Řidič CATERING vozu , nebo jiné pozice pozemní služby

Michal 737-800
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 25. 01. 2007, 15:03
Stav: Offline

Řidič CATERING vozu , nebo jiné pozice pozemní služby

Příspěvek od Michal 737-800 »

Zajímalo by mě jaké jsou požadavky na řidiče CATERING vozu, nebo jiné pozice v oblasti pozemní služby. Čekám na odpovědi


dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Řidič CATERING vozu , nebo jiné pozice pozemní služby

Příspěvek od dracoola »

Michal 737-800 píše:Zajímalo by mě jaké jsou požadavky na řidiče CATERING vozu, nebo jiné pozice v oblasti pozemní služby. Čekám na odpovědi


ridicak.

:D

Papinak73
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 328
Registrován: 17. 12. 2006, 02:12
Stav: Offline

Příspěvek od Papinak73 »

Trestní bezúhonost :D

Michal 737-800
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 25. 01. 2007, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Michal 737-800 »

To je jasný, že řidičák a trestní bezúhonost, ale jsou tam třeba nějaký kurzy nebo tak ??? Viděl jsem fotky jak narazil řidič do OK-TVC..........

Nevite někdo jakej je tam průměrnej plat ???

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

Michal 737-800 píše:To je jasný, že řidičák a trestní bezúhonost, ale jsou tam třeba nějaký kurzy nebo tak ??? Viděl jsem fotky jak narazil řidič do OK-TVC..........

Nevite někdo jakej je tam průměrnej plat ???


Funkce řidič catering vozu není, nastoupíš jako manipulant cateringu a pokud máš řidičák na náklaďák, tak časem budeš moci i auto řídit. Školení - dopravní řád letiště, samozřejmě nti někdo řekne, ja blízko a jak rychle se k letadlu asi tak máš přibližovat, ale rozhodně nečekej dny či týdny na "trenažéru", kdy budeš cvičně najíždět k nějakému objektu.


Michal 737-800
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 107
Registrován: 25. 01. 2007, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Michal 737-800 »

Jo jasně :lol: o tom trenažeru jsem ani neuvažoval. O tom platu nevíš bližší info ?

Travel Service má svůj Catering, že ? Viděl jsem MB Atego Travel Service se zeleným nápisem HROCH CATERING, ČSA má svůj, nebo nějak spolupracují ???

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

Michal 737-800 píše:Jo jasně :lol: o tom trenažeru jsem ani neuvažoval. O tom platu nevíš bližší info ?

Travel Service má svůj Catering, že ? Viděl jsem MB Atego Travel Service se zeleným nápisem HROCH CATERING, ČSA má svůj, nebo nějak spolupracují ???


Jo,CSA ma svuj a TVS ma Hrocha.Nespolupracuji nijak.

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

dracoola píše:Jo,CSA ma svuj


Uz dlouho mit nebudeme :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od dracoola »

BB píše:Uz dlouho mit nebudeme :lol:


:D :) :(

Gal Air
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 291
Registrován: 08. 05. 2006, 21:09
Stav: Offline

Příspěvek od Gal Air »

Ponuka aktualnych pracovnych miest na letisku v Prahe http://www.csa.cz/cs/czechia/cz_spolecn ... cmista.htm

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Kolik takové jedno jídlo stojí? Řekněme průměrný teplý oběd pro turistickou třídu? Napadlo mě, jestli by se vyplatilo onen catering nakupovat a pak ho v areálu letiště prodávat :lol: . Jestli vám to příjde směšné, tak si zjistěte na kolik vyjde oběd v některé z restaurací terminálu (dvě deci blbýho spritu stáli loni v létě na terase 45,-)... A pokud by se jídlo z letadla, které mimochodem občas umí být i dobré, pohybovalo cenově v rozmezí 70-120Kč, tak myslím, že by se našla určitá klientela(zaměstnanci letiště, low-cost cestující, koupáci, spotteři, santusáci :lol: , méně nároční cestující), která by o tento produkt mohla mít zájem.

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

cca před rokem hroch pro TVS kolem 130Kč.

Anabel Lee
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 212
Registrován: 29. 09. 2004, 15:03
Stav: Offline

Příspěvek od Anabel Lee »

vita píše:Kolik takové jedno jídlo stojí? Řekněme průměrný teplý oběd pro turistickou třídu? Napadlo mě, jestli by se vyplatilo onen catering nakupovat a pak ho v areálu letiště prodávat :lol: . Jestli vám to příjde směšné, tak si zjistěte na kolik vyjde oběd v některé z restaurací terminálu(dvě deci blbýho spritu stáli loni v létě na terase 45,-)... A pokud by se jídlo z letadla, které mimochodem občas umí být i dobré, pohybovalo cenově v rozmezí 70-120Kč, tak myslím, že by se našla určitá klientela(zaměstnanci letiště, low-cost cestující, koupáci, spotteři, santusáci :lol: , méně nároční cestující), která by o tento produkt mohla mít zájem.


jedno studeny jidlo stoji asi 250 kc nebo tak... zadna lace to neni

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od BB »

Anabel Lee píše:
vita píše:Kolik takové jedno jídlo stojí? Řekněme průměrný teplý oběd pro turistickou třídu? Napadlo mě, jestli by se vyplatilo onen catering nakupovat a pak ho v areálu letiště prodávat :lol: . Jestli vám to příjde směšné, tak si zjistěte na kolik vyjde oběd v některé z restaurací terminálu(dvě deci blbýho spritu stáli loni v létě na terase 45,-)... A pokud by se jídlo z letadla, které mimochodem občas umí být i dobré, pohybovalo cenově v rozmezí 70-120Kč, tak myslím, že by se našla určitá klientela(zaměstnanci letiště, low-cost cestující, koupáci, spotteři, santusáci :lol: , méně nároční cestující), která by o tento produkt mohla mít zájem.


jedno studeny jidlo stoji asi 250 kc nebo tak... zadna lace to neni


Bagetky jsou za 70 Kc, tedy za tolik se prodávají, jejich cena-hodnota je samozřejmě pár kaček. S tím bys moc kšeftů nenadělal. Navíc jistá část zaměstnaců k těm jídlům má přístup i zadarmo, takže by to asi nekupovali. Výběr jídel je dost omezený, max do 10 druhů, bagety jen 2, zeptej se někoho z posádek, jak jim chutná den co den jíst ta samá jídla.

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

BB píše:
Michal 737-800 píše:To je jasný, že řidičák a trestní bezúhonost, ale jsou tam třeba nějaký kurzy nebo tak ??? Viděl jsem fotky jak narazil řidič do OK-TVC..........

Nevite někdo jakej je tam průměrnej plat ???


Funkce řidič catering vozu není, nastoupíš jako manipulant cateringu a pokud máš řidičák na náklaďák, tak časem budeš moci i auto řídit. Školení - dopravní řád letiště, samozřejmě nti někdo řekne, ja blízko a jak rychle se k letadlu asi tak máš přibližovat, ale rozhodně nečekej dny či týdny na "trenažéru", kdy budeš cvičně najíždět k nějakému objektu.


mě by zajímalo může tohle povolání dělat i ženská ?


Odpovědět