Air Slovakia

Comeau
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 01. 06. 2007, 10:12
Stav: Offline

Příspěvek od Comeau »

Pestovatelska je kvazi kusok od Avionu ale k letisku to je este nejaka ta chvilka, fakt ti neviem povedat ci je pred Air Slovakia verejne parkovisko ale ked zaparkujes pred Avionom/Ikeou mas to iba kusok k AS, ak ti to pomoze Avion sa nachadza na Ivanskej ceste nemozes prehliadnut.


Tak vela ludi by ma vobec ale fakt vobec nepotesilo ale myslim si ze ked akceptovali prihlasku zaslanu 2.5 tak asi ich az tak vela nebude, teda dufam, a z toho kto ako vyzera z toho si hlavnu nerob, ak by toto brali ako jedno z hlavnych kriterii tak potom tam zasa nechcem ist ja ! Napriklad u nas ne/byva jedna holka zhodou okolnosti moja susedka a robi pre Fly Emirates a keby si ju videla urcite by si ju nenazvala modelkou ale je to mila, sympaticka a rozhladena baba a to ju predalo :-)


iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

comeau

Ahojky...že ty jsi byl na pohovoru od 9 hodin..já byla pozvaná na 12 hodinu a neviděla jsem tam nikoho v zelené košili a kvádru. Jina pohovor mi přišel hrozně fajn a velmi lehká angličtina.....jen termín nástupu je dost rychlí. Myslím, že to nejsem schopná stihnout do 14. 5 :?

wampa
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 386
Registrován: 12. 09. 2005, 20:46
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Příspěvek od wampa »

iwa píše:comeau

Ahojky...že ty jsi byl na pohovoru od 9 hodin..já byla pozvaná na 12 hodinu a neviděla jsem tam nikoho v zelené košili a kvádru. Jina pohovor mi přišel hrozně fajn a velmi lehká angličtina.....jen termín nástupu je dost rychlí. Myslím, že to nejsem schopná stihnout do 14. 5 :?


Ale zase to neni cekani az CSA mozna zavolaji ze otviraji kurz.

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

wampa

to sice né...tenhle jejich nábor byl zcela výjmečný, jelikož zjistili, že nemají dostatek lidí. Většina zájemců se zvedla, když slyšeli datum kurzu...jelikož to nejsou schopni tak rychle zařídit...a já teprv ne...tolik bych si to přála, jsem z toho trochu neštastná. Během týdne si zařídit ubytovaní a odstěhovat se do BTS je opravdu náročné...počítala jsem alespon s 3 týdny do začátku kurzu.

Právě že většina nemůže nastopit tak rychle, tak se jim výběr dost zúžil :?

Comeau
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 01. 06. 2007, 10:12
Stav: Offline

Příspěvek od Comeau »

IWA

ahoj jo jo ja som bol na pohovore o 9 som myslel ze tiez ides na 9 rano :-) no pohovor bol fakt velmi velami ale fakt velmi lahky


iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

comeau

a co 8) .......... máš? :D

Comeau
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 01. 06. 2007, 10:12
Stav: Offline

Příspěvek od Comeau »

IWA

bohuzial nie a ty ?????

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

comeau

... :? tak to je mi líto

Já ano..........ako sa mi to podarilo sama neviem. Jsem z Prahy, byla jsem tam samozřejmně jediná češka..tak nevím co je zaujalo, jelikož jsem dost komplikovaný případ :lol:

Ale nevím jestli to vůbec půjde...termín nástupu je příští týden ve středu...trochu brzo. Ani nevím, jak bych si měla sehnat ubytování, potřebuju nějaký pokoj k pronájmu.

Comeau
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 01. 06. 2007, 10:12
Stav: Offline

Příspěvek od Comeau »

IWA

tak to ti gratulujem :)

ja som si to skazil sam nakolko okrem jednej holky co robi pre Ryana a zije v UK uz 5 rokov dovolim si tvrdit ze som tam co sa AJ tyka nemal konkurenciu, ale ak to neviem predat je mi to nic platne :D tak snad nabuduce :-)

neboj ubytko sa v poho da v BA najast za ten tyzden aj ked teda asi urcite to nebude najlacnejsie, ale casom urcite aj nieco lacnejsie najdes

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

comeau

Bohužel......je to opravdu hrozně na ryhchlo...nedokážu tak rychle najednou odjet. Bohužel jsou tu nějaké zábazky na které potřebuju déle než týden, alespon ten měsíc.

Budu jim muset napsat, že nemůžu nastoupit, ale mám strach, že pokud se k nim budu chtít někdy jindy přihlásit...třeba za rok, že už mě ani nepozvou, nebo mě nebudou chtít, když jsem to už jednou vzdala :cry:

Comeau
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 01. 06. 2007, 10:12
Stav: Offline

Příspěvek od Comeau »

IWA

v mojej skupine bola jedna holka co tvrdila ze uz raz na pohovore cca pred rokom bola a zobrali ju a nemohla nastupit a dokonca aj menovala otazky ake boli na vedomostnom teste a niektore sa fakt zhodovali a predsa ju znova pozvali, takze o to ze ked si spravila a nemohla nastupit ze by ta znova do buducna nepozvali by som nebal

Neviem mozno ze klamala ale ja som ten dojem nemal

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

comeau

vážně...tak to je fajn...sice říkali, že do konce roku už nic nebude, ale možná že příští rok by mohlo, tak to hold zkusím znovu. Ani nevíš jak mě to štve, že nemůžu, ale týden je opravdu málo.

Já se snad do toho leatadla nikdy nedostanu.....my jsme tedy povedená dvojka...snad se nám to někdy povede :D [/b]

Comeau
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 01. 06. 2007, 10:12
Stav: Offline

Příspěvek od Comeau »

IWA

jasne ze sa to podari len sa nemozeme nechat odradit :-) niektori to dali az na 5 ci siesty krat, kazdy jeden pohovor je len dalsia skusenost ktora nam moze v buducnu pomoct ja si myslim ze do roka sa to ako mne tak i tebe podari :-) a dokonca aj terminy budu vyhovovat :-)

iwa
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 02. 05. 2008, 13:57
Stav: Offline

Příspěvek od iwa »

comeau

...jojo........tím mě do ma taky uklidnují, ale mne už ta trpělivost nějak dochází. Už to zkouším dlouho...a tentokrát jsem to měla uplně na dosah. Už přestávám věřit, že se to povede :?

vyhlídka čekání dalšího roku, nebo dvou s nejistým výsledkem mě tak ubíjí...jak mužeš být tak optimistický :D

Comeau
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 32
Registrován: 01. 06. 2007, 10:12
Stav: Offline

Příspěvek od Comeau »

IWA

treba najst na tom aj nejake pozitivum aj ked sa to po sklamani vzdy velmi tazko hlada ale ak to velmi chces a je tam velka motivacia to ´´ubijanie´´ sa da nejak preckat. :-) (aj ked uprimne povedane radsej dostat na drzku alebo sediet u zubara ako o5 cakat) :-D


Odpovědět