Konkurz na letušku

svišt
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 20
Registrován: 25. 02. 2008, 20:35
Stav: Offline

Příspěvek od svišt »

cida

jéééjej..tak to se omlouvám..no to je trapné, holky já si vás pletu. Počkej neříkala jsi ty, že jsem hubená :lol: ...to mě hrozně pobavilo. Jedna krásná hubenounká dívčina mi říkala a ještě jedné slečně, že jsme štíhlé a drobné :lol: ...a to já jsem jak 3x ona vedle sebe :D ....no ale potěší to...do uličky se snad ještě vejdu :lol:

Taky přemýšlím, že možná taková šance ještě příští rok bude..tak nevím, jestli to nerisknout nepočkat...třeba se ještě něco v čechách vyloupne..nějaký ten konkurz do té doby...já už to mám jako národní sport :lol: ...přijdu..dojdu těsně ke konci a pak mě vyhodí....je to hrozná zábava, ale třeba se to jednou povede.


cida
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 20. 03. 2008, 12:49
Stav: Offline

Příspěvek od cida »

To Svišt:
Trapné to není ani náhodou, bylo nás tam opravdu hodně a zorientovat se v lidech jen podle popisu oblečení je celkem umění. Ale jinak už jsi na správné adrese, tohle jsem byla skutečně já. Mimochodem díkas za kompliment, co se mé osoby týče. Když už jsme u té štíhlosti, skutečně jste takové drobounké, že jsem se bála, aby na vás nevybalili něco o tom zavírání dveří u letadla a potřebné síle. Ale o ničem takovém se nikdo nezmiňoval nebo o tom alespoň nevím.
Pokud můžu alespoň malinko zkusit ovlivnit tvoje rozhodnutí, tak ještě jednou opakuju, že bych byla moc ráda, kdyby jsi to přeci jen zkusila už letos.... :)

lištička
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 13. 01. 2008, 17:23
Stav: Offline

Příspěvek od lištička »

FlyingDuckie píše:
lištička píše:Zdárek!
Jen chci říct, že práce u Ryanairu opravdu nemá cenu. Je li to váš sen, RA vám jej pekelně znechutí. Není to totiž letuškovství, tak jak si ho představujete. Letadla jsou špinavá, musíte si je uklízet sami po každém letu (je na to celých 25 minut!!!), uniformy jsou ty nejhnusnější a nejlevnější, které se vůbec na trhu dají sehnat a plat je malý asi jako by ste dělali tu nejmíň kvalifikovanou práci (dělník, pracovník ve fastfoodu atd...)
Tyhle všechny a ještě další faktory přispívají k tomu, že se v práci cítíte jako debil a vůbec ale vůbec nejste schopni si ji užít. To samé z vás vycítí i cestující a neprojevují vám naprosto ŽÁDNÝ respekt.
Chci všem říct, jak hrozný podmínky jsou u Ryanu, ne proto, že bych si na ně chtěla vylít zlost, ale proto, že pokud k nim přestanou ve velkém chodit husičky z východní evropy (jako jsem byla například já...), třeba je zoufalý nedostatek zaměstnanců donutí k tomu, aby se začali chovat trochu lidštěji.
I když, to by asi O´Leary radši začal zaměstnávat černochy z Afriky, který mu tam budou dělat za 2 dolary za den...
Vždyť už jenom to, že se PLATÍ za kurz 2000 euro........to prostě není normální a už jen to ilustruje, jak "seriozní" zaměstnavatel RA je. Kdyby to bylo ale jediný, jenže to je jen začátek...
Nemůžu tady všechno rozepisovat, jen vám zkrátka radím, jděte k JAKÉKOLIV jiné aerolince...Sky Europe dělají taky nábor každého půl roku, TVS to samé, nebo zkuste zahraničí Emirates, Easy Jet, Etihad...Možností je mnoho, jen si věřte.
Pokud vás fakt nikam nevzali a vy přece jen chcete lítat, a u Ryanu máte poslední šanci, pak prosím - dělejte jak myslíte.
Pak ale neříkejte, že vás nikdo nevaroval :)
Nazdárek, nazdárek ! Víš, co by mě ještě zajímalo ? Jak si vlastně nově přijatí crews shánějí ubytko ? Představuju si to tak, že po absolvování kurzu ti řeknou do týdně máš DUS Weeze :-) a pak..? Cabin crew tramp se stanem ???


Ahoj,
ne, neni to zas tak šílený...Víš asi měsíc dopředu kdy ti kurz skončí, takže si můžeš hledat ubytko dopředu...

carry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10. 07. 2010, 21:45
Stav: Offline

Nove forum pre Ryanair (pohovory/kurzy/praca/agentury)

Příspěvek od carry »

Keby mal niekto zaujem, zalozil som nove forum hlavne pre skusenosti z Ryanair: http://ryanairexperience.webege.com

skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Nove forum pre Ryanair (pohovory/kurzy/praca/agentury)

Příspěvek od skater »

carry píše:Keby mal niekto zaujem, zalozil som nove forum hlavne pre skusenosti z Ryanair: http://ryanairexperience.webege.com


Dej už pokoj s tím zaplevelováním fóra....


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konkurz na letušku

Příspěvek od Fabo »

skater: spis pomuze nahlasit ho... ten button s vykricnikem...


Odpovědět