Ryanair - Cabin crew interview

lupodo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 25. 11. 2009, 10:07
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od lupodo »

Pro všechny co se chystají na kurz v Bratislavi (už mají potvrzené místo) přidejte se do skupiny "Ryanair training BRATISLAVA 19th Jan 2010," link je zde:

http://www.facebook.com/group.php?gid=201175937111

Vyměníme si zkušenosti, poznáme se a zkusíme najít nějaké dobré ubytování!

Těším se na setkání! :mrgreen:


matseno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 22. 09. 2007, 00:08
Bydliště: Praha, Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od matseno »

Hej vy "vybrany" ... :wink:

ja idem na pohovor 16.12.

dajte nejake know how... ako to prebiehalo, na co si davat pozor atd.

idete este niekto na tento termin?

matseno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 22. 09. 2007, 00:08
Bydliště: Praha, Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od matseno »

Vzali niekoho?

instantbejito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27. 06. 2009, 23:09
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od instantbejito »

mne este ziadna odpoved neprisla.. :roll:

matseno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 22. 09. 2007, 00:08
Bydliště: Praha, Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od matseno »

a kedy si bol na pohovore? lebo mne prisla odpoved hned na druhy den


instantbejito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27. 06. 2009, 23:09
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od instantbejito »

no ja som bol 16steho...a odpoved mi prisla az dnes...vzali ma, ale s najvacsou pravdepodobnost tam nepojdem..nejako mi uz nic pozitivne suvisiace s pracou pre ryanair nenapada..a hlavne tie prachy ma dost otradzaju...to by bolo fayn, keby si to miesto tam mal iste..ale nemam chut na to, ze ma po 11 mesiacoch vyhodia s pozickou na krku.. :roll:

matseno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 22. 09. 2007, 00:08
Bydliště: Praha, Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od matseno »

tak to sme boli spolu, jak vyzeras? :)

ja som tam sedel uplne vzadu nalavo, s takou kockou a isiel som dovnutra na osobny pohovor predposledny.

instantbejito
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 27. 06. 2009, 23:09
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od instantbejito »

hmm..nemal som to tam az tak zmapovane :D
a ako si sa rozhodol?

matseno
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 10
Registrován: 22. 09. 2007, 00:08
Bydliště: Praha, Bratislava
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od matseno »

tak co je, vymrelo to tu?

Nikto teda nenastupuje na trening?

ja som sa teda rozhodol pozitivne.

kesi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 29. 11. 2009, 19:03
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od kesi »

ahojte, idete niekto na interview 6.1 do Bratislavy?

ElinkaLei
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 01. 2010, 00:39
Pohlaví: žena
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od ElinkaLei »

Ahoj všem, mám dotaz, zda mám vůbec šanci, sice mluvím plynně anglicky a vpodstatě vše splňuji, pokud jim tedy jak píšou nebudou vadit kontaktní čočky. Nicméně je mi 35, sice mi každý hádá o 10 let míň, ale nevím zda to není problém. Na hranici jsem i s výškou mám 160 cm, snad to nevadí.
Vše jsem to tu tak pročetla, a po svém prvotním nadšení z inzerce, a po odeslání emailu s CV si nejsem nyní až tak jistá. Také informace o tom jak to je vlastně s pár věcma jako base a plat se na různých stránkách včetně zde na fóru dost rozcházejí a je celkem rozdíl mít 1400 -2000 Eur brutto nebo netto atd.
Tak trochu začínám být asi skeptik a mám obavy do toho jít. Navíc tedy peníze opravdu moc potřebuji a nemám absolutně ani K na výdaje pro nějaké školení nebo abych vůbec mohla začít.

Co mi radíte Vy co už máte něco za sebou? Diky za info.

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od Zlin142 »

ElinkaLei píše:plat se na různých stránkách včetně zde na fóru dost rozcházejí a je celkem rozdíl mít 1400 -2000 Eur brutto nebo netto atd.


Mzda se obvykle uvádí "brutto" (gross salary).

ElinkaLei
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 01. 2010, 00:39
Pohlaví: žena
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od ElinkaLei »

A co je potom za informaci zde? Tam se jasne pise cisteho:

http://www.etga.sk/letuska.html

Právě proto říkám, že informace, které jsem různě našla v inzerci i ty co jsem našla na origo Ryanair stránkách se rozchází v detailních, někdy však pro mě, podstatných informacích.


EDIT: Tak bohužel mi nedali šanci jít ani na interview. Holt mám smůlu, samozřejmě slusně mi řekli sbohem, aniž by mi vysvětlili důvod. Veřila jsem, že poprvé v životě mám šanci mít něco speciálního, tak asi nemám.

Pokud máte někdo tip, kde bych to třeba ještě mohla zkusit, budu ráda.

Romísek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 26. 01. 2010, 15:47
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od Romísek »

Ahoj potřebovala bych poradit...před rokem jsem byla na pohovoru pro ryanair a nevzali me .Včera mi volali od RA jestli mam stale zajem, o to u nich pracovat a delali se mnou pohovor po telefenu s tim ze mi hned poslali na mail ze me tedy berou a info o kurzu,ktery je za mesic nekde ve Spanelsku a stoji 2900 eu + ubytovani atd....tak by me tedy zajimalo jestli mate nekdo takovou zkusenost s tim ,jak to delaji takhle na rychlo....?Jsem z toho trochu zmatena...

cida
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 20. 03. 2008, 12:49
Stav: Offline

Re: Ryanair - Cabin crew interview

Příspěvek od cida »

To Romisek:
Opravdu nejakou zkusenost s Ryanairem mam - pracovala jsem tam skoro rok. Stejne jako ti jejich pristup pripada ponekud zrychleny ted, tak ti bude pripadat i nadale. Pujdes na kurz, ktery trva cca 5 tydnu a pak pekne rychle rychle letat - prvni a druhy den v praci tzv. vyvoz a pak naostro. Denne budes letat 4 lety a opravdu se behem nich nezastavis (jedine kdyz poletis neco delsiho). Po dosednuti letadla na zem jako nejmladsi z posadky pomazes ven s cestakama a budes pekne cekat venku az se krasne vsichni vyplazi z letadla a prejdou do haly, pak pomazes na gate a budes pomahat s boardingem a pak zase s cestakama zpatky do letadla a vsechen kolotoc znova. V praci se rozhodne nudit nebudes. Budes stastna, kdyz ti purserku nebude delat nejaka egoisticka krava, ktera si na tobe bude cely den "chladit zahu" (to ale bude vetsinu tvych pracovnich dni). Bude ti neskonale trapne, kdyz budes muset cestakum rikat, ze jim nemuzes nalit zdarma vodu treba na zapiti prasku, ale ze jim ji rada prodas. Denne budes resit to, kdo z posadku ukradl neco z baru, ze vam na konci nevyjde trzba. Do toho ti treba (jako mne) budou chybet nejake casti uniformy a to i pres to, ze ti jeji cenu budou mesicne strhavat z platu. Taky pokud budes bazovana ve Stanstedu, budes muset napred ziskat ID, na ktere si pockat no co treba 2 mesice, po ktere letat nemuzes a tudis jses totalne bez prostredku v Londyne.... Rada ti napisu dalsi informace, mas-li jeste o nejake zajem... Ve zkratce je to ta nejhorsi a neneprofesionalnejsi letecka spolecnost, kterou znam (vyzkousela jsem jako letuska 3 spolecnosti a bezpocet jako cestak)... Mej se fajn, Cida


Odpovědět