prežijem s Ryanair? dúfam že áno!!!

Natalie
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 13
Registrován: 03. 08. 2007, 17:01
Stav: Offline

Příspěvek od Natalie »

Fisshy píše:
Elle píše:Ahoj,
zůčastnila jsem se konkurzu v Praze 11.8. do společnosti Ryanair, byla jsem vybraná, kurz si platit nemusíme, zaplatíme jen 100 euro, zbytek nám budou odečítat z platu, máme první měsíc 300 euro příplatky a další 600 euro. Nevím jestli jsem špatně rozuměla, ale bylo nás víc, který jsme to takhle pochopili. Podle toho, co tady čtu, je to ale asi všechno jinak. Může mi někdo napsat, jak je to doopravdy a v čem je tahle společnost tak moc špatná?


Ahoj, byla jsem na tom konkurzu taky a podle toho, co pises, si nejsem jista, jestli jsi to na te prezentaci spravne pochopila : pred kurzem zaplatis 100 euro, po kurzu zaplatis kolem 1600 euro. Nehlede na to, ze ten kurz nebude v Dublinu, ale Bratislave, protoze sis jiste vsimla, ze Dublin (jaka smula a nahoda) je plne obsazeny do konce roku. Oni ti potom udajne vrati 1.mesic 300, druhy taky, a 6. mesic 600. Dal ti budou z platu strhavat kazdy mesic kolem 30 euro na uniformu, a pak ti taky cast na konci roku vrati. ale pomuzou ti zajistit pujcku u banky. To je fakt bomba. Srovnej si vyberove rizeni napr. u CSA a tady. Zdravotni stav pises sama na koleni, a tvoji anglictinu ma proverit deset vet na tema " co vim o Dublinu" . :shock: Tak tohle byly asi ty duvody, proc jsem se s dalsima 75% lidi zasmala a ihned po prezentaci odesla. Parminutovy "chat" s klucikem, co se "nahodou" jmenuje Ryan jsem opravdu zapotrebi nemela, abych si udelala obrazek. V podstate vezmou kazdeho, kdo je ochotny zaplatit.


Jo, Fisshy to vystihla docela přesně. Jen pro detailní info: Ten příspěvek Vám sice dají, ale pokud odejdete dříve než za rok (třeba i ze zdravotních důvodů), tak ho budete muset vrátit. To znamená že běžná praxe je taková, že lidi tam oddělaj ten 1 rok a potom mizí do jinejch aerolinek, popř. maj lítání úplně znechucený :lol:
No a ta smlouva mě osobně přijde dost šílená. Jako každej na to může mít jinej názor, ale já prostě Ryanair považuju za dost bezcharakterního zaměstnavatele..I když zase nemám zkušenost jinde, takže nevim, třeba je to všude podobný :lol:
Kamarádce ztratili papíry, takže je asi měsíc hledali, a samozřejmě jí ten měsíc vzali z dovolený - na celý rok dopředu..milý.


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Příspěvek od whiskey »

kto videl Ryanair Caught Napping, ten sa necuduje...

Odpovědět