Ryanair výběrové řízení

Adexpert
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 18. 02. 2008, 15:21
Stav: Offline

Příspěvek od Adexpert »

anny píše:Chronických onemocnění jsou stovky, jaké?


Chronický zánět střev, tak jednou za rok :-(


anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od anny »

Takže máte Crohnovu chorobu? Zřejmě byste vyšetřením prošel jen v případě, že by se nehrabali ve Vaší anamnéze, ovšem můžete mít změněný i krevní obraz. Nicméně si myslím, že s tímto onemocněním pro Vás určitě není práce CC vhodná.

Adexpert
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 18. 02. 2008, 15:21
Stav: Offline

Příspěvek od Adexpert »

anny píše:Takže máte Crohnovu chorobu? Zřejmě byste vyšetřením prošel jen v případě, že by se nehrabali ve Vaší anamnéze, ovšem můžete mít změněný i krevní obraz. Nicméně si myslím, že s tímto onemocněním pro Vás určitě není práce CC vhodná.

Přesně tak - máte pravdu. A proto se do práce CC moc nehrnu. Jinak bych to zkusil už dávno předtím. Spíš sbírám informace, jaké jsou možnosti a tak všelijak :)

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od anny »

Adexpert: Myslím, že byste si s Crohnem neměl zahrávat. Je mi líto, ale je to hlavně Vaše zdraví.

Takhle u vstupní prohlídce by Vám na to asi nepřišli, nicméně je to chronické onemocnění a musel byste ho zatajit. Dle mého názoru je to moc velký risk, hlavně pro Vás ze zdravotního hlediska a osobně - nešla bych do toho.

poláková
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 29. 09. 2008, 11:18
Stav: Offline

konkurz ryanair

Příspěvek od poláková »

Chystá se někdo v listopadu na konkurz do Prahy?Já sice mám ještě v hlavě několik ale...I tak to asi zkusím. :lol:


poláková
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 29. 09. 2008, 11:18
Stav: Offline

konkurz ryanair

Příspěvek od poláková »

Včera jsem našla termín na konkurz Ryanair..Agentura AJOB.CZ ho má 6.listopadu v Brně a AŽ 12.prosince v Praze!!

ahti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27. 09. 2008, 14:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od ahti »

Ad polakova:Ja jsem jiz poslal mailem CV, fotku atd... pro ajob uz mi i odepsali, ze se mi ozvou, kdyz bude upresnen datum v Praze...ale nakonce nevim jestli to zkusim, videl jsem par videi a precetl jsem i hodne na jinich zahr. forech o aeroliniich a mj. tam diskutovali i o RA. Nevim jestli mam tomu verit a zkusit to i navzdory hodne negat. prispevkum ale mozne, ze spis budu cekat na konkurz u CSA - to me opravdu vic laka.... uvidim jeste :shock:

poláková
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 29. 09. 2008, 11:18
Stav: Offline

konkurz ryanair

Příspěvek od poláková »

Já jsem taky už prolezla kde co,ale já vím,že u jiných aerolinek bych těžko uspěla,když mám jen angličtinu a v ostatních jazycích stálý začátečník.
Nejsem si vůbec jistá,jestli mě vezmou,nevím,jak bych je mohla oslnit..Při představě,že tam budou třeba holky a asi i kluci třeba kolem 20.Mně je 27..
Jo a ještě ke všemu s tetováním nad kotníkem ve velikosti kakaové skvrny mexického dolaru,které jde zapatlat make-upem,ale přeci jen tam je.Tím,že mám ještě jedno na rameni,ale to schová rukáv,asi nebudu ani provokovat.Takže šance,že uspěju je opravdu "vysoká" :lol: :lol:

ahti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27. 09. 2008, 14:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od ahti »

Hm..rozumim. Ja mam Aj plynule a FJ na komun.urovni,pak jeste 2 jazyky plynule ale ti nepatri mezi svetove jazyky - tak jazyk. bariera by byt nemela... btw, mne je 26, takze tam taky nebudu mezi nejmladsich. Kdyz chcete klidne mi napiste mail, nebo se ozvete na icq popr. na msn a muzeme jeste podiskutovat jestli chcete, tady je to trochu zdlouhava komunikace :D Preji Vam hodne uspechu

rev
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 09. 2008, 09:10
Stav: Offline

Příspěvek od rev »

Já jsem na stránce www.etga.sk našel, že konkurz se koná 28.10. v Bratislavě a 22.11. v Praze. Čekat se mi nechtělo, takže jedu do té Bratislavy. Na těch stránkách je dokonce i přehled kdy a kde se konají kurzy. Ale že by to bylo nějaký závazný, tak tomu nevěřím :) Jo a co se týče věku, tak mně je taky 26 :P

poláková
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 29. 09. 2008, 11:18
Stav: Offline

konkurz ryanair

Příspěvek od poláková »

Toho 22.11. jsem také našla,tak jsem se natěšila,že to u AJOB bude také stejné,ale to jsem se opravdu přepočítala :roll: Já přemýšlím nad tím Brnem.Čím dřív to budu mít za sebou,tím líp.
Můžu se jenom jak jsi jazykově vybaven/a?Začínám si připadat,že jsem na tom docela špatně:-)

ahti
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 27. 09. 2008, 14:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od ahti »

ale prosim Te, to urcite zvladnes, kdyz tam staci mit anglinu na komunikativni urovni :wink: Musis si verit a vyjde to :!: btw, dekuju za mail, jen jsem jeste nestih odepsat. Drzim Ti palce, at vam vsem to vyjde :) Pak napiste jak to dopadlo. Ja asi opravdu pockam na konkurz CSA...

rev
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 09. 2008, 09:10
Stav: Offline

Re: konkurz ryanair

Příspěvek od rev »

poláková píše:Toho 22.11. jsem také našla,tak jsem se natěšila,že to u AJOB bude také stejné,ale to jsem se opravdu přepočítala :roll: Já přemýšlím nad tím Brnem.Čím dřív to budu mít za sebou,tím líp.
Můžu se jenom jak jsi jazykově vybaven/a?Začínám si připadat,že jsem na tom docela špatně:-)
¨

Tak jazykově to není žádná sláva. Domluvím se anglicky, německy a částečně španelsky. Ale tím domluvím myslím jen takovou tu běžnou angličtinu. Minulej, přítomnej a budoucí čas. Žádný odbornosti. Nějaký přepřítomný, předminulý a bůhvíjaký časy mi nic neříkají. Snad to nebude vadit :-) Já su z Brna, takže pro mě je konkurz v Blavě výhodnější než v Praze :D

Keano
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 159
Registrován: 09. 03. 2008, 13:01
Oblíbené typy letadel: B-777
Pohlaví: muž
Bydliště: Istanbul
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: konkurz ryanair

Příspěvek od Keano »

rev píše:
poláková píše:Toho 22.11. jsem také našla,tak jsem se natěšila,že to u AJOB bude také stejné,ale to jsem se opravdu přepočítala :roll: Já přemýšlím nad tím Brnem.Čím dřív to budu mít za sebou,tím líp.
Můžu se jenom jak jsi jazykově vybaven/a?Začínám si připadat,že jsem na tom docela špatně:-)
¨

Tak jazykově to není žádná sláva. Domluvím se anglicky, německy a částečně španelsky. Ale tím domluvím myslím jen takovou tu běžnou angličtinu. Minulej, přítomnej a budoucí čas. Žádný odbornosti. Nějaký přepřítomný, předminulý a bůhvíjaký časy mi nic neříkají. Snad to nebude vadit :-) Já su z Brna, takže pro mě je konkurz v Blavě výhodnější než v Praze :D


sry ale co mas za skolu? Predpritomny cas je dle me celkem zakladni vec ... to jsem mel uz v 8.-9. tride na zakladce ...

majka z gurunu
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 14. 02. 2008, 16:52
Stav: Offline

Příspěvek od majka z gurunu »

rev píše:Já jsem na stránce www.etga.sk našel, že konkurz se koná 28.10. v Bratislavě a 22.11. v Praze. Čekat se mi nechtělo, takže jedu do té Bratislavy. Na těch stránkách je dokonce i přehled kdy a kde se konají kurzy. Ale že by to bylo nějaký závazný, tak tomu nevěřím :) Jo a co se týče věku, tak mně je taky 26 :P


.. ja osobne sa cudujem naco vlastne ryanair planuje robit dalsie konkurzy, kedze momentalne zo vsetkych zakladni prepusta cabin crew .... !!??


Odpovědět