Ryanair výběrové řízení

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od anny »

Nechápu, proč máte takové obavy z plavání. Většinou se musí uplavat 100m, nikdo Vás do vody házet násilím nebude. Cvičí se v bazénu "záchrana" cestujících, tak byste neměly být jako kámen, který jen rychle klesne ke dnu :) Jinak v pohodě.


Adissa
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 27. 01. 2009, 16:45
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od Adissa »

Ty už jsi letuška?Máš s touhle prací zkušenosti?

Tylor
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 29. 08. 2006, 08:44
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od Tylor »

To Adissa: projdi si tohle fórum. O práci stevardu je toho napsáno plno. I o Ryanairu, takže nevím, co konkrétně chceš vědět. Obecně platí, že s Ryanairem nikdo moc spokojený není. Já bych tam nešla ani náhodu. Ale třeba budeš výjimka. Takže jestli toužíš po práci letušky, tak do toho jdi a uvidíš sama. Stejně rozhodnutí bude vždycky jenom na tobě.

80_psu
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 334
Registrován: 07. 02. 2004, 15:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od 80_psu »

Bych šel teda radši kuchtit burgry do McD.. viz viewtopic.php?f=17&t=4495

CAMLE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09. 02. 2009, 14:30
Pohlaví: muž
Bydliště: KLADNO
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od CAMLE »

Adissa píše:
poláková píše:Já jsem dneska poslala potvrzení účasti do Brna 5.11.08.
Tak pak dám vědět,jak to všechno dopadlo :D


Ahoj, tak jak ti to dopadlo?

Já jsem také absolvovala pohovor a 31.3.2009 mám nastoupit na kurz do Brna.

Máš s tím zkušenosti?

Má to vubec cenu ten kurz absolvovat?

Nemůžu se rozhodnout.Máte s tím někdo zkušenosti?

Je to dobrá práce?Stojí to za to změnit svůj život od základů?

S cestováním zkušenosti mám, pracovala jsem 3 roky jako delegát v exotické destinaci. Ale ted už jsem zpět půl roku v ČR a mám tady jisté zázemí.

Máte někdo zkušenosti s prací stewardky u Ryanair???A také jak probíhá kurz?Náročnost, plavání atd.

Díky.



Cau,
tak zrovna mi psali že to BRNO 31.3. bylo Dalmacem zrušeno, prej krize a bla,bla :roll:
......tak zkusím tu Bratislavu 24.3. přece jenom to neni o moc dale, že? :wink:

Jdete do toho taky někdo?


rev
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 08. 09. 2008, 09:10
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od rev »

Já jsem byl na fiktivním pohovoru 5.11.2008! Bylo mi mailem oznámeno, že jsem prošel a můžu se zúčastnit kurzu 27.1.2009. Nakonec jsem si vše zvážil a rozhodl jsem se, že nenastoupím. Vše mi připadne tak, že je to jen proto, aby dostali z lidí peníze. Zaplatíš registration fee a pak už jen čekáš co bude.

Nemáš 100% docházku? VYHAZOV! Zvlášť v době chřikové epidemie celkem hnusný pravidlo :-(
Neprojdeš pohovorem na začátku kurzu? VYHAZOV! O tom pohovoru s lektory nikde nic neříkají. Minule údajně vyhodili 27 lidí ze 42 kvůli angličtině.
Příjdeš na kurz v tričku? VYHAZOV!

Je tam toho víc, ale nechce se mi to v těch lejstrech hledat. Prostě nábor je jen kvůli výdělku. Vezmou všechny a až se zaplatí poplatky, tak se začne dělat selekce :cry:

FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

rev píše:Já jsem byl na fiktivním pohovoru 5.11.2008! Bylo mi mailem oznámeno, že jsem prošel a můžu se zúčastnit kurzu 27.1.2009. Nakonec jsem si vše zvážil a rozhodl jsem se, že nenastoupím. Vše mi připadne tak, že je to jen proto, aby dostali z lidí peníze. Zaplatíš registration fee a pak už jen čekáš co bude.

Nemáš 100% docházku? VYHAZOV! Zvlášť v době chřikové epidemie celkem hnusný pravidlo :-(
Neprojdeš pohovorem na začátku kurzu? VYHAZOV! O tom pohovoru s lektory nikde nic neříkají. Minule údajně vyhodili 27 lidí ze 42 kvůli angličtině.
Příjdeš na kurz v tričku? VYHAZOV!

Je tam toho víc, ale nechce se mi to v těch lejstrech hledat. Prostě nábor je jen kvůli výdělku. Vezmou všechny a až se zaplatí poplatky, tak se začne dělat selekce :cry:


typickej Ryan ...

CAMLE
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 09. 02. 2009, 14:30
Pohlaví: muž
Bydliště: KLADNO
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od CAMLE »

Vypada to blede u Ryanairu- zadny vypsany interview v dohlednu a ani zadny kurzy?.....co se to deje??????

chati
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 18. 06. 2010, 08:33
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od chati »


carry
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10. 07. 2010, 21:45
Stav: Offline

Re: Ryanair výběrové řízení

Příspěvek od carry »

Keby mal niekto zaujem, zalozil som nove forum hlavne pre skusenosti z Ryanair: http://ryanairexperience.webege.com


Odpovědět