)
takze do bazenu se pri plaveckych testech vubec neskace?


U CSA kazdej jak umi. ja kdysi dala stovku prsama lehce pres dve minuty, ale to sem byla docela vyplavana. Ale myslim, ze za tri minuty to musi zvladnout skoro kazdy.

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

hee a kde se teda plave, když se nesmí do bazenku skákat...já myslela, že budeme v podolí v tom velkém bazenu a už bsem se viděla rozklepana na těch můstkách :lol:

nyslíte, že si někdo všimne, když si vezmu ploutve :lol: , jinak to asi nevidím....cožpak ve vodě mě blbnout baví...ale moc dlouho nevydržím, plíce kuřáka jsou omezené :D

Baronka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 12. 06. 2008, 15:05
Stav: Offline

Příspěvek od Baronka »

:lol: si myslím, že si všimnou :lol:
no, já nejsem vyplavaná a vyplavání mi moc ani nehrozí vzhledem k plánu mých prázdnin...

xtrailx
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 28. 11. 2007, 13:37
Stav: Offline

Příspěvek od xtrailx »

Baronka píše:aha...a ty tri minuty, plave vetsina lidi kraulem, nebo prsama? ( vubec nemam poneti, za jak dlouho se to da prsama)
takze do bazenu se pri plaveckych testech vubec neskace?


Je to jedno jakym stylem,je to uplne v pohode, do bazenu se neskace vubec


Baronka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 12. 06. 2008, 15:05
Stav: Offline

Příspěvek od Baronka »

velmi pozitivni sdeleni :idea:

Sethes
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 28. 03. 2009, 23:12
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od Sethes »

Zdravím, byl někdo z vás na testu na výběrovém řízení minulý týden? Ozvali se vám už z TVS ohledně druhého kola?
Ne že bych si nějak moc věřil, protože jsem udělal v tom AJ testu některé docela slušné boty, které mi došly až po cestě domů + se jim moc nelíbilo moje denní studium, ale i tak si říkám, že by možná nějaká šance mohla být, tak jestli už nečekám zbytečně...

majka z gurunu
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 14. 02. 2008, 16:52
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od majka z gurunu »

Aj ja zdravim ! :)
Mne sa este tiez neozvali, bola som na pisomkach 2.4. ... a mala som troska problem s tou vasou ceskou historiou pre zmenu :D Vobec som nepocitala s tym, ze tam budu otazky takeho typu, dejepis som mala naposledy na strednej ... cakala som viacej geografie snad ... tak uvidime. Snad motyka vystreli !! :D

BeeBee
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 07. 04. 2009, 20:35
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od BeeBee »

Ahojky všem. No já jsem byla na výběrovce 2.4 a taky se neozvali. Jsem trošku zklamaná, nemyslím že jsem byla úplně propadák, ale bůhví jaké mají priority a požadavky. Jelikož dojmy z této společnosti mám zatím spíš pochmurnější. Mám ráda fair play. Tu nabízím a taky očekávám :wink: Tak nesmutněte a zkoušejte....jendou to vyjde všem....ale pouze vytrvalcům a vytrvalkyním...papalala :P

Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od Jariss »

Ahojda,
před malou chvílí jsem dostal mail od TVS, že mě zvou na ústní pohovor. :wink: Taky na poslední chvíli... :? Nicméně jěště nemám vyhráno. Hodně štěstí všem ostatním.

ppppp
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 04. 2009, 09:41
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od ppppp »

Jariss píše:Ahojda,
před malou chvílí jsem dostal mail od TVS, že mě zvou na ústní pohovor. :wink: Taky na poslední chvíli... :? Nicméně jěště nemám vyhráno. Hodně štěstí všem ostatním.



Ahojky můžu se jen zeptat v jakej den jsi tam byl?? já stále čekám :-((((

Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od Jariss »

Ahoj, byl jsem tam 1.4. Tak snad to vyjde i Tobe! :wink:

ppppp
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 04. 2009, 09:41
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od ppppp »

Jariss píše:Ahoj, byl jsem tam 1.4. Tak snad to vyjde i Tobe! :wink:

Já už ani nedoufám, ale jinak dík.Já tam byla taky 1.4. Posílali to podle mě asi stejně všechno najednou...Tak Ti držim palce ;-) Kdy máš ten pohovor?

Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od Jariss »

ppppp píše:
Jariss píše:Ahoj, byl jsem tam 1.4. Tak snad to vyjde i Tobe! :wink:

Já už ani nedoufám, ale jinak dík.Já tam byla taky 1.4. Posílali to podle mě asi stejně všechno najednou...Tak Ti držim palce ;-) Kdy máš ten pohovor?


Ještě nevím. Musím se s nimi domluvit na náhr.termínu, kvůli práci. Snad brzy! :roll:

katkutah
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 261
Registrován: 26. 01. 2007, 15:34
Stav: Offline

Re: Travel Servis / SmartWings - CABIN CREW

Příspěvek od katkutah »

BeeBee píše:Ahojky všem. No já jsem byla na výběrovce 2.4 a taky se neozvali. Jsem trošku zklamaná, nemyslím že jsem byla úplně propadák, ale bůhví jaké mají priority a požadavky. Jelikož dojmy z této společnosti mám zatím spíš pochmurnější. Mám ráda fair play. Tu nabízím a taky očekávám :wink: Tak nesmutněte a zkoušejte....jendou to vyjde všem....ale pouze vytrvalcům a vytrvalkyním...papalala :P


Je to hodne pochmourna spolecnost :-). Jsou to dva roky, co jsem u nich letala, a hned v lete jsem dostala dobrou pracovni nabidku, takze jsem se na Travel Service vyflakla, a nelituji. Silena kultura a chovani nadrizenych. Asi se jeste neprobudili z komunizmu. No ale at si to kazdy zazije sam. Ja ted litam jednou za mesic, a uzivam si to jako cestak - mnohem vic nez jako letuska. Hlavne me nikdo nemuze buzerovat jako tenkrat, spis muzu ja je :-). A jestli nekdy jeste poletim s TVS, tak si to nenecham ujit :-)


Odpovědět